O czym chcesz poczytać na blogach?

Kłamstwo

xanthii


W końcu

W końcu

To jest opowieść o moim życiu
A to są zmyślone przeze mnie kłamstwa

Komentarzy: 0 "tylko nasze klamstwo" 2007-01-28 Kłamstwo budzi się w łóżku w nocy
I myśli o twoim życiu
Czy chcesz się zmienić?
Spróbuj pozwolić prawdzie wyjść na wierzch
Bitwy twojej młodości
Bo to jest tylko gra...

To jest piękne kłamstwo
To doskonałe zaprzeczenie
Za piękne kłamstwo, by w nie uwierzyć
Tak piękne... tak pięknie się przez nie czuję...

Już czas zapomnieć o przeszłości
Zmyć to, co się stało
Schować się za kamienną maską
Nie zadawać pytań, tylko mówić
Bo to jest tylko gra...

To jest piękne kłamstwo
To doskonałe zaprzeczenie
Za piękne kłamstwo, by w nie uwierzyć
Tak piękne... tak pięknie się przez nie czuję...

Kłamstwo... piękne...

Wszyscy na mnie patrzą
Biegam wciąż dookoła
Cicha desperacja ciągle rośnie
Muszę pamiętać, że to tylko gra

Tak.

Moje metamorfozy | czyli świetlana droga od tłuszczu do mięśni ;)

Tłuszcz bez ciężkiej pracy
Kłamstwo! Nie wierz w drogi na skróty -  po początkowym “sukcesie”, w lustrze zobaczysz jeszcze więcej kilogramów niż na początku.

4) Część ludzi nigdy nie schudnie, więc powinni poddać się i zaakceptować swoją genetyke i to kim są.
Częściowe kłamstwo! Niektórym jest trudniej, niektórzy mają problemy zdrowotne. Ale dla każdego jest szansa! Nie poddawaj się.

5) Zero węglowodanów lub niskowęglowodanowe diety są najlepszym sposobem, by stracić tłuszcz na zawsze .
Częsciowe kłamstwo: Nie można mówić: “węglowodany tuczą”. To co tuczy, to spożywanie większej ilości kalorii niż organizm może jednorazowo wykorzystać.

6)Jeśli jesz odpowiedni rodzaj jedzenia możesz stracić tłuszcz na zawsze bez ćwiczeń
Częściowowe kłamstwo: Diety typu jendoskładnikowa czy Dukana brzmią nęcąco, ale efekt jojo jaki po nich następuje i rozregulowany metabolizm powodują szybkie przyrosty masy, czasem bez względu na diety stabilizacyjne.

7) Tylko aeroby odchudzają, ćwiczenia siłowe są nieprzydatne dla odchudzających
Kłamstwo!.

refleksje - Onet.pl Blog

Kłamiemy ? ..w celach obronnych , ataku-zmylenie przeciwnika , pozyskania czegoś lub kogoś kocham ..aż ..(serce miękkie póki narzędzie twarde)....A czy można kłamać w celu pozyskania władzy ? No oczywiście,przykładów mamy wiele a szczególnie wyróżniającym się jest znany Prezes JK i jego drużyna , zwłaszcza od katastrofy smoleńskiej.

Jak rozumieć odmowę skorzystania z gotowego transportu rządowego do miejsca wypadku? Czy już wtedy postanowił o grze jaką będzie prowadził co do przyczyn i winnych? ...Od kogo nie przyjmuje się kondolencji ? Od wrogów i sprawców tragedii! I tak się zaczęło oskarżycielskie kłamstwo Prezesa JK – Tusk i Putin winni katastrofie. „Sprawę” przejęły kadry PiS no i oczywiścieRadio M. i głoszono ;

Rosja dokonała zamachu przez; wytworzenie sztucznej mgły , samolot ściągnięto magnesami , laserem ,jakimiś falami...miał też być wybuch bomby , dobijanie ludzi po spadku samolotu...o tym mówiłosię w radiach.. telewizjach .. kościołach...pisało w gazetach...i to się dalej dzieje ani PAN DR J.KACZYŃSKI- Prezes , ani„uczeni” z PiS-u i ich otoczenia niczemu nie zaprzeczają..mało..Prezes JK ogłasza, że Tusk ma krew na rękach i powinien ustąpić z premierowania.....i.

Polka na wygnaniu...serce zostało w Polsce..

Emocje, żale, smutasy... z każdym wysiłkiem odganiałam wspomnienia i smutne myśli... fikałam i fikałam na tych sprzętach parkowych i czułam się naprawdę super...
       A dziś  ? ... a dziś nie mogę fiknąć nawet nóżką.... :-)))

Wasze zdanie :): 15 Polka na wygnaniu cd... KŁAMSTWO... piątek, 04 listopad 2011, 18:59         Mówię sobie, że nie będę wspominać. Kłamstwo...
        Wmawiam sobie, że stanie mi się obojętny. Kłamstwo...
        Przekonuję samą siebie, że przestanę cokolwiek czuć. Kłamstwo...
        Powtarzam sobie, że nie będzie miłości i tęsknoty. Kłamstwo... kłamstwo...
        Zarzekam się, że nie będę sprawdzać wiadomości... czytać... odpowiadać. Kolejne kłamstwo...
        Kłamstwo za kłamstwem... oszukuję siebie, swoje serce, swoją duszę... tylko rozum wie swoje i ciężko wzdycha wruszając ramionami... 
        Wierzę jednak, że jeśli odpowiednio często.

marthhaa.blog

Informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe.

Kłamstwem mogą być także wypowiedzi zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, o ile autor przekazu nie ma świadomości tego faktu."

Dzisiaj zastanawiałam się nad tym słowem bo niby wiedziałam co oznacza ale definicji nie znałam:)Może to glupie bo po co definicja czegos co sie zna z czym człowiek ma do czynienia każdego dnia. Wyczytałam, że przeciętnie człowiek kłamie 2 razy dziennie a sprawni kłamcy nawet częściej.Czy to nie jest fascynujące?? Kłamiemy z takich czy innych powodów bo chcemy się dowartościować, bo mamy kiepskie życie i chcemy żeby było inne. Kłamstwo podobno nie zawsze jest złe. No właśnie czy kłamstwo jest złem?? A jeśli tak to czlowiek jest zły przynajmniej 2 razy w ciągu dnia. Ale może kłamstwo nie jest takie niedobre czasami warto skłamać żeby uchronić bliską osobę,, sklamac dla większych celów. Dziwne ale ja też czasami kłamie. Mam różne powody czasami nie są one zbyt chwalebne a czasami chowam sie za tymi własnie kłamstwami ubarwiam swoje nieciekawe życie. Zatem pytanie od jak dawna ludzie kłamią i skąd to sie wzieło?? Czy każdy jest skłonny kłamać?? Duzo pytań ale uważam że to dosyć ciekawy temat:) tyle ze brakło by miejsca zeby to wszystko opisać:)

Aforyzmy i cytaty (wybrałam te.