O czym chcesz poczytać na blogach?

Kitesurfing

...:::Mandaryna AOK:::... <3<3 - Onet.pl Blog

Na urlopie

  

Marta Wiśniewska, popularna Mandaryna, wybrała się ze swoim partnerem Michałem Szatkowskim do Egiptu. Nieprawdziwe okazały się więc plotki o problemach tej pary.
W Egipcie Marta i Michał wspólnie trenowali kitesurfing i chętnie pozowali do zdjęć. Michał, który pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego, świetnie radził sobie z tą dyscypilną. Marta, która "stawiała pierwsze kroki" w kitesurfingu, także świetnie się bawiła, i wyglądała naprawdę kwitnąco.
Widocznie "nowa miłość" służy piosenkarce, która od czasu rozwodu z Michałem Wiśniewskim, nie angażowała się w żaden poważny i dłuższy związek.

                                                  www.wp.pl

mam zdrowie

– sport wodny, uprawiany przy użyciu deski i przymocowanego do niej elastycznie pędnika żaglowego. Sport polegający na żeglowaniu podobnym do jachtowego, lecz przy pomocy innego sprzętu. Deski o wyporności od 60-70 do ponad 300 litrów, dzielą się na mieczowe i bezmieczowe (o szerokości dochodzącej nawet do 101 cm, tzw. wide-body lub flapery). Pędnik stanowi zespół masztu, bomu oraz żagla o różnej powierzchni (stosuje się różne żagle dla odpowiedniej siły wiatru oraz umiejętności i postury zawodnika, od 0,5 do 12,5 m2). Do połączenia deski z żaglem stosuje się przeguby gumowe.

Jeśli już wiemy o czym mowa to możemy przejść do snucia marzeń na temat szalonych wyczynów jakich można się nauczyć na kursie kitesurfingu bądź uczęszczając na obozy windsurfingowe. Windsurfing to niesamowity sport, łączący ze sobą cechy surfingu i żeglarstwa. Żadne inne zajęcie nie pozwoli Ci przeżyć równie wyjątkowych chwil i nie dostarczy Ci tak niewiarygodnych doznań. To poza pływaniem także możliwość spotkania wyjątkowych ludzi i poznania wielu egzotycznych miejsc na całym świecie.  Kitesurfing, zwany też kiteboardingiem to młody sport, wzbudzający wiele pozytywnych emocji. Nie znamy nikogo, kto nie byłby zafascynowany skokami na wysokość paru metrów i na odległość kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu! Doskonałą wiadomością dla wszystkich mających ochotę zaznać tych niesamowitych wrażeń jest to, że o skokach można przy.

so let's go get lost …

Z powodu braku wiatru wybraliśmy się na wycieczkę po wyspie. Pojechaliśmy na najwyższy punkt, gdzie mieści się Świątynia, a z góry widać całą wyspę. Widok naprawdę niesamowity. Przy zachodzącym słońcu aż miło było siedzieć i po prostu wspólnie podziwiać.

Na koniec mali mieszkańcy wyspy

zbigniew szarzynski.blog

Dlatego rzucam na taśmę ostatnią (?) porcję zdjęć z Tarify.

Tam jest cieplej, luźniej (Costa de la Luz) i generalnie bardziej spoko.

Przy dobrych wiatrach pojawia się Afryka Dzika. No i nie ma ludzi za dużo…

…a jak już są, to, sorry za prawdę oczywistą, są zadowoleni z życia.

Parkingowi też.

Rolnicy są spokojniejsi…

…a dzieci wydają się być bardziej dziecięce.

I nawet osły nie pytają po co ktoś im robi zdjęcia.

- Szarzyński nie pierd… !

- Przepraszam.

 

 

Blog fryderykczopin

Sam miałem okazję przekonać się, że pływanie w takich warunkach jest niebezpieczne. Piorun uderzył w brzeg kilka kilometrów od miejsca gdzie się znajdowałem a mimo to doznałem lekkiego porażenia kończyn dolnych, na skutek którego spadłem z deski. Byłem też świadkiem, gdy cała grupa deskarzy znajdująca się na niewielkim zbiorniku wodnym została lekko porażona po uderzeniu błyskawicy we wzgórze znajdujące się na linii brzegowej. Trzeba jednoznacznie stwierdzić, że widząc nadciągającą burzę należy natychmiast zakończyć pływanie.

Komentarzy: 0 NG 2009-09-29
"Słoń - niewolnik własnej potęgi"
Komentarzy: 0 z serii National geographic 2009-09-29 W tej seri zobaczycie zdj. z magazynów NG :  PRZYGODA  KITESURFING


"PRZYGODA Dariusz Król, amator, "One Mamo" -.

Freebord – snowboard na ulicach

Sporo wartościowych prezentów.

Spotykamy się 1 sierpnia o godz 12:00 na skrzyżowaniu koło sklepu spożywczego w miejscowości Oblęgór. Uwaga!! miejscowość Studzianki jest widoczna jedynie na mapach wojskowych. Kierujemy się na Kielce – Oblęgorek – Oblęgór. Mape dojazdu znajdziesz – TUTAJ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Mały Imoggen


A Pozatym to byłysmy ze 100krotką na reggae i poraz kolejny było idealnie prawie i pięknie=))).Poskakałyśmy,obgadałyśmy popatrzyłyśmy i o trzeciej trafiłyśmy do pizzeri pronto,w której pewien pan czytał PO PROSTU poranną gazetę.Potem 100krotka nawymyślała wchodząc do taksówki(niefortunnie uderzyła sie w głowę,w wyniku stanu upojenia rzecz jasna),Ja jednak nie byłam lepsza snując historie o krukach które są dużo cieższe od niedżwiedzi.
Wogóle to jestem bardzo dumna z tego ze wreszcie ustaliliśmy wakacje;P.Ogłaszam ,że jedziemy na Costa Bravę w celu niespania,niepalenia i niepicia(to ostatnie wpisałam bo zawsze brzmi lepiej jak się wymieni trzy rzeczy po przecinku;P).A potem to już sama bez moich kompanów jadę na kitesurfing...trzeba sprubować czegoś nowego.No i na koniec na konie-tradycyjnie=).Pozdrawiam i całuje=**


"Quietly"-Guano

Quitely explodes your love
Your insecurity is so soft to me
I can't let you bleeding
We are falling into us
I see you dyin' in my eyes

Just let it all go
you left
so am I

we go insane

So you care
leave them on
So you care
leave them on with a shine
and you can't go on with your life
it's a fact we can't deny

If you have to go, please go quiet
Please go quietly

imoggen 2004-05-20 19:52:41
skomentuj (9)