O czym chcesz poczytać na blogach?

Kiss fm live

~ ... You only get one life ...~

Nowego krażka już wkrótce...


Avril Lavigne - Don't Tell Me"

You held my hand and walked me home
I don't know why you gave me that kiss
It was something like this
It made me go oh-oh
You wiped my tears
Got rid of all my fears
Why did you have to go

Guess it.Dziennego. Światło dzienne ujrzał natomiast album 'Wideoteka' zawierający 16 numerów. Wśród nich znalazł się 'Jak zapomnieć' oparty na fortepianowej frazie zespołu LIVE z kawałka 'Overcome'. Nagranie zawojowało listy przebojów i anteny stacji radiowych windując cały krążek do piątki najchętniej kupowanych płyt w Polsce.
Was...
By: Ness
Data:: 2004-03-18
Godzina: 19:50:51
Komentarze: skomentuj (3)Capital FM AwardsBlue było nominowane w tym roku w czterech kategoriach przez Capital FM Awards, który bierze udział w ‘Londyn pomaga dzieciom’. Te nagrody są.

..::Biografie Gwiazd::.. - Onet.pl Blog


Pierwszą styczność z aktorstwem miała już w wieku 11 miesięcy biorąc udział w reklamach. Następnie, w wieku 5 lat zagrała w telewizyjnym show „One Live to Live”.
Jej kariera filmowa rozpoczęła się od roli w „Remember the Titans” w 2000 roku, gdzie wystąpiła u boku Denzela Washingtona. Rok.

Rytmicznych, tanecznych i gimnastycznych, które aktorka rozwija w wolnym czasie.
W 2007 roku do kin wchodzi nowy film z Hayden Panettiere p.t. „Shanghai Kiss” gdzie zagra ona rolę Adelaide.

 

Ciekawostki:)

 

Miała zagrać Sarah Altman w "Azylu" ("Panic Room") lecz ostatecznie.

Grupa Onet.pl SA (system)
Alcia :-)(treść i ilustracje);
 

Świat Muzyki - Onet.pl Blog


As long as it's free
I want your love
(Love, love, love
I want your love)

I want your drama
The touch of your hand
I want your leather-studded kiss in the sand
I want your love
Love, love, love
I want your love
(Love, love, love I want your love)

You know that I want you
And you know that I.Statuetkę SUPER HITU w programie Hit Generator. Drugi singiel Rysowane Tobie uzyskał tytuł PRZEBÓJ LATA 2009 w RMF FM. Podczas 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu otrzymał nagrodę Superjedynki w trzech.2009 ukazała się koncertowa płyta nagrana w duecie z Sewerynem Krajewskim pt. Na przekór nowym czasom - live. Od 1997 występuje w serialu Złotopolscy jako Kacper Złotopolski - Górniak. W 1999

Drown in the Summer Sound

Jedyne utwory, które są naprawdę dobre to Take The World oraz Up In Flames (które miałam okazję słyszeć na live streamingu koncertu z festiwalu Coachella - miesiąc temu). Drugi utwór - rytmiczny, intrygujący, mroczny, niepokojący. Czuć w nim (nareszcie!) emocje. Pozostałe.

Duetu często wskazywali na podobieństwo między She Wants Revenge a Interpolem. Zawsze broniłam SWR, twierdząc, że mają własny oryginalny styl. Do wydania Valleyheart. Kiss Me, czy Holiday Song brzmią niczym żywcem wycięte z albumu Interpolu. 

Does It Offend You, Yeah poznałam na początku 2009 roku, kiedy słuchałam radia internetowego na last.fm. Muzyka leciała w tle, tak zwane "pierdolnięcie" było wtedy jeszcze mało popularne, więc kiedy usłyszałam We Are Rockstars, to automatycznie mnie to.