O czym chcesz poczytać na blogach?

Kinkiety

viplight.blog

Z żarówką znajdującą się za kloszem,i po zapaleniu,światło delikatnie przenika przez szkło. Nic bardziej mylnego.Z paczki wyjęłam szklaną,kwadratową "miseczkę na owoce",z zamontowanym z przodu uchwytem na żarówkę. Pierwszą myślą było :”to nie ta lampa…” Ale w pudełku była też chromowana,okrągła nakładka zasłaniająca ten uchwyt. Po zamontowaniu nakładki,lampa faktycznie zaczęła przypominać lampę ze zdjęcia. Co ciekawe,lampa daje naprawdę sporo światła.Dalej mogę opisywać już tylko same pozytywy, bo lampa zrobiona jest świetnie (może dla tego że to made in Poland), i na ścianie wygląda niesamowicie. Po prostu nowoczesny kinkiet idealny do nowoczesnych wnętrz.

Tagi: sauron, kinkiet nowoczesny, kinkiet

skomentuj (0)

London-plafon całkiem ładny 2011-06-12 14:40:14

Fajny plafon, z powodzeniem imitujący drogie kryształowe plafony. Kryształki w plafonie London są akrylowe ale mają jakąś domieszkę,która sprawia że patrząc na „kryształki” widzimy takie same tęczowe refleksy jak w oryginalnych kryształach. Po otworzeniu paczki z lampą,oczom moim ukazały się paczki z zawiesiami, które niestety trzeba samemu.

lampy Wrocław, kinkiety, halogeny, źródła światła, oprawy, l - mBlog

Firma dokonuje takich czynności, jak między innymi kompletacja i dostawy urządzeń oświetleniowych. Lampy, które dostarczamy naszym klientom, to lampki wszelkiego typu, które nadają się do każdego miejsca w domu, są wśród nich lampki na biurko, na stolik nocny. lampy wrocław to także ważne urządzenia, które możemy skompletować na specjalne życzenie naszych nawet najbardziej wymagających klientów. Takie lampki, jak na przykład lampy wrocław, to urządzenia, które są idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń biurowych, magazynowych, czy także można je wykorzystać podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju wystaw, czy ekspozycji, by nadać im odpowiedniego charakteru. kinkiety, to kolejny rodzaj oświetlenia, który oferujemy, jeśli pragną państwo być w posiadaniu tych przepięknych lamp, to można u nas wybrać kinkiety najlepszych światowych producentów, takich jak między innymi firma falko, mamy tu z tej firmy takie urządzenia oświetleniowe, jak lampki wiszące, lampki stojące (Femice, Fala, Fantasy, Gig friday, Fince Family). Z tej firmy godne uwagi są amfory, które swoim niezwykłym wyglądem przypominają pulchnego obwarzanka, lub też słodkiego landrynka. Amfora idealnie nadaje się do sypialni i do wnętrz które są stylizowane pod konkretny rodzaj stylu. Amfora świetnie się sprawdza wśród indywidualistów. Taka lampka.

Słoneczne Godziny miniatury w skali 1:12 - Onet.pl Blog

Zostałam poproszona przez jedną z naszych blogowych koleżanek, Arestreę,  o zamieszczenie informacji o możliwości kupna miniatur od sprawdzonego sprzedawcy, Pani Katarzyny, która sprowadza je z zagranicy.  Pani Katarzyna sprzedaje je również na Allegro. Można się z nią kontaktować przez maila: jacekluban@o2.pl. Poniżej parę fotek i zestawienie tego, co można u niej kupić. Ceny wahają się od 5 zł za drobiazgi do 100 za komplet mebli:

Pies nr 1a,

pies nr 3a

pies 4a

drobiazgi nr 19a

zegar nr 13

przybory toaletowe nr 15

sztućce nr 10

garnki 3 sztuki nr 9

zestaw kominkowy nr 11

dziewczynka w różowym nr 51

dziewczynka w zielonym nr 52

kinkiet nr 38

kinkiet nr 40

*SPADAM STĄD* blog

Skarpetkach,gorącej,rozpuszczalnej czekoladzie i o śnie.Musieliśmy wyglądać kurewsko przemoczeni i brudni.
Spałem jakieś 13 godzin.Wstałem i widziałem w telewizorni mecz.Turcja-Zółtki.Ale kosmicznie mi sie spało.

2002-07-03 05:32:16 skomentuj (3)


Zajebany miś
taaaaaaaaaaataramtam tam......jestem zapodany miś...miś strasznie zmeczony dziś.
Dziś jak nigdy ma frywolne myśli.
Zawsze kiedy się spalę rozmawiam godzinami przez komórkę.Wqrwia mnie to bo nie paietam z kim i mam wyrzuty suienia jak dostaje rachunek dpo zapłaty.Mam humor jak nigdy.Suuuuper Ziobro przywiozł z Wrocławia całkiem niezły kinkiet ,który dośc szybko sie spalił.
Poprełiłem dwa błędy.Po pierwsze że niepowinieniem zabierać mojej Magdy na taką imprezkę.A po drugie osoba o inicjałach M.S. działa na nią jak przysłowiowa "czerwona płachta na byka"....co zwielokrotniło nienawiśc mojej kobieta na mnie.
Kiedyś z M.S utrzymywałem "bliższe stosunki" ,ale jakoś nie było być nam razem.Moja Magda jest zazdrosna!Nie chcę aby to ktoś oderał że jestem z tego zadowolony czy coś ,ale chce poprostu powiedziec ze nie ma o co.Przynajmniej tak mi sie wydaje.
Dobrze koniec.,
Ide po czekoladę..moja słodką czekoladę.
Niech ktoś mi powie czy tak zawsze smakua sodycze.Kiedy.