O czym chcesz poczytać na blogach?

Kingston university

candy - Onet.pl Blog

Of Narnia: Prince Caspian, 2008).

Ojciec Barnesa jest psychiatrą, a matka - terapeutką.

Barnes uczęszczał do King's College School w Wimbledonie, jednej z dzielnic Wielkiego Londynu. W latach 1997-2003 występował na scenie National Youth Music Theatre, Chocolate Factory, a także w Royal Exchange w Manchester i Kingston Rose Theatre, śpiewał w boysbandzie Hyrise. W 2004 roku ukończył wydział anglistyki i dramatu na Kingston University.

Pojawił się po raz pierwszy na małym ekranie w serialu BBC Doktorzy (Doctors, 2006) oraz dramacie telewizyjnym CBS Rozbita decyzja (Split Decision, 2006). Na dużym ekranie zadebiutował w Gwiezdny pył (Stardust, 2007) u boku Charlie'go Coxa, Claire Danes, Iana.

Zamknij sie, sluchaj! Histeryk nie powtarza.

My Uni...
Pewnie dla niektorych to dziwnie zabrzmi i bedzie zaskoczeniem roku (szczegolnie dla mojej mamy ktora doskonale wie o moim wstrecie do przyswajanie nauki w jakikolwiek sposob) ale uwielbiam czas egzaminow na swoim universytecie. Pisze "na swoim" (dla niewtajemniczonych Kingston University of London), bo tu czas egzaminow wyglada inaczej niz w Polsce. Nie ma tu zadnego tak typowego dla naszyh rodzimych uczelni biegania, stresowania sie bez powodu i panikowania (w kazdym razie tak misie wydaje ze tak jest w Polsce, bo wlasnie sie zorientowalam ze ja wlascwie to nigdy  naszym kraju nie studiowalam....

TW9

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

oh my god, i can't believe it, i've never been this far away from home - bloog.pl

To, co ludzie, którzy nie potrafią parkować; jest to pierwsze ostrzeżenie i informacja dla was, że jak się ogarnę, to przeniosę bloga na inny portal. szkoda jednak niszczyć całe archiwum, więc musze obmyślić sprawną ewakuację.

 

za to order uśmiechu dostaje kingston university który wysyła mi co tydzien maile pt. czemu warto wybrać Londyn i ich uniwersytet. a ja się ich tylko spytałam na jakich zasadach by mogli mnie przyjąć.

 

a jutro na szóstą piętnaście do pracy, tak, rano, także to chyba juz pora spać.