O czym chcesz poczytać na blogach?

Kings of leon closer

~~Life's not easy but it's easier with you, for sure~~ - Onet.pl Blog

łowo, każdą nutę, każdy dźwięk i każdą pauzę. Z filmami stanęło na Closer, Wrogowie publiczni czekają i doczekać się nie mogą. Na razie tworzę, nie mam czasu na oglądanie.
    
łuchała, nie bledną, nie brzydną. Po prostu trwają. Kings of Leon królują, potem Coldplay, Kumka Olik, The Killers, TV on the Radio, Guns'n'Roses, MGMT. Chodzą za mną wszędzie. W samochodzie nie mam radia, popsu

...(czy coś).


Snow is crackling cold
She took my heart, I think she took my soul
With the moon I run
Far from the carnage of the fiery sun


Kings Of Leon "Closer"

- You know...how you find a song and you just listen to it, like, over and over and over again, until it becomes this, like, soundtrack, until you find... a new.

KINGS OF LEON

 
 

Only by the Night (2008)

1. “Closer” – 3:57
2. “Crawl” – 4:06
3. “Sex on Fire” – 3:23
4. “Use Somebody” – 3:50
5. “Manhattan” –.

Na ten wpis przez kanał RSS 2.0.You can leave a response, or trackback from your own site.

Nawigacja

 
Follow

 
 

Na ten wpis przez kanał RSS 2.0.You can leave a response, or trackback from your own site.

Nawigacja

 

Don't Save Me From The Flames - Onet.pl Blog

A crime” porusza tę strunę, która ukryta gdzieś głębiej czeka na takie niecodzienne poruszenia, a ich pogłos trwa jeszcze długo po zamilknięciu źródła. „Street of frozen phantoms” to taki ukłon w stronę społecznej wrażliwości Morrissey'a. Z kolei „Where is somewhere” jest próbą wejrzenia w głąb  niepozbieranej.Rozgorączkowanie, szczególnie wśród publiczności płci piękniejszej. Tak więc, uwaga, za chwilę na scenie pojawią się...panowie z Kings of Leon!! Zagrali oczywiście perfekcyjnie, a publiczność mogła poczuć południowoamerykańskie klimaty. Ciężko jednak mówić o jakimś zaskoczeniu, zespół zaserwował to, na co wszyscy czekali. Subiektywnie rzecz ujmując: świetnie było usłyszeć i pośpiewać „Charmer”, „On call” czy„Closer”, obiektywnie: to nie był koncert z tych, które wspomina się z wypiekami na twarzy. Podobnie z Placebo..