O czym chcesz poczytać na blogach?

Kinder bueno

kzp blog

Kudły, bo nei widze twojego wstrętnego ryja" a ja odgarnałem loki. I wtedy rzekł: Inkwizytorze, służyłeś wiernie boskiemu Imperatorowi, dlategoż daję ci misję kolejną i najturdniejszą, oto sa Wrota do Piekła , gdzie plugawych gothów i kinder metali pełno jest. I wejdź tam, zbluzgaj ich i niech spłona w ogniu oczyszczenia... A ja poszedłem tam..."

I smiechu miałem duzo. Zapraszam tam, bo naprawdę, takiej zbieraniny gothyckich kinder bueno to wy nie znajdziecie nigdzie....
kzp 2005-03-23 14:28:54
skomentuj (1)


Poderwij faceta!
Inkwizytorium odnosi kolejne sukcesy! Tym razem nasz dzielny Inkwizytor OlkuS odnalazł stronę pełną.

Wolf Quest - bloog.pl

Zadowolić telefonami.

OK to tyle, szczęśliwych walentynek! Aha, ta niespodzianka była ja dostałam takiego słoodziego łosia z bluzeczką www.Iloveyou.de i kinder bueno, a wika chrapiącego miśka i też kinder. I gumę po 7 pasków dla każdej. OK to tyle papa.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328732750,trackback

aneta.blog

Wchodzi do cukierni po lody...szczęśliwa :)


chciałbym to zobaczyć :)

skomentuj (0)

tajemnicze zniknięcie 2009-04-17 19:58:04

Pati wcina kinder bueno. Papierek po batoniku rzuciła na podłogę.
- Ciekawe gdzie jest kosz? - pytam złośliwie
- No właśnie, ja spojrzałam ... i ... nie ma - z bezczelnym uśmieszkiem odpowiada mrówa

skomentuj (0)

Lighthouse

Na wrotki, na traki ;p, na nowy kombajn (jak ktos mieszka na wsi lub Dobrzewinie), na aparat, na benzyne, jeszcze inni na dziwki, albo na imprezy, tudzież na samochód lub motorower, jacht żaglowy, "karabin mocno wybuchowy", łódź motorową, Kinder Bueno, mazaki, kredki, na Charitas, kasety z muzyką, na wycieczke, niektorzy nawet za graniczną itd... Wszystko to piękne marzenia i perspektywy, wszystko na wyciągnięcie reki, bo jak to sie mawia "chcieć to móc", fakt ze ten kto to.

Wszyscy Ludzie Puchatego

Muskułów. Pogardliwe spojrzenie na pomniejszych współżyjących mile widziane. Wulgarność usprawiedliwia niewinnym spojrzeniem.

2) Czekoladowy dandys - przekupuje piękność zakupionym drogą korzystengo kupna batonikiem Kinder bueno licząc na wątpliwy sukces uznania jego finezji i smaku. Mami i ściemnia. Usidloną ofiarę krępuje ogładą i tajemniczym spojrzeniem Bucyfała.Przypadek nieuleczalny.

3) Arizona Dream - wskazuje na postać paskudną i.

Melancholia

Tu sie uczyc ;D P-A-R-O-D-I-A !!!
A tak w ogole to w czasie dluuugiej przerwy to pojechalismy cala czworka na "stacje" pojesc sobie trochu ^^ heheheee wiem gdzie bede jezdzic na zarelko ^^ dobruchne ;] Oczywiscie ja i Ada sie "odchudzamy" ale kinder bueno musialo byc wpiwprzone na "deserek" ^___^ hehehehee no coz... syfu narobilismy jak nie powiem co ;) Krzysiek rzucal kostkami cukru do szklanki [jak za komuny normalnie] Ady heheh jednym slowem wiocha ;D
Hm... ale i tak nic nie przebije.