O czym chcesz poczytać na blogach?

Kimi raikkonen

Blog MONA120

2008-03-23 Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął drugie miejsce w wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Malezji. To życiowy sukces Polaka! W 2006 r. stał już na podium, ale na najniższym stopniu. Wygrał Fin Kimi Raikkonen (Ferrari). Trzeci był Heikki Kovalainen (McLaren-Mercedes).
Formuła 1 na gorąco!

Polski kierowca stratował z czwartego pola, ale błyskawicznie wyprzedził Włocha Jarno Trullego (Toyota). Przed sobą miał już tylko dwa bolidy Ferrari..

Formula 1 Racing by Nika - Onet.pl Blog

I powlekł się do najbliższego pubu. Zapach alkocholu i papierosów nie przeszkadzał mu, kiedy siadał przy barze. Zamówił piwo i zaczął wptarywać się w nie. Z rozmyślań wyrwał go mężczyzna siadający obok.
  - Co ty tu robisz? - wypalił.
  Kimi Raikkonen spojrzał na niego zdziwiony.
  - Nic - odpowiedział po chwili. - A ty?
  - Nika miała wypadek - brazylijczyk napił się piwa.
  - Coś poważnego?
  Bruno przyjrzał się finowi dokładniej. Już wiedział dlaczego przed.

optymisci

Za ostro rywalizować. Minąłem Hamiltona, potem on wypadł i wówczas wiedziałem, że mam szansę. Nie byłem pewny w stu procentach, jaka jest sytuacja i po mecie długo trwało, zanim w końcu usłyszałem, że jestem mistrzem świata – mówił Kimi Raikkonen.

Zastępujący Alexa Wurza (zakończył karierę w F1 po GP Chin) w zespole Williams-Toyota, Japończyk Kazuki Nakajima nie wyhamował podczas zjazdu na pit.

Formuła 1

, f1blog , Kierowcy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 października 2009
Kimi Raikkonen coraz bliżej zmiany zespołu

Kierowca Formuły 1 Kimi Raikkonen prowadzi zaawansowane rozmowy z dwoma zespołami. Jego miejsce w Ferrari zajmie Fernando Alonso.

"Kimi ma dwie bardzo interesujące propozycje, na razie jednak żadna ostateczna decyzja nie zapadła. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku.