O czym chcesz poczytać na blogach?

Kimi ni todoke

Anime to moje życie... - Onet.pl Blog

Dziwną Kreskę i muzykę rekompensuje Nam fabuła i ciekawi bohaterowie. Bez nich "Kimi ni Todoke" nie miałoby
najmniejszego sensu :) Seria ta.

Saskus i Sakura - Onet.pl Blog

XD taaa xD Hehe no i Oz <zakochany> tez suuuper XD zielone oczy ... <marzy>  i te jego wloski i charakter !! Łiiii xD
Miejsce 1 ! :
  Kazehaya Shouta z Kimi ni Todoke ! Uwiodl mnie juz od pierwszego usmiechu ! Ta jego slodkosc haha xD
  Hihara Kazuki z La Corda D'oro ahhh ten jego wyglad, super przyjazny charakter i gra na trabce poprostu.

_____________________
No to najpierw życze wam szczęśliwego Nowego Roku i pijanego sylwestra he he...wiecie co - to takie dołujące ze za pare dni idę znowu do szkoły...jak mi się nie chce, ale z drugiej strony spotkam sie z kolezankami wiec troche mi ta swiadomosc polepsza samopoczucie :D. No ja kończe ale chciałabym pozdrowić jeszcze Kimiki :*:*:* naprawdę super, że to czytasz :*

Miaka i Akane (17:07)

final letter

Zdzielenia tych dwojga przez łeb jakąś podręczną miotłą, żeby wreszcie łaskawie ogarnęli swoje uczucia i przestali wmawiać samym sobie i innym wokoło, że ich wzajemne stosunki nie mają kompletnie nic wspólnego z miłością. Koronacją denerwujących elementów tejże serii jest Kazehaya ze swoim “nie jestem taki dobry jak Ci się wydaje, tak naprawdę.

     Komentarze RSS
  •  Trackback

Informacja

7 odpowiedzi

{ T i m e - A n i m e } - Onet.pl Blog


26 marca 2012
031. Kimi ni Todoke
Uczniów bardziej znana jako „Sadako”. Sawakouwielbia pomagać ludziom, lecz ci ze względu na jej wygląd i plotki o tym, że potrafi widzieć duchytrzymają się od niej z daleka. Jakkolwiek nie jest aż tak źle, ponieważ wszkole jest bardzo nieliczna grupa osób, które nie boją się Kuronomy. Wśródnich jest najpopularniejszy chłopak w szkole,.

3.      Muzyka/Odcinki/Gatunek

Anime ma dwa sezony. Pierwszy ma 25 odcinków, natomiastdrugi 12, trwają one po około 22 minut.

Gatunkiem „Kimi ni todoke” jest komedia romantyczna.Kronika Skrzydeł

Wykonawcy, bo myślę, że jest tego wart ^^ Daisuke Namikawa – chyba każdy o nim słyszał ;D Osobiście najbardziej go kojarzę z Hetalii i Włoch, Ginseia z Kobato., Kazehayi z Kimi ni Todoke, Tobariego z Nabari no Ou, oraz Reborna! jako Giotto (Vongola Primo) (<333) oraz TYL!Tsuna (<33? czemu nigdy nie pokazali jego twarzy w całości, noooo T_____T) :D Aaach, no i.

I know you love me - Onet.pl Blog

Doprowadzac się do takiego stanu.

Kocham cierpieć. Zaraz...ja wcale nie cierpię... Jak niby mogę cierpieć. Kiedyś się cierpi coś się czuję...smutek, żal, złość... a ja niczego nie czuję. Zupełna pustka. Ja naprawdę jestem pusta. Mój umysł wypiera ze mnie te wsyztskie uczucia, emocje, bo one naruszają mój idealny stan pełen spokoju. Tak. Ja nie.

So warm...

Kimi ni Todoke jest takie ciepłe. Anime.

Taa... oglądam anime. Jestem fanką. Jestem no-lifem. Żyję anime. Wolę to niż nudzić się, bezsensownie przeglądając internet, grać w gierki czy pisać na czacie. 

Wracając do Kimi ni Todoke. To najcieplejsze shoujo(anime/manga dla dziewczyn) jakie do tej pory widziałam. Głowna bohaterka tak bardzo przypomina dawną mnie, tą jeszcze niewinną, nieskażoną..

seledynek - Onet.pl Blog30 września 2004
Rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają...
Tej rezydencji, zauważyłem że w tej dziurze w ścianie było schowane złoto. Od czasu kiedy właściciel się dorobił i stał się takim chciwcem niechętnym do tego by dzielić się swoją fortuną, w związku z czym zakleiłem tą dziurę w ścianie, by nie mógł.
    D'oro
  •  Anime La corda d'oro
  •  Mana Naruto Shippuuden
  •  Manga Bleach
  •  Kimi ni Todoke