O czym chcesz poczytać na blogach?

Kim basinger

Literalnie

2 Responses to “Niejadalna uczta”

Wszystko co powinieneś wiedzieć o cierpieniu zwierząt w rzeźniach, labolatoriach, hodowlach...czyli historia kotleta, kremu i futra. - Onet.pl Blog

 MIĘSOŻERCY:GRUBI,BRZYDCY,CHORZY :)!SŁAWNI WEGETARIANIE:Pamela Anderson, Briggite Bardot, Bono(U2),Cohen,Dylan,Moby,
Kate Winslet,Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Tina Turner John Cage,Johny Rotten, Beastie Boys, JaRule, KRS-One,RZA,Bruce Lee...Jezus, Platon, Sokrates,.NIŻ BEZSKUTECZNIE SIĘ LECZYĆ=CZY TO NIE ZNAK BY PRZESTAĆ JEŚĆ MIĘSO?

WEGETARIANIZM!TYBETAŃSCY MNISI NIE JEDZĄ MIĘSA=DOŻYWAJA 120 LAT,ESKIMOSI=TYLKO MIĘSO=30-40 LAT.  

MIĘSO=MORDERSTWO I SAMOBÓJSTWO=JEDZĄC TYLKO MIĘSO UMRZESZ,NIE JEDZĄC MIĘSA BĘDZIESZ ZDROWSZY  


"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej. Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny.

k i e ł b i e w e ł b i e

Sjuperprodukcji o zamachu na życie prezydenta amerykańskiego oczywiście (nomen omen "prezydent Ballantines" to niezły żart - szkoda, że nie Johnnie Walker). Film oczywiście chujowy. Jedyne na co warto zwrócic uwagę, to halluksy Kim Basinger w roli Pierwszej Damy.
2006-08-26 17:12:44 skomentuj (2)


Jeszcze szczypie w oczy
Zastanawiam się z czego oni robią te bułeczki w realu. A raczej jakich to "ulepszaczy" używają, skoro.

And1 - Onet.pl Blog

Ekipy "Wilków". Jak stwierdził sam Garnett: Wiem, że pozyskaliśmy na początek Mike Jamesa z Raptors. To duże wzmocnieni, ale to nie wystarczy. Potrzebujemy kilku naprawdę solidnych graczy Na pytanie redakcji czy rozważa opuszczenie T-Wolves wobec braku postępów, KG oświadczył: Zrobię to... Jeżeli nie chcesz.Future(Mekhi Phifer) zapisuje Jimiego(pseudonim Rabbit) na bitwę rapową,którą Rabbit przegrywa nie mogąc wydobyć z siebie głosu.Na dodatek matka Jimiego(Kim Basinger) od zajmowania się domem i siostrą Rabbita woli grę w bingo i kolejnych kochanków.Rabbit,który pracuje w firmie produkującej zderzaki spotkaje tam.