O czym chcesz poczytać na blogach?

Kill bill soundtrack

cappuccino.blog

Dwie sekundy do tylu i jedna do przodu...kazda chwila jest dluzsza o kolejna.
jednak przestalam go nosic...
a teraz gubie sie i nie potrafie zagospodarowac chocby kilku minut.


ale to tak na marginesie...


ten rok oznacza dla mnie kolejna ogromna porcje chwil do.

Omacku ubrania i zaczynamy prosze panstwa poranna toalete.


na przebudzenie:
chocolat soundtrack
na nakrecenie:
kill bill soundtrack
na wieczor:
lipnicka & porter


skomentuj (3)

Lama sabakthani on PIANO theme 3.0
Słyszałem opinie krytyków, że nudny, że zbitka babskich dialogów i nic się nie dzieje. Nie słuchajcie, wierzcie mi - ktoś po prostu nie zrozumiał tego filmu.

Uch.

PS: No i jak zwykle - soundtrack dobrany jest po prostu bezbłędnie:P Kocham tego jegomościa:P

skomentuj (7)
Strona główna
wrzesień 2007
To nazwisko mówi chyba wszystko. Wszystkim.

Obejrzałem dzisiaj Death Proof no i...po prostu brakuje mi słów. Nie wiem co powiedzieć. Czapki z głów, proszę państwa, czapki z głów.
Nie wiem czy podobał wam się Kill Bill, czy też inne filmy w których Tarantino mieszał palce w ostatnich czasach, może nie, znam takie osoby. Niektórzy nawet nie obejrzeli drugiej części Kill Billa. A już zupełnie nie rozumiem - nie lubić pierwszej? Scen walki.

Druga strona mojego ja...a może pierwsza????

Sonictrip a tym bardziej nie o to że mogłabym sie tam dobrze bawić.A jednak:-)Jesteście ze mnie dumni???;-).To dobrze bo ja z siebie też.
Odkryłam reagee[ tak to się pisze???:-/ ] i jest całkiem fajne.Tą muzykę, soundtrack z kill bill'a i tego sonictripa możemy słuchać wspólnie na stancji.Jeszcze Anka zaczęła dopraszać się ostatnio o system of a down..narazie spokojniejsze kawałki ale to dobry znak:-).
Zwariowałam ogólnie.Chemia...nic więcej...Ale.

Fanklub Nefratusa - BRRRING !! Who's your daddy :>

Plakac qzwa.

heh. a przez ostatni czas nawet sadze ze mialem czesto usmiech na twarzy. ostatnio jak zlapalem klimacik dzieki DJ Tiesto to wysiedziec nie moglem... heh... a czego teraz slucham? 1. Gladiator SNDtrack 2. Cast Away soundtrack. Nie powiem. Klimatu do zabawy nie mam... chyba ze zabawy kto szybciej sie zdoluje... ale co to za zabawa w ktorej mam wygrane co?

plany na przyszly tydzien: 1. sanki 2. spanie 3. krecenie configa i granie w CS'a..To potem powiem ale widze ten skrawek rodziny za ktora sie wstydze no. Oka. To by bylo na tyle. Potem sobie pospalem do 14, dzisiaj do 13.30 a przed chwila po walkach zdobylem nawet napisy do filmy 28 days later ktory notabene byl podpisany kill bill i nie wiedzialem o co chodzi za bardzo. Heh ale co do 28 days later to film z lekka fajowy :D Taki resident evilowy. Oka. Chce napisac jeszcze ze w zwiazku z tym ze zaczal sie nowy rok bardzobym chcial zebym odzyskal dawna pewnosc.