O czym chcesz poczytać na blogach?

Kijki

Alliliya blog

Aga cegła i "ja chce do domu!" hihihi nie no tatuś szybko zalał chodzik i jadymy! Po jakimś czasie patrzymy! jest! tabliczka: ZANIEMYŚL!! pełne podniety jedziemy 20 km/h aby nie ominąć jakiś badziewiackich betonowych płyt! hihi w końcu dojechaliśmy! :D jak się okazało... ostatni :D to coś w czym mieszkaliśmy nazywało sie PE-KA-BEKS albo PEKABEKS :D do końca nie wiem :D hihi dostałyśmy przydzielone do pawilonu 8, a pokoik (najładniejsza 4 osobówka) wybrałyśmy sobie 1 ;) odrazu remoncik (złączenie łóżek) i rozpakowywanie, a później zwiedzanie ośrodeczka :D fajowski nawet :D dobra ;) dostaliśmy kilka kazań (możecie się wymieniać adresami, ale nie bielizną <- Rudy) hihi ;) dobra. Później wyciągnęli nas na jakiś bezsensowny spacerek ;) chodziliśmy po zdechłych rybach... po bagnach, po strumykach (złamałam kładkę po której wszyscy przechodzili, a więc niektórzy nie mogli przejść :P) itp. :D ogólnie zwała z Rudego bo udwał , ze wie gdzie jesteśmy a tu dupa Grzesiu nie orientował się wogóle :P i znalazłam sobie przyjaciela! KIJEK heheh :) taki drewniany! wszyscy próbowali mi go zabrać ale nie :P hehe co wy :P nie dam ;) mój przyjaciel ;) i tak sobie łaziłam z tym KIJKIEM ;) zostałam nawet nazywana "ta pd kijka" widzicie jak ładnie? :D hihihi po spacerze.

we wnętrzu zulwia głowy - Onet.pl Blog

Są, często się mieszają i choćby z definicji powinni zapewniać Ci miłość. w pierwszej fazie socjalizacji wpajają Ci wzorce zachowań, obywają ze światem, a Twoje relacje z nimi często wpłyną na to, jak będzie wyglądać w przyszłości Twoja własna rodzina.

tę założysz pewnie z kimś kogo kochasz, albo z kimś, kto nie wziął tabletki lub nie umiałeś utrzymać siusiaka na wodzy, gdy nie miałeś gumek. nie zakładasz gumki, zakładasz rodzinę. taka gra sł... dobra nie ważne. w każdym razie osoba, którą się kocha jest ważna. w sumie zawsze sobie myślę, czy można wymieniać te kijki.

bo z tymi kijkami to jest tak. jak jeden się złamie, to się wszystko przechyla, bo brakuje równowagi. to co jest na powierzchni w takiej sytuacji mógłbym narysować jako stado małych kuleczek, które wszystkie toczą się w jednym kierunku, czyli do dołu.

więc z tą miłością, to Wam nie powiem, bo nie wiem. jedni twierdzą, że się kocha raz na całe życie. i co najwyżej, jeżeli ktoś się na miłości zawiódł, to to jeszcze musiała nie być ta miłość, a jakiś krótki czy też nie krótki sercoskurcz. no ale są też tacy, którzy uważają, że zakochiwać się można.

pomocdlaagatki.blog

2009-08-19 22:40:43


Haa....pomyślicie....kupiła sobie może jakieś ciuchy....?....nieee!
Może zapisała się wreszcie na kurs francuskiego...?....niee!

Już mówię/piszę......otóż poszłam na spacer.......zwyczajne prawda......

Ale to nie był zwyczajny spacer. Poszłam pochodzić, a właściwie ostro pomaszerować z kijkami.
To takie modne ostatnio.
Sama spotykam takich ludzi maszerujących z kijkami....coraz więcej, częsciej kobiety.

Nosiliśmy się od jakigoś czasu zaopatrzyć się w kijki do nordic walking i.....jeden komplet już mamy (Adama).....drugi, w drodze (dla mnie).
Nie było specjalnie chętnych na spacer ze mną....nawet na rowerze, sama byłam zmęczona, bolały mnie nogi......i najchętniej poleniłabym się.

Jednak zawzięłam się wciągnęłam stare adidaski i ruszyłam najpierw trochę przez miasto....samo śródmieście.
Widziałam kontem oka, że jestem sensacją.....nie lubię być, ale cóż,
Tak cieszyłam się tym spacerem......mimo, że sama to robiłam coś dla siebie.....coś co nic nie kosztowalo......a sprawiało frajdę.

i-s-k-r-a.blog

I zjeżdza w wyciągu)
ANIA(do Pana Wyciągowego): AAAAA!!!!Niech Pan to zatrzyyyyymaaaa!!!!!
PAN WYCIĄGOWY NUMERO UNE: No zsiadaj już!
ANIA(z paniką i rozgoryczeniem, szarpie się z kijkami): Kiedy ja nie moge!!!
PAN WYCIĄGOWY NUMERO DUE: (zatrzymuje cały długaśny wyciąg, zdezorietowani ludzie patrzą się na idiotke robiącą dziwne rzeczy z kijkami)
PAN WYCIĄGOWY NUMERO UNE: Żabko...A może byś już zeszła?
PAN WYCIĄGOWY NUMERO DUE: Rybko...bo wiesz...ludzie czekają...
POSTRONNY OBSERWATOR 1: hihihihi
ANIA: (wydostaje kijki, zawstydzona zdjeżdza do Magdy)
POSTRONNY OBSERWATOR 2: Widzisz, nie trzeba było sie tak przywiązywać!
MAGDA(mieszanina strachu paniki, rozbawienia, samaniewiemczego): hihihi O Jezus Maria hihi Jezuuuu hihihi O Jezus Maria...

ODSŁONA DRUGA

ANIA: Czyja to herbata?
MAGDA: A to nie twoja?
ANIA: No jakbym wiedziała to bym sie nie pytała...
MAGDA: ...
ANIA(z niesmakiem): Twoja...bo tłusta...a ty jadłaś parówki...

ODSŁONA TRZECIA

(Śnieżyca.Wielka. Śnieg spada całą zaspą z nieba. Koło ósmej.

kijki izy

kijki izy

nordic walking amatorsko
| < Kwiecień 2012 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So
12:11, iza-mr , Trasy
Link Dodaj komentarz »
Na start

No to startuję!

Z kijkami i z blogiem. Z kijkami wystartowałam jakieś 3 m-ce temu. Strasznie wciągające zajęcie. Blog postanowiłam założyć pod wpływem bloga Macieja Kulki www.nordikwalkingmk.blox.pl. Polecam wszystkim zainteresowanym tą dyscypliną sportu. Maciejowi życzę wytrwałości i dalszej pasji! Pozdrawiam!

Wykrzyknik

Pozytywny wpływ gimnastyki na zdrowie. Tym razem chodzi o przeziębienie… Okazuje się, że najlepszym sposobem na nawracające infekcje jest codzienna dawka ruchu. Nie oznacza to bynajmniej, że musimy wykupić karnet na siłownie ! Dobrym początkiem będzie posprzątanie swojego pokoju, wyniesienie śmieci i spacer w miłym towarzystwie Zapamiętaj : własne nogi to niezawodny i skuteczny środek transportu ! Wywiezie tkankę tłuszczową tam, gdzie pieprz rośnie.

Nordic Walking – spacer po zdrowie

Na pomysł chodzenia ze specjalnymi kijkami wpadli Finowie. Wkrótce moda na takie spacery opanowała całą Skandynawię. Obecnie co trzecia osoba w Niemczech, Austrii, Holandii, Anglii i innych krajach wybiera się na spacery z kijkami. Jaka tajemnica kryje się w kijkach, które towarzyszą milionom ludzi na świecie w ich spacerach po zdrowie? Zwyczajny spacer nabiera innego wymiaru. Spacerując, aktywizujemy zarówno górne partie ciała : kark, klatkę piersiową, barki, ramiona, przedramiona, mięśnie grzbietu, jak i dolne – biodra, uda, łydki. Podczas spaceru z kijkami spalimy znacznie więcej kalorii niż w czasie joggingu, nie.