O czym chcesz poczytać na blogach?

Kiedy się zakocham streszczenia

{*}~La mujer en el espejo~{*} - Onet.pl Blog

Kinga
2 komentarze
Streszczenia odcinków 41-50
Akademi aby ją zabić, ale nigdzie jej nie widzą. Gabriel dzwoni do Reginy i zaprasza ją na jutro na śniadanie. Nino przypomina sobie, ze Barbara to jest ta sama osoba, która kiedyś przyłapał w laboratorium w dziwnym przebraniu. Maritza mówi Luzmi, że lekcje będxzie jej dawać własna matka, Luzmila nie może uwierzyć. Pedro tłumaczy się przed.Maritzę ale mimo to chce z nim być,nie oczekując nic w zamian. Dodaje,ze chce tylko by był szczęśliwy. Maritza widzi Reginę w kuchni,zagniatająca ciasto na placki. Dziwi się że Regina pomaga w kuchni. Regina stwierdza,że nie rozumie jej zdziwnia,bo przeciez Maritza jej nie znała wcześniej. Maritza mówi,że Juliana jej opowiadała o rodzinie. Regina stwierdza,że jest szcżęsliwie zakochana. Gdy Maritza pyta kim jest szczęściarz,Regina mówi,że nie może jej tego powiedzieć. Luzmila odwiedza Pedrita,nagle włącza się alarm w respiratorze. Lekarz prosi.

Telenowela La que no podia amar - zakazane uczucie tv4 - Onet.pl Blog

  •  Fabuła LQNPA
  •  Bohaterowie
|| Streszczenia ||
Lubi Gustava. Rogelio mów Anię, że wierzy że zakocha się w nim i chcę, aby Ana zmieniła zdanie do to ich umowy. Ana mówi mu, że jest z niego duma i pozawala pocałować się w policzek, lecz ten całuje ją w usta.

Odcinek 37
Bruno i Rutillo potwierdzają, ze kiedy próbowął zabić Gustavo, ukradł mu portfel i naszyjnik, dzięki którym będą mogli szantażować Anę. Cinthia wyznaje Gustavo, że jej się podoba. Gustavo ją.

Bezładnik ktoto

Strona główna Streszczenie


1).
Całe lody tiramisu.

ktoto 2003-08-08 12:33:40
skomentuj (11)
Jak zdobywano Dzikie Południe

Dzikie Południe zdobywa się niespodzianie.
Wsiada się do klimatyzowanego wagonu kolei żelaznej w kierunku na Wiedeń!
Na Wiedeń, panie dziejku, na Wiedeń!
Zdobywa się Dzikie.

Kochanek Idealny powinien się we mnie podkochiwać, kochać nie powinien raczej (od kochania dozgonnego jest przecież Ewentualny mąż;), bo jeszcze i ja się zakocham, a z miłością, jak powszechnie wiadomo, nigdy nic nie wiadomo, ale głównie utrapień wiele (zmartwień ma przysparzać Ewentualny mąż;).
Wszelkie. Żadnych wspólnych mieszkań, planów na przyszłość, pieniędzy – rozdzielność życiowa absolutna.
Ale i absolutna wyłączność, żadnych kobiet uwiedzionych kiedyś, uwodzonych obecnie i zostawionych na przyszłość do uwiedzenia i żadnych uwodzących. Biorąc pod uwagę istnienie Ewentualnego (sztuk jeden) dopuszcza się.

Z Każdym Dniem Zwiększa Się Liczba Tych Którzy Moga Mnie Pocałować W Dupe!

skomentuj (4)
2008-03-13 22:03:41 >> * When I Fall In Love *

Kiedy Sie Zakocham
To Będzie Na Zawsze
Albo Nigdy Się Nie Zakocham
W Tym Zwariowanym Świecie
Miłość Kończy Się Zanim Sie Zacznie
Kiedy Oddam Swoje.
(które mi sie zwierzaja i przychodzą o rade) i mam taką blokade w sobie ,taki jakby mur dlatego być może dlatego moje związki są krótkie i wole być Singlem bo dobrze się z tym czuje. Dużo właśnie osób się dziwi dlaczego nie mam kogoś , czy mi nikogo nie brak, ja zawsze odpowiadam że nie , ale czasami się zastanawiam nad tym czy coś.Że bez sensu być z kimś po to rzeby mieć kogoś od tak .Pragneła bym żeby mężczyzna nie patczył tylko na wygląd zewnetrzny ale na to co mamy wewnątrz, bo kiedyś uroda przeminie a dusza zostanie. żeby ta osoba nie była ze mna tylko na pokaż, podoba mi sie jak pary które chodzą za renke i przytulaja się na.

skomentuj (1)
2008-03-18 16:52:08 >> *Szczęśliwy Dzień*

W Sobote miałam szczęśliwy dzionek i dość zwariowany ;) heh zaraz wszystko streszcze ;) Więc zaczeło się od rana, gdy wstałam to miałam dylemat z wyjazdem do Warszawy z jednej strony nie chciało mi sie jechadz a z drugiej juz bym chciałam mieć.

Przyjaźń

Lekiem na miłość jest zjedzenie porządnej porcji barszczyku (broń Boże białego!) Jednym z synonimów miłości jest Stalin. Ludzie pod wpływem miłości zachowują się jak pod wpływem narkotyków, tzn. miłość prowadzi do obłędu. Czasami potrafimy z miłości zabić bliskie nam osoby - zagłaskać je na śmierć (Co wyjaśnia.Sobie jakiś obiekt westchnień (najlepiej misia) i codziennie, w każdej wolnej chwili powtarzać sobie jaki on jest cudowny, wspaniały i wyjątkowo inteligentny...Aż się zakochamy
Po prostu wyjść na rolki, pojeździć po mieście, zobaczyć przystojniaka/laskę, przypadkowo wlecieć na niego/nią i spontanicznie się zakochać.
.Chore. Nie można nam wmawiać, że czegoś nie umiemy, bo każdy umie kochać. No ale przybierzmy zdanie księdza, że nie umiemy, to zadaje sobie właściwie teraz pytanie to kiedy zaczniemy umieć kochac?? Kiedy sie zakochamy ale no też można powiedzieć, że zauroczenie i wogóle.
Jestem ciekawa, jak to jest być z kimś, czuć tą. po drugie pani Siksa dostała dzisiaj opieprza od wycho, że jest beszczelna do nauczycieli ( z tym się w pełni zgadzam) a po drugie na angliku byla ostra wymiana zdań. Może streszcze:
No więc  Gosia robiła projekt o Irlandi. Gdy skończyła pani jej dała 6 i zasłuzenie. No więc majusia zaczeła mówić, że to nie było ciekawe.

Nie istnieje żaden powód do miłości. - Onet.pl Blog

- Zaprosimy ich na kolację?

- Hej, hej nie rozpędzaj się tak.

- Aż tak zapadłem pani w pamięci?

- Nie często zdarza mi się obsługiwać, aż tak zakochanego mężczyznę.

Pędząc na spotkanie z Sebastianem nie miała zielonego pojęcia, że wtedy, kiedy ona będzie wesoło rozmawiała z braciszkiem, w pustym mieszkaniu jej Piotr będzie miał zaprzątniętą głowę nieco ważniejszą sprawą. Ale cóż mogła zrobić,.Trzymając ją w objęciach słuchał jej streszczenia ze spotkania z Sebastianem. Słuchał, choć tak naprawdę myślami był przy kancelarii. Wiedział, że dla kancelarii taki kontrakt z prawnikami z Edynburga to.