O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Keyboard

Sałaciana głupota Agunesu.

Zakupiła sobie Martensy za 400zł, to czuję się urażona.

Powiedział mi, że mam dzień na zastanowienie się nad

jakąś rzeczą w granicach 100 - 200 zł. Myśl, myśl, myśl...

I MAM ! Z trzech rzeczy, które tak bardzo pragnę, czyli

keyboard, tablet i Nintendo DS, wybrałam to pierwsze.

Około 20.10 dostanie pieniądze, więc wtedy może zakupić mi jakiś

tani, ale bardzo dobry keyboard. Jupi, nareszcie się doczekam !

Teksty, muzyka, to co mnie kręci - Onet.pl Blog

I poznaniu zespołu. Teraz pora zagrać. Zaczynaliśmy od utworów „Kiedy byłem mały”, „Moja i twoja nadzieja” oraz „Chodź pomaluj mój świat” Było cudownie, długo trenowaliśmy, jakieś 1,5 godziny. Tak wtedy byłem pochłonięty tym, co się działo, że nawet nie zauważyłem, kiedy na dworze zaczęło się ściemniać.

„No, koniec na dzisiaj” usłyszałem nagle nauczyciela. Pomyślałem sobie, szkoda, ale znowu za tydzień sobie po gramy. Gdy wróciłem do domu, nie mogłem się powstrzymać od zdawania relacji z tego, co się działo podczas pierwszego wspólnego grania. Zaraz po tym uruchomiłem swojego keyboarda i zacząłem ćwiczyć dokładnie tego, co graliśmy. Czyłem się potrzebny i przydatny w zespole i to dawało mi wielką satysfakcję.

 

To już nie próba -  to koncert ::D

14 października 2000 roku. Graliśmy wspólnie w świetlicy z okazji dnia nauczyciela. Miałem wrażenie, że dopiero teraz nauczyciele i koledzy mnie poznają, bo pierwszy raz widzieli, jak gram w zespole. Ba, i na odwrót, ja pierwszy raz grałem przed publicznością, która jednak była mi dobrze znana. Oprócz nas występowały również inne grupy, jedni tańczyli, drudzy śpiewali i recytowali.

Tokio Hotel - Irgendwo ist der Ort den nur wir beide kennen - Onet.pl Blog

Wielkiej metalowej kuli na scenie? Możesz wyjawić ten sekret?
Bill: Tym razem mamy specjalne podwyższenie na perkusję dla Gustava. Jestem zazdrosny o to podwyższenie, bo Gustav będzie miał teraz najlepsze miejsce na scenie. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć, myślę, że będzie to świetne.
Tom: Nazywamy to jajkiem Toma.
Georg: Nie, nazywamy to lewym jajkiem Toma.
Tom: Lewe jajko Toma, racja. To ksywka podwyższenia na perkusję.

Występowanie na tak wielkiej scenie musi być całkiem ekscytujące. Boicie się, że coś może pójść nie tak?
Bill: Tom zagra na pianinie, więc na każdym show będą z tym jakieś błędy. I Georg gra na keyboardzie, mam na myśli...
Tom: Nie, ale tak szczerze, naprawdę jest bardzo ciężko zmienić instrument podczas piosenki, więc muszę grać na gitarze, zmienić dźwięk i w następnej sekundzie muszę grać na keyboardzie i ogólnie. Tak, więc mam najcięższą robotę podczas całej trasy.
Bill: Nie, mam na myśli, to jest... szczerze to naprawdę ciężkie dla Toma bo musi zmieniać gitarę za każdym razem, "effect board", musi śpiewać, grać na pianinie, więc jest tego sporo, dla Toma ciężko będzie poruszać się po scenie i używać całej jej przestrzeni, więc mamy specjalne rozwiązanie na rzeczy w dalszym planie i można to zobaczyć .
Tom: Cóż mam.

Placówka postępu - Onet.pl Blog

Na "wirtualny keyboard". Z nudów skomponowałem utwór. Nazywa się Uwertura wielkanocna, ponieważ jest Wielkanoc i właśnie dzięki temu znalazłem potrzebną chwilę nudy.

Uwerturę wielkanocną gramy w sposób następujący:

1. Wchodzimy na stronę Virtual Keyboard,

2.Klikamy na obrazek keyboardu,


3. Włączamy funkcję "strings", czyli smyczki,

4. Klikamy na obrazek ponownie,

5. Klikamy na następujące klawisze:


A A B C1
F F G A
A G F E F E
G F E D E D
F E D F G F
G F E G G G G
i znów: A A B C1...

Tempo dowolne, tak samo jak długość utworu (czyli ilość powtórzeń). Kompozycja może okazać się nieświadomym plagiatem lub zlepkiem nieświadomych plagiatów.
Uwertura wielkanocna najprawdopodobniej brzmi równie dobrze na takich instrumentach, jak: flet typu "szkolny-prosty", keyboard Casio lub tańszy zamiennik, czy ew. gitara plastikowa typu "kids".

iNysk | gry i aplikacje na Androida

A stockowy launcher zastąpiłam GO Launcherem… przyszedł więc najwyższy czas na klawiaturę. Niedawno pisałam o klawiaturze SwiftKey X, która w znacznym stopniu ułatwia pisanie przez świetny system podpowiedzi… podpowiedzi były naprawdę trafne, ale ja nigdy nie nauczyłam się z nich korzystać i wszystko pisałam ręcznie. Niestety SwiftKey nie do końca spełniał moje wymagania pod względem ułożenia klawiszy i wygody pisania… Dlatego wyruszyłam na dalsze poszukiwania. Znając inne GO produkty postanowiłam wypróbować darmową klawiaturę GO Keyboard. Napiszę od razu, że jest nieźle.

Jak każdy produkt Go Dev Team, GO Keyboard daje nam całkiem spore możliwości zmieniania wyglądu naszej aplikacji. Akurat dla mnie jest to kompletnie nieprzydatna funkcjonalność w wypadku klawiatury, ale może na świecie są ludzie którzy chcą by tłem dla ich klawiatury było jakieś konkretne zdjęcie lub nocami śnili o klawiaturze drewnianej lub w zebrę. Ja do nich nie należę więc szybko wybrałam prosty szary wygląd bardzo mocno przypominający klawiaturę znaną z iPhona.

Wydaje mi się, że w tej chwili standardem są klawiatury wyposażone w bardziej lub mniej rozległy słownik, to samo ma miejsce w wypadku tej aplikacji. Pośród wielu języków do wyboru znajdziemy polski za co należy się.

Keyboard cat

Fortuna Favet Fortibus. - Onet.pl Blog

Kukuryyydzee!!".

Hmm...nie wiem, czy ten stan nie przerodzi sie w okrutne doktrynerstwo.

 

Wiem jedno, uwielbiam szukac dziury w calym. Daaa, i to nie mysiej, tylko po kocie. Duzym, grubym kocie, zostawiajacym slady po blocie na kawalku swiezo umytej podlogi.

A jesli juz o dziurach.

Algebry2 (notabene: wazacej 3 razy tyle, niz jej zawartosc) I wlasnie w tamtej chwili zrozumialam, czym bylo to tajemnicze Key. z kropka na koncu. Keyboard. Wlasciwie to digital piano. I nie w liczie pojedynczej. Pojedyncza pomnozona przed okragla dwudziestke..

"Blagaam, klasa zaawansowana..klasa.

 • sephiel
 •  ESS
 •  uluniu
 • paula
 • puh
 • paczucha
 • niepoprawna
 • aphil
 • p
 • cheshire.cat
 • gabi

***Mroczny humor*** - Onet.pl Blog

Paradoks kota z kromką posmarowaną masłem

Paradoks kota z kromką posmarowaną masłem (ang. Buttered cat paradox) – humorystyczny "paradoks" nawiązujący do dwóch popularnych przekonań:

 • Kot zawsze spada na cztery łapy,
 • Kromka z masłem zawsze spada stroną posmarowaną masłem.

Paradoks powstaje, gdy w.

Potencjalnie nie przydatne gówno wystające ze ściany, ale jednak nie! Domofon może być świetnym instrumentem muzycznym!      Można grać na nim jak na keyboardzie z 11-stoma klawiszami w gammie c-dur.      Gra na nim nie jest trudna później zamieszczę kilka melodyjek ale teraz dam wam kilka zapisanych cyferkami.

Dla elizy
kas 9 kas 9 kas 8 5 6 3