O czym chcesz poczytać na blogach?

Kew gardens

Wieczorową porą

By pochwalic sie moimi walentynkowymi prezentami .Mimo ,ze swieto zapozyczone to mnie to jakos nie przeszkadza w zyciu jest malo radosnych chwil ,wiec jesli jest tylko jakas okazja to trzeba z tego korzystac :) :)

Tradycjnie jak co roku dostalam Walentynke od mojej Mamy :) :) zrobila mi cudna ,myszowa karteczke do tego dorzucila czekoladki ale te juz nie zalapaly sie do pozowania :) :)

damar5 , Robótki krzyżykowe
Link Komentarze (5) »
środa, 18 stycznia 2012
Kew Gardens

Kolejny ogrodek :) Jak dobrze ,ze chociaz Ogrodowy RR w miare sprawnie idzie :)

Tym razem na kanwie

Ania z Zielonego Wzgórza

Ze zjazdów po lewej stronie. Dziadek w niebieskim cudzie może i się wściekł, ale musiał wjechać za nią:
- Takie życie. Poza tym kobiety mają pierwszeństwo, gburze – pomyślała z przekąsem i skupiła całą uwagę na samochodzie przed nią. Dał lewy kierunek – znak, że są coraz bliżej. Posłusznie zjechała na skrajny pas, pod tabliczką z białym napisem Kew Gardens na brązowej tabliczce, ozdobionej również białym kwiatuszkiem. Później się zorientowała, że tak oznaczane są wszystkie miejscowe parki – ogrody.
- O matko z ojcem – westchnęła, dojeżdżając do „pogańskiego” ronda. – Nic, tylko się tu zabiję, albo co najmniej zgubię.
Rondo miało 4 pasy z dziwnymi oznaczeniami.

our broken fairytale. - Onet.pl Blog

tylko 1 dzień! ♥
Tak, tak. Jeszcze tylko jutro i wyruszam na podbój Londynu :P. O 6:00 wylatuję z Gdańska i mam cały dzień z mamą ;> ogólnie to cały weekend :). Jeszcze nie wiem co dokładnie będziemy robiły, ale podobno mamy iść do Kew Gardens i jeszcze tam coś pozwiedzać czego jeszcze nie widziałam. W tych ogrodach byłam, ale zimą więc teraz czas na tą ładniejszą porę roku :). No i koniecznie muszę ją wyciągnąć do jakiejś drogerii po farbę do włosów :D.

Wczoraj byłam w Krynicy Morskiej. Wyleżałam się za wszystkie czasy i teraz muszę za to płacić palącymi plecami i nogami :/. Źle mi się.

derniere - Onet.pl Blog

z wiekiem człowiekowi rozwijają się różne przypadłości, zboczenia i nawyki. mi się rozwija na ten przykład lęk wysokości...
kilka lat temu gdy przyszło mi nawiedzić Watykan, wdrapałem się wysoko pod kopułę świętopiotrową i wtedy po raz pierwszy doświadczyłem co to jest się bać patrzenia w przepaść. a dzisiaj... dzisiaj pojechaliśmy do Kew Gardens, takiego uroczego miejsca w pd-zach Londynie, gdzie za 13 funtów (zdzierstwo) masz wstęp do ogrodów, oranżerii, palmiarni, trawników a od 2 tygodni także do Kew's Rhizotron and Xstrata Treetop walkway... tak się nazywa metalowo-drewniana konstrukcja polegająca na paru filarach i chodniku z prześwitującej siatki, całość na 18 metrach wysokości! i chodzisz człowieku w.