O czym chcesz poczytać na blogach?

Kevin sam w nowym jorku

Oficjalny Serwis 89 Środowiskowej Wędrowniczej Drużyny Harcerskiej - Onet.pl Blog

zaplanować i przygotować zasadzki na włamywaczy,

którzy napadają na dom Kevina,

V. Odpłatność:

Wpisowe w wysokości 12 zł., płatne na miejscu. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

 

"Kevin sam w domu", "Kevin sam w Nowym Jorku"

    

Nie ma większej radości dla głupiego, niż znaleźć głupszego od siebie... - Onet.pl Blog

Ten film co roku od czasu kiedy sie urodziłam czyli jakieś 15 razy <lool2> powaGa! :P No i po Kevinie se przełączyłam na "Gdzie jest Nemo?" a jak sie skończyło NEMO to na "Harry Potter i.Na "BEJB świnka z klasą" i na "Powrót do przyszłosći 2" ...;D Hee i oczekuje teraz na "Kevin sam w Nowym Jorku" bo jak by ktoś nie wiedział to dzisiaj leci o 16.40;D hEE...;))
---
Kończęę juz bo.

Z marzeniami życie jest piękniejsze!!!


Ale on bedzie trudny. Nauka, nauka, nauka...
Dlaczego? Ponieważ  nauczyciele chą juz wystawiać ocenki na półrocze, trzeba sie uczyć.
Niewiem, jak to bedzie. Poprostu.Mój ulubiony film na święta to "Kevin sam w domu" , jest super :))) "Kevin sam w Nowym Jorku" też może być, ale to ten pierwszy film bardziej lubie.

Ja świeta przewiduje.

asha000.blog.interia.pl
      Siemano wszystkim!!!  Jutro wigilia- u mnie na 16.30...  Rano z maą będę kleiła uszka i pierogi (uszek-100,.Pokoju, a dwa końcowe to lampki w moim pokoju...  Jutro o 19.30 jest ''Kevin sam w domu''- pewnie, że będę oglądać- to jest exta filmik. Kończę, bo już prawie pólnoc.:D  <Klaudia szykuj się>...Dziś leci druga część Kevinka, czyli ''Kevin sam w Nowym Jorku'' na polsacie dziś o 16.40- ten film jest o wiele ciekawszy od pierwszej części- serio .

chwile ulotne jak lotka...

Angelika.Po za tym wybawilam sie za te 6 tygodni co nie chodzilysmy.Nastepnie podobalo mi sie dlatego ze wlasnie my dalysmy czadu na parkiecie jak lecial freefool nie wiem jak to sie piesze ale bedziecie.Ja i tak lubie tam chodzic bo u nich strasznie szybko leci mi czas.Wieczorkiem kino domowe Kevin sam w nowym Jorku fajny film stary ale jary.Dodam tylko ze film obejrzalam z moja siostrzyczka Malgoska.A za.

Blog martynka1996r

Wiencej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oferta jak niewiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec korzystajcie z oka zji bo trwa ten konkurs do 4 marca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potem komp i ruzne fajne filmy teras mam na kolanach laptop i pisze bloga i oglondam Kevin sam w Nowym Jorku. Koniec!!!!!!!!