O czym chcesz poczytać na blogach?

Kevin sam w domu

Otoono pieprzy i soli

Współczucia, empatii, miłości do bliźniego swego. I rozumnym. Zdaję sobie sprawę z tego, że uogólnianie nigdy nie jest sprawiedliwe, ale sam fakt istnienia nawet niewielkiej ilości ludzi skretyniałych, pozbawionych uczuć, czy po prostu głupich w stopniu rekordowym mnie lekko przeraża.
.Już była. Pierwszy dzień świąt - "Potop", "Pan Wołodyjowski", "Kevin sam w domu", "Kacper", w drugi - raz jeszcze Kevin, "Naga broń", "Świąteczna gorączka". To tylko propozycje z "podstawowych" kanałów. Oto powstaje nowa tradycja..Smutna, ale „życiowa” historia, o której można było przeczytać na różnych portalach. Młody chłopak zapił na imprezie i wracając do domu zmylił drogę, po czym zamarzł. Wcześniej przytomnie próbował wezwać pomoc. Cytuję za WP:

Do jarosławskiego pogotowia.

Przez Pryzmat Szarości

Program telewizyjny! Nikt nie jest, aż tak naiwny by sądzić, że końcówka roku może obejść się bez filmu “Kevin sam w domu” lub “Kevin sam w Nowym Jorku” a czasem obu. Najwyraźniej nie ma takiej siły na ziemi, która zmusiłaby zarząd

“hitami”. Tak jest i w tym roku, podpuścili Nas troszkę w święta aby zaspokoić nasz głód w Nowy Rok. Jeśli nie macie programu telewizyjnego, wyrzuciliście odbiornik TV przez okno bo nie było tego kochanego urwisa w Święta, to informuje Was, że już jutro (01.01.2008) o godz. 16:45,.

Fotelach, włączyć Polsat i delektować się jak w zabawny sposób, dobro zwycięża zło.

Tylko zastanawia mnie jedno, jeśli “saga” Kevin’a nie była emitowana w okresie świątecznym to czy można uznać te święta za ważne?! Czy spełnione zostały wszystkie warunki: karp,.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Tagged with: culkin, tv

3 comments

Lizzy na studiach - Onet.pl Blog

Staję do pojedynku z Bufordem Tannenem. Oczywiście ta forma rozrywki również spotkała się ze stanowczym sprzeciwem, z obawy na moje ewentualne zranienie i wdanie się zakażenia z brudnej części pieca (to zadziwiające jak babcie swoją troską mogą zepsuć dziecku zabawę!). Zrezygnowana skakałam na kawałku.Że na podwórku nie było żadnych schodów. Nawet to musiałam sobie stworzyć w wyobraźni.

   Kolejnym filmem jest sławetny "Kevin sam w domu". Jednak śmiem twierdzić, że w tym wypadku nie jestem osamotniona - to film dzieciństwa dla całego mojego pokolenia - czemu z pewnością przysłużyły się świąteczne tradycje polskiej telewizji.

   Nie da się ukryć, że jako maluch podziwiałam geniusz twórczy Kevina, sama nigdy jednak nie próbowałam podobnej aktywności, nawet jeśli zdarzyło mi się zostać samej na pół godziny. Mieszkając poza miastem, z.

Fading - grafika, muzyka, zdjęcia, cytaty, pocieszacz.... - Onet.pl Blog

Jest tu szaro, ciemno, smutno i nudno - ale szablonu nie zmienię.
Nic się u mnie w sumie nie dzieje... Po co mi w ogóle ten blog? Sama nie wiem... Ale chyba go nie usunę.
Działam teraz na nasze--glitery.blog.onet.pl i jeszcze jednym blogu, którego adresu jak na razie nie podam.
- widać gości. Wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina i obejrzyj dziś Kevina.
Moim zdaniem to wierszyk nie dla mnie. Nie jem na Święta barszczu, tylko zupę rybną, jestem za młoda na wino a w dodatku "Kevin sam w domu" lub "Kevin sam w Nowym Jorku" czy jeszcze jakiś inny Kevin to dziecinada. Przepraszam wszystkich, którzy go lubią, ale wyrażam własną opinię.

FanKlub Madox - Onet.pl Blog

Temat swoich świąt?

Lubię święta za to, że można przez chwilę się zatrzymać i spędzić czas z najbliższymi. Jest to czas, w którym uświadamiam sobie, co jest najważniejsze w moim życiu - mówi chłopak.

Co chciałby znaleźć pod choinką?

Jedna rzecz szczególnie cieszy Madoxa:

Jestem zachwycony tym, że będę mógł obejrzeć po raz enty filmy typu "Kevin sam w domu" itd - mówi.

Tym faktem chyba każdy z nas jest zachwycony. Świąteczna reklama Coca-Coli, w której jadą ciężarówki a w.

Włocławski Mentor

Dodaje temu specjalnej atmosfery. Choinka, prezenty, bombki, lampki, słodkie pioseneczki, tatuś ucinający główkę karpiowi, grubas z Colą i Kevin sam w domu. Powszechna radość i miłość po prostu. Ale gdy człowiek przygląda się temu od miesiąca, to Wigilia nie jest już taka fajna, choinka zaczyna.

A Wzorcownia się w ten nurt wczepiła. Nie tolerujmy tego i przy każdej najbliższej okazji na to psioczmy, może dojdzie to do uszu właścicieli. Najlepiej to podeślijcie im link do tego bloga.

Najzdrowiej by było, gdyby takie rzeczy pojawiały.

Więcej. Naprawdę poczułem, że już niedługo nasze juropejskie centrum handlowe obok choinki postawi Mikołajów z reniferami, będzie rozdawać płyty z Kevinem za zrobienie zakupów, a żeby było milej, sprowadzi armatki śnieżne i całą okolicę pokryje białym, sztucznym puchem, żeby dzieci mogły sobie.

Hellena

 /  25/11/2011

Wkurwiaj sie na ludzi którzy mówią, że Włocławek to dziura, wiocha itd. Potem sam ciskaj na własne miasto. Propsy.
To tylko choinka a Ty się spinasz jakby niewiadomo co się działo, zacznij lepić juz świąteczne pierogi, tak w.