O czym chcesz poczytać na blogach?

Kerrang

KoRn blog...

Już 1 dnia;)
No i oczywiście całą ekipke zapraszam.

Alicja
korn 2006-03-02 09:08:55
skomentuj (6)


OGŁOSZENIA

Dziś do mnie dołącza mój dobry qumpel Tyler Durden, który to ma pełne prawo do pisania notek, ma też prawo do zmieniania grafiki za pośrednictwem administratora. Będzie to moja jedyna i niezastąpiona PRAWA RĘKA. Mam do niego pełne zaufanie,możecie pisać do niego maila z wszelkimi pytaniami.
pozdrawiam
by Alicja
korn 2006-03-03 17:13:47
skomentuj (3)
Korn na Download Festival


W dzisiejszym wydaniu magazynu Kerrang! jak zwykle podano więcej informacji o nadchodzącym Download Festival 2006, odnośnie którego niedawno potwierdzono występy Alice in Chains, Sikth, The All-American Rejects, Alexisonfire, Bleeding Through i Engerica.


Oprócz tych nowych wykonawców, Kerrang! również potwierdził 3 główne gwiazdy każdego dnia festiwalu, który będzie trwał od piątku, 9 czerwca do niedzieli, 11 czerwca w Donington, w Derbyshire.


KoRn pierwotnie miał występować pierwszego dnia, lecz występ został przesunięty na sobotę, przed Metallicą.


Oto lista 3 głównych gwiazd na każdy dzień festiwalu:


NICKELBACK the best!!! - Onet.pl Blog

    Koncertu ;)
tłumaczenia piosenek
  • Where do I hide
  • Figured you out
"slajdy" z klipów, wywiadów, etc.
  • Photograph
  • Kerrang
  • wywiad z NB
  • Figured you out
  • Far away

zespół him - Onet.pl Blog

Merry Christmas!

   

Mój plakat:)

Witam! Ten czas tak szybko leci, naprawde nie zauważyłam, że minęły juz 2 miesiące od napisania ostatniej notki!!!

HIM zapewne przygotowuje się na Helldone:)

Już czytałam pierwsze informacje o nowej płycie. Ma sie ona ukazać jak nie w jesien lub zime 2009, to zaraz na początku 2010... Jeja czyli w najgorszym przypadku za rok:/ W kwietniu lub  w maju wchodzą do studia by móc zagrać nowe piosenki na letnich festiwalach:)

W ostatnim czasie Ville dawał też kilka wywiadów w Kerrang(odpowiadał na listy czytelników dotyczące świąt), Big Cheese(o 10 rocznicy Helldone, alkoholu, i świętach) i w Metal Hammer.

19 grudnia były także urodziny Mige:) Wszystkiego najlepszego:*

Mozna też juz kupić dvd Bama Margery pt."  Where the #$&% is Santa?", gdzie można zobaczyć Villego:)

To na razie wszystko:) U mnie ok, najbardziej się z tego cieszę, że wreszcie można odpocząć od nauki... No i święta:D Choć i tak na pewno niewiadomo kiedy zlecą:/

HIMowych świąt życzę:)):*

finka (19:35)

Blog axlmania

Jest niewyobrażalna!Także reklama koncertów na ulicach miast,w prasie,radio i telewizji może budzić spóźniony żal polskich organizatorów i fanów..Nieistotne jest to,ze koncerty są tak daleko od Polski -to NASZ zespół i jeśli jest tak przyjmowany i oczekiwany-to serca powinny nam rosnąć.Wyobraźnię na pewno pobudza tajemnicza prywatna wyprawa Axla w rejony dzikiej Amazonii,ale...dajmy mu troche odetchnąć od kamer..Czeka go wielkie tournee.które juz teraz przygotowywane jest na miarę Guns N Roses! Na osłodę dodam jeszcze info sprzed kilku godzin -Axl i Slash znaleźli się na liscie 100 ikon rocka magazynu Kerrang! Slash na miejscu 13 -Axl 20 stym w towarzystwie 98 innych światowych legend rocka! Czegóż (oprócz płyty:-) chcieć więcej?! :-)
Komentarzy: 2 singlowe niejasności 2007-03-18
Od mojego ostatniego wpisu sporo się zdarzyło.Obiecuję pisać.

Take a chance. Make a change. - Onet.pl Blog

I wybaczcie mi tak długą przerwę w tym opowiadaniu, ale jakoś nie miałam na nie pomysłu, jak pisać a nie chciałam was częstować gównem. Teraz się zebrałam i napisałam. Mam nadzieję, że mi wyszło.

~~~~~~Siedziałam w salonie samego Jareda Leto czekając aż wróci z czeluści swojej tajemniczej sypialni. Mogłam się spokojnie rozejrzeć po pomieszczeniu, które urządzone było dość zwyczajnie jak na gwiazdę rocka.

Podeszłam do oszklonej szafki, za którą znajdowały się nagrody zdobyte przez zespół. Od MTV przez Kerrang po drobne statuetki z regionalnych rozgłośni radiowych. Była tam nawet jedna z mojego.

him - Onet.pl Blog

Przyszłego roku.

  

Dowiedziałam się też że
według czytelników magazynu Kerrang Ville Valo został najseksowniejszym wokalistą, a Venus Doom najlepszą płytą. Ville został też bohaterem roku!

  

Dea
wow dzięki... :):)