O czym chcesz poczytać na blogach?

Keratyna

Yorkshire terrier - Onet.pl Blog

Mineralizacji szkieletu, dzięki precyzyjnym proporcjom wapnia do fosforu.

Szybki wzrost
Pokrycie wysokich potrzeb pokarmowych w okresie intensywnego wzrostu, dzięki wysokiej zawartości tłuszczu oraz odpowiedniej ilości białka. Zapewnienie prawidłowego przebiegu mineralizacji szkieletu, dzięki precyzyjnym proporcjom wapnia do fosforu.''  

''Kombinacja działania oleju z ogórecznika i biotyny, sprzyja miękkiej i lśniącej sierści. Opatentowana formuła intensive color wzmacnia naturalne wybarwienie sierści. Zapewnienie optymalnego wzrostu włosa, dzięki precyzyjnej dawce aminokwasów siarkowych, niezbędnych do syntezy keratyny.


Piękna sierść
Kombinacja działania oleju z ogórecznika i biotyny, sprzyja miękkiej i lśniącej sierści. Opatentowana formuła intensive color wzmacnia naturalne wybarwienie sierści. Zapewnienie optymalnego wzrostu włosa, dzięki precyzyjnej dawce aminokwasów siarkowych, niezbędnych do syntezy keratyny.''

Karmę Royal Canin można też kupić na kg, co jest o wiele tańsze a tak samo smaczne i polecane dla naszych Yorków.

Oczywiście sama karma to nie wszystko! Toffik lubi jadać owoce i warzywa, no słodyczami też nie gardzi ale tego jeść mu nie wolno!
Surowe jajko z tartą marchewką, świetne na włosy. Jakbło z ryżem, czemu nie?.

Porady fryzjerskie

Notki
Nowocześnie pielęgnuj włosy 2010-09-18
Pomogą ci w tymcoraz bardziej wyspecjalizowane kosmetyki.Możesz dobrać je do wieku lub sposobu stylizacji i ożywić pasma bez dodatkowych zabiegów.
Preparaty które odmłodzą pasma
Z wiekiem pasma stają się słabsze.Witalność przywrócą im kosmetyki przeciwstarzeniowe.Te szampony,odżywki,kuracjeoraz maski działają niczym preparaty anti-ageing do twarzy.Zawierajątakże podobneskładniki odmładzające.Są to np ceramidy,które wzmacniają pasma od wewnątrz oraz aminokwasy chroniące łuski włosów przed uszkodzeniem.W preparatach tych wykorzystano takrze minerałynp.pozyskiwane z alg. Wnikaja one w skórę głowyi pobudzają produkcję keratyny,głównego budulca włosów.Dzięki temu włosy odzyskują.

Boskie BLONDI - Onet.pl Blog


Nowy system pielęgnacji Dove Damage Therapy przeznaczony jest dowłosów suchych i zniszczonych, poddawanych częstej stylizacji. Zawartew produktach bogate serum odbudowujące intensywnie regeneruje włosy,wzmacniając ich strukturę i odporność przed ponownymi uszkodzeniami.Regularne stosowanie systemu Dove Damage Therapy zapewnia włosom siłę ipiękny, zdrowy wygląd.

  Linia Gliss Kur Liquid Silk Gloss zawiera formułę zpłynnymi składnikami jedwabiu. Dzięki podobieństwu do keratyny włosówproteiny jedwabiu idealnie sprawdzają się jako składnik pielęgnacyjny.Wzmacniają, nawilżają i wygładzają, tworząc na powierzchni włosówochronną powłokę. Dodany do formuły dodatkowy składnik GLOSS nadajewłosom fascynujące refleksy świetlne. W efekcie włosy stają sięmiękkie, gładkie, nabierają jedwabistego połysku i elastyczności.

pazurki żelowe - Onet.pl Blog

rozpościera się on pod skórką. Jest to warstwa bezbarwnej

złuszczającej się skóry, która przylega do grzbietu płytki

paznokciowej.


5. Brzeg wolny. Część paznokcia rosnąca poza opuszką palca.6. Obrąbek. Tkanka ta tworzy pod wolnym brzegiem paznokcia

wodoszczelne zabezpieczenie, chroniące macierz paznokcia

przed infekcją.

  

Głównym składnikiem paznokci jest keratyna, pewnego rodzaju

białka będący również budulcem zewnętrznej warstwy skóry.

Paznokcie wyrastają z korzenia paznokcia, będącego fałdem

skóry znajdującym się na końcu palców dłoni i stóp. Część

paznokcia otaczająca korzeń jest grubsza od jego reszty i zwie

się obłączkiem, . Ma kształt półksiężyca, a jej biały kolor wynik

z tego, że w tym miejscu paznokieć jest stosunkowo gruby.

Reszta paznokcia jest niemal bezbarwna, zatem znajdująca się

pod nią skóra jest dobrze widoczna..

Colour Tricks – koloryzacja włosów według Jimmy'ego

Na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo unikamy ich kołtunienia. Szczotkować należy dwuetapowo. 

Każdy z nich powinien się składać z 50 pociągnięć szczotki.

Najpierw pochylamy głową do przodu i przesuwamy szczotkę od nasady głowy aż po końcówki włosów. Następnie odchylamy głowę do tyłu i powtarzamy czynność z pierwszego etapu.

Szczotkowanie to delikatny proces. Należy o tym pamiętać w trakcie zabiegu oraz w czasie wybierania odpowiedniej szczotki. Osobiście uważam, że najlepsza jest drewniana szczotka z naturalnym włosiem z dzika. Budulcem szczeciny jest keratyna dzięki czemu nie uszkadza ona włosów oraz nie elektryzuje ich.

Ważne jest, aby szczotkę codziennie czyścić. Najlepiej robić to w ciepłej wodzie z mydłem. Od czasu do czasu warto również wyczesać szczotkę grzebieniem z watą nasyconą spirytusem. Dzięki temu będzie ona odkażona.

Zabieg ten nie jest jednak dla każdego. Jest on idealny dla osób posiadających proste włosy. Kręcone oraz falowane nie przepadają za szczotką. Dodatkowo metoda ta jest również męcząca dla samego właściciela takiej fryzury. Dla Was, drodzy Panie i Panowie lepsze będą grzebienie o szerokim rozstawie ząbków.

Everything is a matter of perspective...

Everything is a matter of perspective...
RSS
niedziela, 03 stycznia 2010
Dreaming about Kejt
Delikatny podmuch powietrza podrywa je do lotu
delikatne płatki w świetle tańczące nazwałbym teraz kurzem
a kiedyś to była skóra włosy keratyna
i ta przemijalność czasu kiedy przeskakują myśli o Tobie
strąca z drzew śnieżne liście poleruje zwierciadła lodowe
Gdy siedzę w domu mówią że słucham ciszy
a ja obserwuję kuranty czekam na powiew
zawieje tajfun przez który nie zmrużę powiek
Tagi: wichrowa
00:54, pusty2
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 grudnia 2009
Trembling hearts
Zaułki w mieście zasypał śnieg

Stylizacja paznokci,przedłużanie włosów - bloog.pl

                                   
             

 


Przedłużanie włosów metoda tzw. na zgrzewy która polega na połączeniu pod wpływem ciepła keratyny znajdującej sie na pasemku z pasmem włosów naturalnych.Metodą tą przedłużam włosy już ponad 4 lata i jak dotąd moje klientki są zadowolone.Włosy utrzymują sie ok.4-6mc ponieważ rosną wraz z naturalnymi.Po tym czasie można je zdjąć i ponownie założyć wyżej.Dodam iz używam jedynie włosów naturalnych,prostych lub kręconych w zalezności od życzenia klienta,włosy są w różnych kolorach więc z łatwościa można dobrać ich kolor do włosów klientki,długość włosów jest to od 30-50 cm w zalezności od potrzeby.W związku z tym iz uzywam jedynie włosów naturalnych mozna je prostować ,kręcić i farbować tak jak swoje naturalne.Cena jednego.