O czym chcesz poczytać na blogach?

Kenza

KENZA

Restauracji z tarasem na dachu. To było bardzo spokojne popołudnie.. Po kolacji szliśmy wzdłóż promenady i głównej ulicy oraz rozglądaliśmy się wokoł tych małych sklepików. Chcemy się wybrać jeszcze do centrum. Podobno są tak ładne i tanie rzeczy. Chce kupić małe upominki dla moich bliskich, ale jak narazie o tym nie myśle. Zobaczymy co jeszcze będzie! Teraz wskakuje w bikini i lecimy na plaże bo ze słuchu coś tak się fajnego dzieje! :)''


A o to fotki z notek:

13:25, kenzasz
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 stycznia 2010
KENZA

Kim jest Kenza Zouiten?
Urodzona 21 kwietnia 1991 roku, pochodzenia Szwedzkiego oraz Maroko prowadzi popularnego bloga. 5 kwietnia 2009 roku potwierdziła iż otrzymała ponad 100.

let's ♥ yorkies! - Onet.pl Blog

Nie jestem reproduktorem, ale każdemu psiakowi potrzebna jest miłość jego życia. [Kto mnie przytuli?]. Na osiedlu moim nie ma żadnej [!] Yorczki, same Yorki są. Tak coś mi się na skargi zbiera, ale życie jest piękne. Za ok. dwa latka przeprowadzka do domku. Ale tam jest [według mnie] strasznie! Same duże psiaki wiejskie. Żadnego o moim wzroście. Ale dosyć tych skarg, bo się do konca załamię ;* Jeśli chodzi o konkursik to Stefcia niedlugo zacznie komcie rozdawać. A i jesteśmy w konkursiku na www.new-dogs.dog.pl ;] Pozdrowionka dla miłej właścicielki tego blogaska! I dla Marioli i Dody, Kasi i Kenza, Dżekusia i jego właścicielki, Gali i Mary i wogule ;] I pozdrowionka dla mojego nie wirtualnego kumpla Snoopiego [Yorka], tego zboczeńca ;P Pozdrowionka ;*"

Ale się Nikuś rozpisał. Co prawda w tej notce planowałam poradę jakąś, ale nic mi nie mogło przyjść do głowy. Proszę, napiszcie mi w komentarzach co ma być w następnej notce. Jeśli porada to napiszcie jaka. PS. Pamiętnik Nikusia odpada, bo już piszę [Nikuś pisze] go dosyć często, a nie chcemy przesadzać.

Pozdrowionka ;*

Stefcia i Nikuś 

steff (10:12)

100%me

Jedyną dziewczynką na spotkanku szybko namówiłam Fanke ( Respect bo to z nią i Morpem rozpijaliśmy szklaną buteleczke :D ) i Kreske :) No i Ivanek był.. też warto wspomnieć... i pierwszy raz jechałam w samochodzie który praktycznie ma już koło 30 latek... heh... no tak.. może nie pierwszy... ale pierwszy raz w tak małym samochodzie w 4 osoby z tyłu :)))) hyhyh... i tutaj znów warto wspomnieć o Fance która tak mężnie i wytrwale starała się utrzymać na zakretach... bo jej było najtrudniej :)) I ile pubów zwiedziliśmy :) hyhyh dużżżo :) Koło 18.30 wpadliśmy na pomysł żeby pojechać do Kenza... i tam wypić to co mieliśmy wypić :) Nie będę mówić czyj to był pomysł :DDDD Nom i niestety pojechaliśmy w składzie Radio, Morp, Fanka, jaaa bo Kreska wredna nie dała się namówić :)) I taK koło 20 postanowiliśmy się zmyć powolutku ... doczłapaliśmy się na przystanek ... ja poszłam do domq a ekipa pojechała do centrum i stamtąd też do domq :)

Poniedziałek
Dzisiaj sobie trochę odreagowałam... I się wyspałam nawet... i najadłam... bo w tamte dwa dni jechałam głownie na śniadaniu i na jakiś drobiazgach :D i na napojach :) hyhyh... ale powiem tak....

elvis blog

2004-08-01 21:07:57
Jazda na koniach jest super!!
Wiec tak dzisiaj wróciłam z koloni.Byłam w Dadaju na Mazurach na jeżdzie konnej.Poznałam tam urocze koniki-Desperado-mój ulubiony,Ariadne-śliczna babcia 16 letnia,Siwą,Dume,Lucka-brzuszek to onj miał-leniuch,Pirata-moja kolezanka z niego spadła:(,Winduge,Akcje,Aplauza,Kenza,Ortego i inne.Ja to sie zabujałam w DEsperadzie.Koń tak ułozony:).Spokojny,Wysoki,Śliczny,Czarny,Dobrze kłusujacy.Ja to juz umiem kłusować z samymi wodzami z anglezowaniem bez laży!!Sooper!!Pozdrawiam Panie które mnie uczyły:Kasie,Małgosie,Ole.Naszego faceta od jazdy konnej-Pana Hipcia -Adama,Kierownika i Pana Kamila od tenisa =)i Pania Betty od pływania.No z koloni to Kasie,Asie,Sandre,Michała,Marte,Grażyne itp.i pozrawam takze moich przyjacieli Agate,Kube,Ole S,Renate,Iguśke,Anie,Marcelego, i Ole Z.
skomentuj (5)

2004-08-04 22:45:54
Świat.

Do jutra, jeśli pozwolisz. - Onet.pl Blog

Przyjaciele
  •  Zielona Łza
  •  Nekta
Onet poleca:
  •  Być kobietą, być kobietą...
Lubię
  •  Kasia i Zosia
  •  Kenza