O czym chcesz poczytać na blogach?

Kentucky derby

Tarasco Bar

– pierwsze wzmianki o nim pochodzą z początku XIX wieku – pierwotnie był po prostu dowolnym mocnym alkoholem z dodatkiem rozgniecionych listków mięty. Gdy niedługo później trafił do Waszyngtonu, przywieziony przez senatora Henry’ego Claya z Kentucky, był już bliższy swojej współczesnej wersji, słodkiej i opartej na bourbon whiskey.

Przepis na Mint Julep nie jest może bardzo pracochłonny, ale wymaga nieco uwagi i wprawy. Do.Mięty na tarasie naszej rezydencji, po czym wypijamy obserwując okoliczne pola bawełny.W wersji z bourbonem jest to tradycyjny napój stanu Kentucky -- podczas dorocznych wyścigów konnych Kentucky Derby widzowie wypijają przez dwa dni ponad 120 tysięcy porcji, tradycyjnie podawanych nie w szklance, ale w ozdobnym cynowym lub srebrnym kubku (co ma poniekąd, oprócz historycznego, uzasadnienie wizualne – zmasakrowane listki mięty często nie wyglądają.

Grafomania

Włożyć do lodówki. Syrop powinien starczyć do około 44 drinków. Wypełnić szklankę (a najlepiej specjalny kubek do julepów) kruszonym lodem, dobrze ugnieśc i dodac jeszcze troche lodu, dodać łyżkę stołową przygotowanego syropu i 60 ml najlepszego bourbona z Kentucky. Zamieszać całość aby szklanka się oszroniła. Udekorować gałązką mięty. Serwować ze słomką przyciętą tuż ad brzegiem kubka. Jeśli nie zużyjesz całego syropu, przechowaj go w lodówce na później, wyjąwszy liście mięty.

W maju 2006 na Churchill Downs, torze wyścigów konnych, gdzie w każdą pierwsza sobotę maja odbywają się Kentucky Derby, podczas owych słynnych wyscigów właśnie, sprzedano 50 mint julepów. Nie były to jednak zwykłe drinki. Każdy z nich kosztował 1000 dolarów a dochód miał być przeznaczony na cele charytatywne, opiekę nad emerytowanymi końmi wyścigowymi. Aby drinki.

Blog no. 1 about everything // Dorcas-Halliwell.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Shannen Doherty z 2009 roku wyreżyserowanej przez jej chłopaka - Kurta Iswarienko.

 SESJA

Nick Lachey / Leslie
2.05.2009, Nick Lachey był na 135th Kentucky Derby w Churchill Downs w Louisville, stan Kentucky.

 ZDJĘCIE

Na dziś mam dwa dodatki: free lay z Rose oraz nowy film. Proszę nie zamazywać podpisu, i pisać, że wzięliście. Filmu proszę nie rozsyłać po Internecie i.

||Your the best fansite about Ashlee Simpson|| - Onet.pl Blog

50 comments

02 May 2010
136th Kentucky Derby

Ashlee w dniu 1 maja w Kentucky