O czym chcesz poczytać na blogach?

Ken block

Japońska motoryzacja

15:13, niby_kierowca , Ciekawostki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 31 stycznia 2011
10. Gymkhana.
Kiedy słyszę "gymkhana" nie mam na myśli Kena Blocka. On tylko sprawił swoimi efektownymi filmami (które zostały kręcone przez kilka dni i edytowane milion razy aby uzyskać to, czym się teraz większość podnieca), że słowo to stało się popularne, a np. producenci gier widząc popularność dodali je do swoich produkcji, choć trzeba przyznać, że pierwsza część gymkhany Blocka prezentowała się.

Auto jak nowe | Blog miłośników motoryzacji

Rafał Tomaszewski | Lipiec 8, 2009 · 10:35 am
Jump to Comments

7 minut pięknych widoków

Kilka krótkich zdań wystarczy, aby opisać to, co można  zobaczyć w filmie z programu Top Gear, w którym wystąpił Ken Block, James May i… Subaru Impreza. Są piękne miejsca na świecie. Są ludzie z ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Są wspaniałe maszyny. Są kreatywni ludzie, którzy potrafią zrobić show i porwać widza zdjęciami. Nie ma siły, której człowiek nie zdołałby pokonać. To po prostu trzeba zobaczyć!

Madcow's Blog

Mogla miec racje ;D

————————————————————————————————-

MINI po ponad 40 latach powrocil do rajdow WRC – wzial udzial w rajdzie portugalii:

pan Ken Block mial mala stluczke (zaloga nie odniosla nawet najmniejszych obrazen, pogratulowac inzynierom Forda za tak bezpieczny samochod!):

odzeradosetki

    Multifakt
  • Ultime

Tagi

audi bartdrift BMW bora car citroen citroen c4 dream drifting driftingo driving dubbers inc f1 garażodom grand prix gumball 3000 gymkhana hamilton house jetta ken block loeb M3 madness mclaren music nissan od zera do setki puma rally rc speed styl subaru trening tuning vag volkswagen vw wagenwerks wojnapp wojna północ południe wrc wrocław wyrazów


Przemyślenia - KONTRAPUNKT

Dupę. Nabrać rozpędu i ruszyć z kopyta. Byśmy realizowali własne cele, ambicje, a nie tylko się przyglądali jak z każdym dniem tracą na wartości do momentu w, którym po prostu przestaje nam na nich zależeć. Chciałbym być oczytanym i błyskotliwym niczym Kuba Wojewódzki, sprawnym i szybkim jak Kid Yamamoto, prowadzić samochód po mistrzowsku- alla Ken Block. W przypadku ojca cieszyłbym się jakby się zrealizował w small biznesie i było go stać na wszelkie zachcianki. By żył zdrowiej i schudł. By znalazł fajną laskę i zamieszkał z nią. Obaj potrzebujemy się zmienić i to szybko. W przeciwnym wypadku zrobimy sobie jakąś nieodwracalną krzywdę na psychice lub będzie za późno.