O czym chcesz poczytać na blogach?

Kempa

oldschool smietana

Się w błocie. Dopóki nie dostałam swoich fajnych kaloszy, to zużyłam dwie pary butów i i tak byłam cała mokra. Jot mówi, że gruba warstwa błota jest świetną izolacją i nie czujesz już zimna, to chodziliśmy tak parę godzin. Gdybym miała tam zostać do końca tej fajnej biby, to bym spłynęła razem z tą warstwą gnoju. Wyrwaliśmy się w środku nocy i ja serdecznie mam dość. Namiotów, techniawy, sceny widmo, całej tej firmy i siedzenia w biurze od 9 rano do 3 w nocy. Jutro idę po swój szmal, porobię parę dni raporty i zawijam się stąd daleko. Za tydzień widzisz nas na kempie, bo jesteś tam z nami. Nie mogę się doczekać, w zasadzie. Nareszcie koniec koniec koniec.
~autonomia~~

2008-08-18 11:09:25 skomentuj (2)


(:

Już jest środa :)

Z nadzieją na wolny piątek, jutro ostatni raz wybieram się do pracy. W tym tygodniu... Potem jeszcze trochę.. Jeszcze trochę... Jeszcze tylko trochę...

Dzień jak co dzień w pracy rozpoczynamy od Baileysa :] Od dwóch dni, żeby nie było:P Potem parę godzin, jakże innych już niż w.

Kleofas w buduarze Nastazji Filipowny - Onet.pl Blog

Poszkodowanym - ludzkie to i humanitarne - odseparowany od drugiego człowieka, bez dostępu do powietrza wolności, promyków słonecznych, bo jesień mamy piękną, bez możliwości patrzenia na murawę boiska, w takim miejscu więdnie w kibolu ochota do życia.

Politycy PiS mają prawdziwe serca - czerwone z empatii - a w koniuszku jego na samym dole - znacie tę ilustrację serca wysyłaną sobie nawzajem przez zakochanych - o, tam na dnie, znajduje się ogromne współczucie dla każdego, kogo gnębi obecny rząd Donalda Tuska.

Beata Kempa poświadczyła za kibola, sąd jednak był nieubłagany - bo jest na pasku Tuska - nie przyjął tej okoliczności za dobrą monetę. W Polsce nie ma demokracji, jest reżimowa III RP, to nie to, co IV RP, w której przed aresztowaniem ten i owa strzelają sami do siebie. A dlaczego? Bo winna była.

Tenże kibol "Staruch" nawet został felietonistą "Gazety Polskiej", tak zadbał o jego intelektualne poty Tomasz Sakiewicz. Pewnie posłowie PiS te felietony, jako gryps, wynoszą z aresztu.

Serca mają jak dzwony politycy tej formacji,.

..::: Wielkie Pozdro od Tasiora :::... Real Madryt The Best :]

Drugie spotkanie w tej grupie, w którym AS Roma podejmowała Dynamo Kijów. W 40. minucie szwedzki sędzia tego meczu Anders Frisk został trafiony przedmiotem rzuconym z trybun i spotkanie nie zostało już wznowione. W pierwszej połowie Dynamo prowadziło 1:0, a tuż przed incydentem czerwoną kartkę dostał Philippe Mexes z Romy.tasior1989 2004-09-16 10:16:12
skomentuj (0)


hihi haha
Dzis byłem w kosciele, na 10:00 kaska przyszła i poszlismy z Kempą i Gabryśka oraz magdą do kosciułka. Potem Gabryska gdzies poszła i wracałem sam z kempa do domu zatrzymalismy sie w lasku na chwile bo mnie brzuch bolał[] I potem wrucilissmy do domqu, strasznie mnie teraz reqa boli bo mi kempa chyba złamała .Bałdzo Ją Kcoham..:*
tasior1989 2004-09-19 14:11:37
skomentuj (2)
Siemcia..:)
Dodałem troszqe ciekawych stroneq o Hip-Hopie. Mi sie bardzo podobają
Mam noweqo erotycznego bloga narazie jest do doopy ale staram sie go ulepszyć

tasior1989 2004-09-19 23:18:16
skomentuj (0)
Siema.... .
Mam pytanie, czy wie moze ktos z kąd moge sciągnąc gre Liga polska.

Zbigniew DULEWICZ - Onet.pl Blog

TRANSLITERACJA

 

   Szanowny Panie Boże,

   wybory prezydenckie już się odbyły i zwyciężył w nich Bronisław Komorowski, ojciec pięciorga dzieci. Trwa ustalanie, czy był wzorowym mężem, bo kryterium ilości dzieci nie jest zbyt precyzyjne. Są też wątpliwości, czy wybraniec narodu jest człowiekiem dobrym. Niejaka poseł Beata Kempa oświadczyła, że Komorowski z dobrocią nie ma nic wspólnego. Trwają jeszcze dyskusje, czy prezydent ma być dobry, czy skuteczny.

  Naród ma krzyż pański z krzyżami. W czasie żałoby po tragedii w Smoleńsku harcerze postawili przed pałacem prezydenckim drewniany krzyż. Mamy młodzież wyjątkowo dobrą i wrażliwą, szczególnie w harcerstwie. Druhowie myśleli, że po okresie żałoby krzyż przeniosą w inne miejsce, bo pałac prezydencki nie jest miejscem kultu Lecha Kaczyńskiego. Biedacy nie wiedzieli, bo i skąd, że stawiając krzyż wywołają burzę. Od pewnego czasu krzyż.

bo świat zapomina co w ludziach jest ważne...

Zamach i jebnąć go w mordę.  
 hibernacja.  
 uczuciowa-emocjonalno-bodźcowa. 
 czasami muszę się ugryźć w palec,zeby poczuć cokolwiek.poczuć,ze jeszcze żyję. 
 i bardzo brakuje mi męskich ramion i pocałunków. 
 całuj mnie,gdy tylko masz okazję.bo nie wiem ile to jeszcze potrwa. 


skomentuj (1)

22:52:27 2011-08-10

hhk 2011
gdyby w sierpniu miał się skoczyć świat...boże, wpadaj na Kempa zmień pochopny plan,nie ma miejsca jak dom, nie ma gigu jak Kemp.Nie masz hajsu?znajdź go,.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

I posypcie solą. Ot jam jest ten który nie ma szans na nic...
Kościeyowo 2009
2009-08-17 | 08:26:34
autor: pimp71 | skomentuj (1)
Żebym z własnym tatusiem dym zrobił na wakacjach to szok. Za dużo za mocno za ciężko nawet jak dla mnie. Truteń jest najlepszym rybakiem a jego kobiecina lubi sobie wypić i czasem coś pokazać. Na dworcu w Brzegu (opolskim nie Dolnym Panie Marcinie K.!) nie mamy się co pokazywać. Teraz byle do czwartku i lecimy na Kempa zrobić to co zwykle czyli rozpierdol. Muszę się przygotować psychicznie na 4 dni przebywania z Pisym. Ciekawe czy Jurek jest już gotowy bo pewnie Jastarnia to był pikuś przy tym co nadciąga. W mieszkaniu nie ma do kogo mordy otworzyć bo się towarzycho urlopuje. A od TYCH spraw to się muszę odciąć bo zwariuje...
Weekand
2009-08-13 | 13:30:01
autor: pimp71 | skomentuj (0)
Za 2,5h startuje długi weekand, więc znikamy bandą w pizdu nad jakieś bajoro.