O czym chcesz poczytać na blogach?

Kellys

~:~THE KELLY FAMILY~:~ - Onet.pl Blog

AUTOR
  • julcia007
!!! OGŁOSZENIA !!! [09.06.2011r]
[gif- by julcia007]
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
# SpOtKaNiA #

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
# KoNcErTy #

21.04.2012- ANGELO KELLY- WARSZAWA (BOK)
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

# Na BlOgU #
-> ANGELO KELLY ZNOWU W POLSCE!!!
-> ANGELO KELLY-POWRÓT I NOWA TRASA OFF ROAD 2012!!!
[szczegóły niżej w notkach]
-> NOWE DATY KONCERTÓW [W DZIALE PO PRAWEJ STRONIE]
-> NOWA SONDA I ANKIETA [W DZIALE PO LEWEJ STRONIE]

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

# MAŁa UwAgA #
Jeżeli prowadzisz bloga, który jest chociaż trochę związany z KELLYSAMI, wyślij do mnie maila z linkiem oraz Twoim Nickiem.
Na pewno dodam Twój link na.

Republika Marzen - Onet.pl Blog

Marzena była rok młodsza ode mnie, ale chodziłyśmy do jednej do klasy przez osiem lat. Znałyśmy się właściwie od czasów przedszkolnych. Marzena, choć młodsza od pozostałych dzieci, zawsze stawała w obronie "średniaków", gdy "starszaki" dokuczały. Lubiła się śmiać, hustać "do podbitki" w przedszkolnym ogrodzie i przytulać do każdego. Gdy byłyśmy w piątej klasie podstawówki Marzena wyciągnęła mnie na szkolną dyskotekę i chyba od tego momentu zrodziła się nasza przyjaźń. Spotykałyśmy się najczęściej u mnie - lubiłyśmy "rządzić w kuchni", słuchać Kellys'ów i nałogowo oglądać "Jezioro marzeń" w każdą sobotę. Później do tych seansów doszły jeszcze "Kochane kłopoty" (zresztą miłość do tego filmu pozostała mi do dziś ;-) )

 Moja przyjaciółka Marzena była bardzo kochliwa... kochała wszystkich chłopców ;-) - ja właściwie przez większość czasu "podstawówkowego" darzyłam szczenięcym uczuciem jej starszego brata, więc tematów do rozmów nigdy nam nie brakowało.

 Marzena wiecznie była niezadowolona ze swojego wyglądu i stale się odchudzała. Na rower,.

High School Musical

12:28, rokita_1997
Link Dodaj komentarz »
środa, 03 grudnia 2008
Gdzie i w czym grała Monique Adrienne Coleman

 

 

Monique Adrienne Coleman

Gościnnie:Online(2007) jako Jessie

Nie ma to jak hotel (2005-2008) jako Mary-Margeret

Boston Public(2003-2005) jako Molly (3 odcinki serialu)

Veronica Mars(2005) jako Gabrielle Pollard (1 odcinek serialu)

Zwariowany świat Malcolma (2004)(Malcolm in the Middle) jako Andrea

Married to the Kellys(2004) jako Kelnerka

Borysopis

Zacząłeś. A ja zapłaciłem skurczami pod koniec treningu.

Kurde, mój "amortyzator" spełnia zadanie w równym stopniu, co kowadło z przodu. Ciężki jak cholera, ugina sie symbolicznie, w byle durnym lesie pod Dębowcem prawie wyrwało mi kierownice z łap na zjeździe. W serwisie na Galibardiego koleś oferował mi w moich możliwościach finansowych (ok. 700 złotych) RST First. Wiem, że może firma sie poprawiła, ale Rozbij Sobie Twarz nigdy nie wzbudzało mojej najmniejszej sympatii, o zaufaniu nie wspominając. Dla mnie Rumuński System Tłumienia pozostanie synonimem tandety rowerowej. Idealny "lumpobike" to dla mnie Kellys na RST, i osprzęcie Turney'a i Zoom'a. Sto razy bardziej wolę Epicona. Wiem, na Firstach śmigaja zawodnicy Teamu DSR Author. Ale ja jestem uprzedzony. Cóż, może bezpodstawnie, ale jednak. Nie wyobrażam sobie długiego, technicznego zjazdu nie mając zaufania do sprzętu. A na tym co teraz mam z przodu wogóle nie wyobrażam sobie zjazdu. Stypendium, przybywaj!!

Właczam ja wczoraj telewizornie o 21. Nic. Sieka w stylu "Gwiazdy walczą z Najmanem". No to przegląd kanałów sportowych. I na Orange Sport Info mecz NBA. Na żywo! W ramach popularyzacji ligi jakis rus, właściciel NJ Nets zorganizował mecz w Londynie, z.