O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kelly rowland

KELENDRIA KELLY ROWLAND - Onet.pl Blog

"Czuję, że Barack wygra!"
Kelly Rowland opowiedziała w Polsce o tym, dlaczego Barack Obama jest tak mocno wspierany przez artystów. Poniżej klikając na obrazek można obejrzeć ten wywiad. Wywiad z tłumaczeniem na Polski.

 

Kelly Rowland i Solange zostały włączone do kampanii na prezydenta Baracka Obamy. Poniżej zdjęcie Solange i Kelly z tej akcji.

 

Kelly Rowland jest już nareszcie w Stanach Zjednoczonych po długiej podróży po Europie została.

Avec Le Temps - moja muzyka

 • czwartek, 23 lutego 2012
  • Stole (Skradzione)- Kelly Rowland

   Piosenka napisana i oparta na prawdziwych wydarzeniach. Tekst opowiada o chłopaku który odrzucony od towarzystwa szkolnego decyduje sie na drastyczny krok.... a także o dziewczynie.

 • Wonderful princess of soul - Onet.pl Blog

  skomentuj
  New video Kelly Rowland -Comeback

  Pojawił się długo zapowiadany teledysk do piosenki Kelly Rowland ,,Comeback''.Muszę przyznać że nawet mi się podoba.Mimo że nie dzieje się w nim.

  wszysko o Beyonce

  Zasmuconych niedawnym zakończeniem działalności przez trio Mathew Knowles, który był menadżerem Destiny's Child twierdzi, że trio kiedyś powróci. Zespół zakończył działalność we wrześniu ubiegłego roku. Michelle Williams, Kelly Rowland i Beyonce planują kontynuować swoje kariery solowe. Jednak pan Knowles uważa, że Destiny's Child nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i świat jeszcze o nich usłyszy. "Jestem pełen nadziei, że tak się stanie" - powi edział.

  Kelly rowland lay it on me

  dudla

  Wpaść jeśli ma ochotę i nie jest zajęty rodzeniem dzieci. (Zauważyłam, że on jest bardziej zajęty rodzeniem tego dziecka niż Anka).
  Poza tym, to ciepłej.Dobrze. Zatem odpisałam Teejay’owi tak:
  „ugh…
  I guess it’s been a while, because now you don’t even speak English anymore. What the hell was that?
  And why wouldn’t you want to see me if I am around. It ain’t like I’m gonna bite you.
  So chill...

  „Fo shizzle my bizzle
  n’ what thangs done change?
  yo language skillz did
  so even if ya got a boo, we still can kick it, word, fo’ sho , I ain’t playin
  fo’ real i don’t get ya n’ would ya mind tellin me why yo.

  Być harcerką taką bardzo. Zaczęły się szaleństwa młodości

  song: Kelly Rowland – Past 12

   

  Rihanna - Onet.pl Blog

  Wszystkim na listach Billboard na całym świecie. Więc czego słucha ta utalentowana piosenkarka? iTunes dowiedziało się i opublikowało 13 utworów jakie znajdują się na iPodzie Rihanny!  Projektach, o tym, gdzie będzie świętować swoje urodziny (to już 20 lutego, skończy 22 lata), o swoich nowych perfumach (nazywają sięChciałam podziękować za bardzo miłe komentarze na temat nowego nagłówka. Mi też się on bardzo podoba. Wykonała go dla mnie Nexxuska. Jest to dość duża odmiana bo wcześniej miałam.Natomiast w sobotę wybrała się razem ze swoim chłopakiem Mattem Kempem na mecz pomiędzy Cleveland Caveliers i La Clippers w Los Angeles.
   
   
  Female Artist of the Year (Międzynarodowa Artystka Roku) i WYGRAŁA!!! Nagrodę wręczyła jej Kelly Rowland. Zapraszam do obejrzenia video<klik> Jeszcze zanim ogłoszono zwycięzcę tłum.