O czym chcesz poczytać na blogach?

Kelly family

Kelly World - Onet.pl Blog

Tapety

Kelly Family 1
Kelly Family 2
Kelly Family 3
Kelly Family 4
Kelly Family 5
Kelly Family 6
Kelly Family 7
Kelly Family 8
Kelly Family 9
Angelo 1
Angelo 2

marticja blog

Rozdzial. Ulice i namioty staly się zbyt male dla odnoszacej sukcesy rodziny. Ich album �Over the hump� przypieczetowal wielki sukces w 1994 roku I przyniosl przelom. Plyta sprzedala się w ponad 4,5 miliona egzemplarzy w Europie. Kellysi wystepowali w prawie wszystkich popularnych tv show. Ich wlasne programy były ogladane przez miliony ! Do 1995 roku Kelly zdobyli wszystkie duze nagrody muzyczne miedzy innymi: Bambi, Golden Lowe, Golden Bravo Otto, Golden Europa , 2 Viva Comets i German Video Prize. Ich plyty i single szybko zdobyly platyne i zloto. Rodzina zapelniala najwieksze stadiony w calej Europie , a ich najwiekszy koncert odbyl się w Wiedniu przed 250 000 fanami !
Sukces The Kelly Family był kontynuowany z kolejna plyta �Almost heaven� (1996) Gdy przeprowadzili się do nowego domu Eastgrove w poludniowej Irlandii , zrobili kolejny milowy krok z albumem �Growin�up�(1997). Rodzina powrocila.

Kelly Family - Onet.pl Blog

Roku The Kelly Family wydało album "Over the hump" będący po dziś dzień najlepiej sprzedającą się płytą w Niemczech. Z tej płyty pochodzi między innymi piosenka "An angel", śpiewana przez Angelo i jego brata Paddy'ego, dzięki której Kelly Family stało się popularne niemal w całej Europie.

Następna płyta "Almost heaven" stała się kolejnym wielkim sukcesem zespołu. Pochodząca z tego albumu piosenka "I can't help myself", której autorem był właśnie.

Fanfiction, trochę innego pisania i sporo zwykłego życia - Onet.pl Blog

Publiczności i setki ludzi ruszyły, by jak najszybciej zająć dobre miejsca. Gosia nie miała pojęcia, jak bardzo ściśle przestrzega się tu podziału na sektory i rzędy, więc wolała nie ryzykować znalezienia się gdzieś na tyłach, skąd Kellysi będą widoczni jedynie jako kolorowe kropeczki na odległej o kilkadziesiąt metrów scenie.
Gdzieś za nią powinna być Karolina… Odwróciła głowę na tyle, na ile pozwalał jej ścisk.
Karolina była.Jej to oszczędzone.
- Rząd dziesiąty, rząd dziesiąty… - gorączkowo szeptała do siebie.
Wreszcie go znalazła i usiadła na ławce obok jakiegoś małżeństwa w średnim wieku. Nie wyglądali na fanów Kelly Family, ale nie to było w tej chwili najważniejsze.
Spojrzałana scenę i pomyślała, że Michał spisał się na medal, kupując jej bilet na tak dobre miejsce. Dziesiąty rząd, który wcześniej wydawał się jej o całe.

The Kelly Family - Because it's love - Onet.pl Blog

Barby o swojej piosence "She's crazy" - "Wciąż odnajduję w niej samą siebie. Rzadko ją śpiewam na scenie, gdyż bardzo się wzruszam"

   
Rodzina Kelly po śmierci matki zaczęła mówić do swojego ojca - mapa (słowo pochodzi od wyrazów mama i papa), gdyż był on dla nich jednocześnie matką i ojcem.
    

W wieku.

06 lutego 2010
Baby smile... :)
Wszyscy wiemy, że The Kelly Family, to nie tylko lata 1993 - 2000, kiedy byli na szczycie swojej kariery. Początki ich zespołu sięgają jeszcze lat lat 70, kiedy jeszcze jako dzieci razem z rodzicami jeździli po świecie i udzielali ulicznych występów.

muzyka jest moim całym życiem - Onet.pl Blog

Rodzina Kellych wyjechała ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii w 1966 roku. Debiut rodziny w hiszpańskiej telewizji odbył się w 1975 roku jako Kelly Kids.Początkowo śpiewali na ulicy, w metrze zbierając pieniądze do"kapelusza". Dzieci uczyły się grać na instrumentach nie chodząc doszkoły (ich ojciec Papa Dan uczył ich wszystkiego). Wkrótce zostalizauważeni i zaczęli.

Płytę(obecnie występuje gościnnie z zespołem). Do Patricii, Jimmy'ego,Joeya, Maite i Angela Kelly dołączył ich brat, który kiedyś przestał znimi grać. Angelo dodatkowo gra koncerty na własną rękę.

Kelly Family mimo zmniejszonego składu nadal przyciągają wiele osób na koncerty, powracają do korzeni, grając muzykę irlandzką i celtycką.

Skład zespołu

Nasze Kelly Family

Zespołem są oni, ich płyty leżą porozwalane po całym moim mieszkaniu, żeby widział je...
czytaj więcej

Dorothea 4/07/2007 10:18:59 [komentarzy 0] Wypowiesz się?

Zaczynam!

Mam na imię Dorota, famuję Kellym już dwanaście lat (wprawdzie z małą przerwą ). Założyłam tego bloga by powymieniać z innymi opinie o zespole, powzdychać na temat tego co było czy skrytykować lub pochwalić decyzję Paddy'ego, który (może nie każdy wie) jest.
Strona poświęcona Paddy'emu i Angelo
Moje forum o Kellych na nasza-klasa.pl
Forum o Kellych na grono.net
Muzyka Kellych
Prawie wszystkie teledyski Kellych w jednym miejscu
Chyba wszystkie teksty piosenek The Kelly Family w jednym miejscu
Cała gromada piosenek Kellych na jednym serwisie
Nieoficjalne strony Kellych
Strona zakonu, w którym jest Paddy
Nieoficjalna polska strona zespołu
O Kellych
Prawie wszystko o Kellych w.