O czym chcesz poczytać na blogach?

Keira knightley

::Piraci z Karaibów::

Nie wiadomo czy czasem ulubieni...
czytaj więcej

Piraci z Karaibów 18:06:29 20/06/2007 [komentarzy 3] Zostaw Skarb....

Keira Knightley wygrywa proces, Cenzorzy chińscy wycięli sceny ze swoim krajanem

Brytyjska gwiazda "Piratów z Karaibów" Keira Knightley ma otrzymać 3 tysiące funtów odszkodowania za artykuł z gazety "The Daily Mail", w którym rozpisano się na temat jej anorektycznej figury i niezdrowego trybu życia.Tekst opatrzony był zdjęciem aktorki w bikini opisanym słowami:.

Świat gwiazd:)))))) - bloog.pl

Na postać ze zdjęcia!!!  Ponieważ były problemy ze wstawianiem komentów na mój blog, prawidłową odpowiedź dostałam na GG. Zwyciężczynia została... KSENIA, która otrzymuje:

  • 50 komentów za odpowiedź ,,Keira Knightley''
  • 10 komentów z aodpowiedź ,,Piraci z Karaibow''

                             CONEGRATULATIONS

                        www.blog.tenbit.pl/kseniula95      ->

Aktorka: Keira Knightley

Filmy: Piraci z Karaibów, Oliwer Twist, Doktor.

Na postać ze zdjęcia!!!  Ponieważ były problemy ze wstawianiem komentów na mój blog, prawidłową odpowiedź dostałam na GG. Zwyciężczynia została... KSENIA, która otrzymuje:

  • 50 komentów za odpowiedź ,,Keira Knightley''
  • 10 komentów z aodpowiedź ,,Piraci z Karaibow''

Johnn Depp

Akademii za rolę kapitana Millera w filmie Stevena Spielberga "Saving Private Ryan" (Szeregowiec Ryan).
Swoją pierwszą żonę Samanthę Lewes poznał w college'u. Ma z nią dwoje dzieci: Colina i Elisabeth. Na planie filmu "Bosom Buddies" poznał Ritę Wilson. W 1988 roku wzięli ślub. Mają dwoje dzieci (Chester i Truman).

Komentarzy: 0 Keira Knightley 2007-02-09 Poprosiła rodziców, aby wynajęli jej agenta. Rodzice, choć początkowo sceptycznie nastawieni do pomysłu córki, trzy lata później zgodzili się na jej propozycję. Warunek był jeden - praca aktorki nie mogła w żaden sposób kolidować z nauką. Młoda Keira brała zatem lekcje aktorstwa w czasie wakacji szkolnych i przyjmowała tylko takie role, które w żaden sposób nie kolidowały z zajęciami szkolnymi. Od najmłodszych lat uczęszczała również na lekcje tańca.
Na dużym ekranie zadebiutowała w.

.I have already found my way. - Onet.pl Blog

21 {raźniej lepiej}
2 nagłówki- Knightley i Spears
; )
 
Keira Knightley
 
Britney Spears

A teraz nagłówki,
obydwa z Keirą Knightley.
(Jeśli chcecie z kimś konkretnym,piszcie)
 
1.
 
2.

Blog 141511

Ona bedzie nocic korone warta miliona dolarów . Britney -Jedni mówią, że jest wariatką. Inni twierdzą, że jest w doskonałej formie. A co tak naprawdę dzieje się z Britney? Czy pobyt w klinice odwykowej jej pomógł i możemy liczyć na powrót gwiazdy? Keira - popularna aż na krańcu świata -Już w nadchodzący piątek (25 maja) na ekranach kin "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata".
Młodziutka brytyjska aktorka - Keira Knightley już po raz trzeci wcieli się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann. Kiedy Keira pracowała przy "Klątwie Czarnej Perły", pierwszej części pirackiej opowieści, miała zaledwie siedemnaście lat, a na planie opiekowała się nią mama..

^^ KÓócH ;*

Radcliffe 15mln$
(Harry Nie jest tak żle być sławnym czarodziejem. To najwyrażniej bardzo opłaca profesja;-).
♥Avril Lavigne 12 mln$
(Sprzedała 5 mln płyt! Ostatni album artystki był gigantycznym sukcesem .Doda może się schować!)
♥Keira Knightley 5 mln$
(Piracki skarb Za rolę w ostatniej części ''Piratów z Karaibów''  Keira dostała niezłą
gażę...)Sierpniowy Kot - bloog.pl

Zmianami akcji, to pokochacie Tony’ego Scott’a.

Ale do rzeczy. „Domino” jest filmem inspirowanym życiem kobiety-łowcy nagród. Jak bardzo egzotyczne to połączenie można sobie uświadomić dopiero, kiedy człowiek przypomni sobie, że Keira Knightley ma figurę dwunastoletniego chłopca. Czarę nieprawdopodobieństwa przepełnia fakt, że Domino była córką popularnego niegdyś aktora, panną z bogatego i „dobrego” domu. Gdyby jakiś szalony scenarzysta lub pisarz zamarzył sobie taką postać, nikt.

Czynów, do narkotykowego odurzenia i religijnego uniesienia aż do misji od Boga. A wszystko to okraszone niesamowitym erotyzmem trzech głównych postaci. (Tak wiem jak wygląda Mickey Rourke, nie przywidziało mi się, ale sami musicie przyznać, że ma coś w sobie. Keira ze swoimi wielkimi oczami i papierosem w zawsze półotwartych ustach – wyobrażam sobie, że takie rzeczy działają na mężczyzn równie mocno jak cycki (których tu brak, jak powszechnie wiadomo). A o panu Ramirezie się nie wypowiadam, bo mi głos.