O czym chcesz poczytać na blogach?

Keen on

The Dark Lord Blog

stan nienajlepszy...
Bardzo zle sie czuje... ostatnio zaczyna to juz zakrawac na stan permanentny... juz nawet niemoge o tym nikomu powiedziec, bo sie dowiem, ze narzekam... musze cos ze soba zrobic, bo jak tak dalej pojdzie to umre przed trzydziestka, a jak spiewal Robbie Williams "I don' t wanna die"... spiewal wprawdzie tez "but I ain't keen on living either", ale to material na zupelnie inny tekst.

W dodatku okazalo sie, ze jestem debilem (tak, to juz oficjalne! chociaz niepotwierdzone specjalistycznymi badaniami)... mam we wtorek spotkac z sie z gosciem od cwiczen z marketingu, tylko, ze... zapomnialem gdzie i o ktorej, a nie zapisalem! :| i lekka obawa we mnie.Meskim filmem... tak mi sie w kazdym razie wydaje... to opowiesc o trudzie walki z samym soba, o walce z nieslychanymi przeciwnosciami, historia ogromnej, fenomenalnej bitwy i prawdziwego honoru... to ladna historia :).
skomentuj (2)


2004-01-19 00:12:08
Wspomnienie...
"Ja nie rozpaczam, że On umarł, ja jestem szczęśliwy, że On żył"
- Zbigniew Hołdys o Czesławie Niemenie

To był prawdziwy Król... to JEST prawdziwy Król, to zawsze będzie Król... umarł, ale nigdy nie odejdzie. Wielki Szacunek dla tego wielkiego człowieka, esencji najpiękniejszej słowiańszczyzny, w czystej postaci. Wspaniale, że tu.

Sieci NGN

Hello mates ! I am student from Armenia. I will be engineer and I am keen on all topics connected with that branch.

Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Hipodrom - Onet.pl Blog

Mystic wł. Domc!@ <klik>

2. La Elbistico wł. Kumkusia <klik>

3. Hasim Prio Bey wł. Gracja <klik>

 

b) 6-7,5 lat

1. Crazy Arabian wł. Milka <klik>

2. Keen On Disco wł. Kumkusia <klik>

3. Image wł. Kumkusia <klik>

 

c) 8-9,5 lat (brak zgłoszeń)

 

d) od 10 wzwyż (brak zgłoszeń)

 

 

Nagrody:

.

() : !!! aneCie i oluSie panyyyyy !!! : () AHAHAHAHHAHA ;D nie to że nienormalnie.

Umieram bauhaa a jak jeszcze sobie przypomne jak jakis czas temu nagrywałysmy z olusie teledysk do jej SYNGLI O POLSCE na cyfrowke i ja przy tym spadłam z łozka hahahaha nieee po prostu nie moge ... do tego dochodzą jeszcze nasze codzienne lasingi wieczorem przy hitach eski m.in Mandarynaa, DODA , KOMBI hahaha szymnon wydra i inne hiciory ;D keen on disco, ŁAN NAJT ;DD itepee ;D poza tym mamy z Olusie nowe powitanie hahahaha i pozegnanie... bauaha przy wszystkim dosc dziwne figury wykonujemy bauahha ;D kocham ludzi jak sie na to patrza ;D Bozeee ... żebyscie wy wiedzieli co my codziennie robimy mowimy i wymyslamy to by sie wam zyc odechciało bauaha ;D ;** OluSieee kocham Cięęęę i.