O czym chcesz poczytać na blogach?

Kędzierzyn koźle

justyna-m-a.blog

Poleca w składzie:
rozgrywający:Andrzej Stelmach (Skra Bełchatów), Paweł Zagumny (PZU AZS Olsztyn)
atakujący:Robert Prygiel (Gazprom Surgut - Rosja)
środkowi:Arkadiusz Gołaś (Pamapol AZS Częstochowa), Adam Nowik (Skra Bełchatów), Robert Szczerbaniuk (Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle)
przyjmujący:Piotr Gruszka (Tourcoing VB Lille Metropole - Francja), Przemysław Michalczyk (Ivett Jastrzębie), Dawid Murek (Panathinaikos Ateny - Grecja), Michał Winiarski (Pamapol AZS Częstochowa), Michał Bąkiewicz (Skra Bełchatów)
libero:Krzysztof Ignaczak (Skra Bełchatów)

Nasze Złotka i Orzełki, czyli polskie reprezentacje siatkówki - Onet.pl BlogGacek i Wika wznowią treningi w klubie w poniedziałek. W czwartek pojadą z drużyną na pokazowy mecz z Płomieniem Sosnowiec, który rozegrany zostanie w Zawierciu. 4 grudnia częstochowianie zmierzą się w Radomsku ze Skrą Bełchatów. Będzie to ostatni sprawdzian przed ligowymi meczami z ZAK-iem Kędzierzyn Koźle i Jadarem Radom oraz pucharową konfrontacją z Iskrą Odincowo.

- Zawodnicy dzwonili do mnie zaraz jak tylko się dowiedzieli, że są poza kadrą - mówi trener Panas. - Odpoczną kilka dni od treningów czysto siatkarskich, ale będą przychodzić na zajęcia w siłowni. Oni potrzebują trochę.

voleyball


Piotr Gruszka i Dan Lewis, którzy kilka tygodni temu świętowali z PGE Skrą Bełchatów mistrzostwo Polski, znaleźli już nowe kluby. Pozostali, którzy pożegnają się z Bełchatowem, wciąż jeszcze szukają.

Kanadyjczyk Dan Lewis od przyszłego sezonu będzie grał w ZAK SA Kędzierzyn Koźle. Natomiast Piotr Gruszka zdecydował się jednak na podpisanie umowy z Altayem Izmir i w przyszłym roku zagra w lidze tureckiej.

Nowych klubów nadal szukają Alex Damiao, Robert Milczarek i Bartłomiej Neroj.


.

/feel-blog-feel/ Swieża porcja informacji o Zespole Feel - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
faan(treść i ilustracje);
 

bohaterowie - Onet.pl Blog

Bez których nie wyobraża sobie życia.

Jakub Jarosz
lat: 22
Siatkarz ZAKSY Kędzierzyn Koźle i reprezentacji Polski. Najlepszy przyjaciel i sumienie Bartka. Inteligentny i pełen pozytywnej energii rudzielec. Lubi zaszaleć, ale wie kiedy przestać. Wierzy, że gdzieś tam, czeka na niego brunetka, która pokocha go za to jakim jest człowiekiem, a nie tylko za sukcesy sportowe.