O czym chcesz poczytać na blogach?

Keane

Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog


13 sierpnia 2008
Standard Liege - Liverpool FC i zdjęcia z treningów.

    Już dziś Liverpool FC rozegra pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2008/2009. Pierwszym rywalem Czerwonych będzie mistrz Belgii - Standard Liege. Spotkanie odbędzie się w ramach 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów na Stade Maurice Dufrasne w Belgii. Początek meczu o godzinie 21:05.

 

    Przewidywane składy obu drużyn:

    Liverpool: Reina, Arbeloa, Carragher, Agger, Dossena, Kuyt, Gerard (?), Alonso, Benayoun, Torres, Keane.

C.K. Futbol

Pójdą też szkockie koleje?

Irlandczyk, który w angielskiej Premiership zdobył ponad sto bramek, stał się obiektem szyderstw prywatnych linii kolejowych Virgin po tym, jak nie wytrzymał konkurencji w Liverpoolu i wrócił do Londynu. Pomimo, że śmiało może zostać nazwany legendą Spurs, resztę obecnego sezonu spędzi jako piłkarz Celticu. Zdziwienie budzi fakt, że Keane mógł śmiało przebierać w ofertach z całej Europy, jednak na kolejny przystanek swojej bogatej kariery wybrał bardzo przeciętny zespół wicemistrza Szkocji. Można mydlić oczy opowiastkami o tym, że Keane od dziecka był fanem Celticu. Oczywiście gdyby Irlandczykom w XIX wieku bardziej smakowała rodzima kora z drzew niż żarcie u sąsiadów na drugim brzegu, klub z Celtic Park w ogóle by nie istniał, a Robbie Keane grałby dziś gdzie indziej.

Pierwszym sprawdzianem nowego zaciągu z Keane’em na czele miał być z pozoru łatwy mecz z trzecim od końca Kilmarnock. O ile Mowbray dał odpocząć innym nowym nabytkom swojego klubu, o tyle głównym działem wytoczonym tego wieczora na Rugby Park miał być właśnie Keane.

Po meczu chyba nikt nie identyfikujący się z biało-zieloną.

Revish band. - Onet.pl Blog

Dla ludzi ale twierdzi, że ma wiele wad. Jest straszną romantyczką. Cały jej charakter ulega zmianie gdy Revish gości na listach przebojów.
Ulubiona muzyka: Nena, Ayumi Hamasaki, McFly, Duffy
hobby: kwiaty (uwielbia pomagać mamie w kwiaciarni), śpiew i taniec.

Viola (Vee) Pattison
mię: Viola (Vee)
nazwisko: Pattison
wiek: 18 lat
data urodzenia: 8 października 1989 r.
miejsce zamieszkania: Berlin, Niemcy.
rodzice: mama; Scarlett, tata; Sean
rodzeństwo: brak (kuzyn - Robert Pattison)
charakter: Vee zawsze była przebojowa i nie obliczalna. Wkłada w swoją pracę całe serce a jednocześnie kocha pomagać innym. Ceni romantyzm i jest bardzo wrażliwa.
ulubiona muzyka: Guns'N Roses, Keane, Amy McDonald, Avril Lavigne
hobby: taniec, makijaż, wizaż i stylizacja.

kati-wh.blog.pl

Tęsknię. Tęsknię.
I co z tego? No właśnie? NIC!! To koniec i już.
Nie mam żadnej możliwosci wyboru. Muszę pogodzić się z tym, że czasu nie da się cofnąć, chwil zatrzymać, a samemu stanąć pośrodku zatrzymanych w biegu minut.

Wierzę w znaki. Bo czyż znakiem nie była puszczona o piątej nad ranem w Radiu Zet piosenka Cher?


Mam wyremontowany pokój. Pomalowane ściany i nowe łózko. Słodkich snów...

2003-07-23 skomentuj (7)


Trochę o Beckhamie. Na wesoło ;)

Samolotem lecą premier Anglii, Roy Keane, David Beckham, Roy Keane, Papież i dziewczynka z tornistrem. Nagle popsuły się silniki i samolot zaczął spadać. Trzeba było się ewakuować, ale problem w tym, że mieli cztery spadochrony. Zaczęła się dyskusja, kto ma skoczyć.
Premier Anglii: - Ja muszę zyć! Beze mnie kraj pogrąży się w chaosie.
Wszyscy się zgodzili, wiec premier wziął jeden spadochron i skoczył.
Drugi przemawia Keane: - Jestem najlepszym irlandzkim zawodnikiem. Jeżeli zginę, cały naród pogrąży się w żałobie.No i Keane też dostał spadochron. Zostali więc tylko Beckham, Papież i.