O czym chcesz poczytać na blogach?

Kazik na żywo

F o t o k a d r y

Łódzkiego 2011 kasia kowalska koncerty w manufakturze koncerty w Łodzi landing mane senegaluk lato zet i dwójki magda piskorczyk manufaktura manu summer jazz 2011 moda w łodzi noc żywych bębnów patrycja markowska piąte urodziny manufaktury pokazy mody w łodzi pokazy na targach fotograficznych poland fashion week projektanci mody w łodzi psychocukier sigma.

Sala skandowała “KNŻ”, “KNŻ”, “KNŻ”. Wszędzie rozbrzmiewały gwizdy i krzyki, aż w końcu pojawiła się gwiazda wieczoru.

Choć Kazik na Żywo promował swój najnowszy album “Bar La Curva/Plamy na słońcu”, to nie zabrakło takich hitów jak “Artyści”, którym Kazik rozpoczął koncert. Pojawiła się także “Ballada o Janku Wiśniewskim”, “Łysy jedzie do Moskwy”, “Las Maquinas de la Muerte”, “Tata.

BLUŹNIERCZE PLOTKI - bloog.pl

Kosztowną metodą jest przedłużenie penisa przez kupno samochodu. Nie chodzi nawet o to żeby auto było długie, raczej żeby widać było, że konto delikwenta jest imponującej wielkości.

Człowiek, którego przepytywał redaktor Olszański stracił najpierw partnerkę życiową, potem jej mieszkanie, a gwoździem do trumny był nałóg hazardu który wyrzucił go na ulicę.

Oby nas los strzegł, oby nikt z nas nie znalazł się w takiej sytuacji.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330595377,trackback

WASZE OPINIE (9) | ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD

Szybki Kazik

wtorek, 15 listopada.

Ab hoc et ab hac

Wpisu, ale jakoś mu nie wychodziło...
Zresztą, ten wpis miał się wczoraj pojawić, byłby bardziej aktualny, nawet już prawie powstał, ale nieodpowiednie naciśnięcie klawisza spowodowało, że, cytując klasyka, wszystko "poszło w pizdu". To się autor zdenerwował, i wpis robi.

Najnowszej, jakże sojowej, płyty Gunsów.
** Hehe
*** Nie, żebym coś miał do rocznicy wyborów 4. czerwca i Sejmu Kontraktowego. Absolutnie nie. Fajnie myśleć, że się żyło w ciekawych czasach.
11:22, adamadamas , Dziwniej i.
Filmów Fabularnych, która wewnątrz nie robi takiego wrażenia jak kosmiczna kopuła Jahrhunderthalle.

Wśród tłoku i zgiełku, po supporcie, na scenę wkroczył Kazik z zespołem. I pierdyknęli naprawdę niezły set. I bisa. Których opisywać nie będę, bo:
primo: nie chcę mi się;

Peace [ver. 10,2]

Myśleliście już...
...o swojej przyszłości ?
Co chcecie robić jak dorośniecie (albo co już robicie:P ) ??
Bo ja to wsumię jeszcze nie jestem zdecydowany, myślę nad psychologią, anglistyką, architekturą, informatyką (ale to chyba odpadnie, bo tam trza matematykę umieć) !!!
Co ? A wy to jak ?
Nie chcą puścić, ale dokładnie nie wiem....a już taką chcicę załapałem na tą dżamprezkę(tenkju wszystkim bo to przez was:P).

Ale okej, bo w niedzielę idę na koncert Kazika na żywo :)))))))))) i się cieszę już !!! TERAZ tak tak ttaaaaaaak...ok!

Ma ktoś znaczek pożyczyć, bo muszę listy wysłać :P

Monitorpolski's Blog

Wiele pytań ,na które będą się starali nie prędko znaleźć odpowiedzi.
http://www.youtube.com/watch?v=oE9CFBFUP9Q
KAZIK NA ŻYWO – Plamy na słońcu
Nie oglądam telavivzji ,bo nie mam nerwów.
Zdziwiony jestem bo betonowa część.

Bawią się – prowadzą normalne życie. Wolne od twardych islamskich zasad wcielonych w życie w Arabii Saudyjskiej czy Bahrajnie. Taki żywot zapewnia im prezydent kraju oraz armia syryjska stojąca w obronie władzy i ludzi.

Dzięki przełomowi w walce z rebelią.

cytuje : “dla mnie zwycięstwo Putina to nadzieja na obalenie NWO ” – widzicie jak przebiegły jest plan ? , kazdy kto obali NWO bedzie przez wielu z was wielbiony i podziwiany – jeslidojdzie do tego potezna fałzywa duchowosc to nic dziwnego.