O czym chcesz poczytać na blogach?

Kawaler do wzięcia

na głos


skomentuj (7)


Smieje sie sama do siebie...
Poskładałam swą męskość w całość... Wzięłabym
jej uśmiech
jej ambicje
jej zasady
jej upór
jego penisa
i w "kawaler do wzięcia" mnie przyjmą- serce zostawie swoje.../kawaler do wzięcia

polskie-suki 2004-06-09 08:11:58
skomentuj (7)
::Robimy pranie::

Jeśli umiem naprawde patrzeć mogę odkryć tyle niespodzianek i cudów na świecie - bloog.pl

Dawne dzieje nasze młode lata,ostatnio napisał mi że załuje że nie zaproponował mi małżenstwa prędzej niż mój mąz ale był za młody i nie myślał o tym tak dojrzale dzisiaj jest nieszcześliwy i samotny kawaler do wzięcia,ja określiłam się jasno że kocham męża i nie zamierzał go zostawić ale możemy zostać przyjaciółmi zgodził się bardzo chętnie i nie zamierza mnie na nic namawić typu spotkania czy coś innego.Nawet.Kurczę czemu mi się to nie może zdarzyć?I co?Zdarzyło sie w sobotę.Czy ktoś z was miał kiedyś swoją pierwszą miłośc w której sie zakochał bez opamiętania w wieku nascie lat,ja taką miałam ale jak sie teraz dowiedziałm On w tedy nie był gotowy na slub,wręcz nie dorósł do niego.Pamietam jak byłam już zareczona z moim mężem jak 2 tygodnie przed moim ślubem przyjechał do mnie i spędziliśmy wieczór na powaznej rozmowie,to.


Krzyż

Mój krzyż co przyszedł z niewidzialnej strony
zna samotność w spotkaniu przy stole
niepokój i spokój bez serca bliskiego
wie że mąż wzdycha częściej niż kawaler
nie dziwi się już Hegel że w szkole dostawał po łapie
nie każdy go rozumiał
krzyż wszystko uprości
nie człowieka - o miłość prosi Boga
od tego zacząć żeby iść do ludzi

Live Your Life ! :)

Z wszystkimi spOtkać, Owszem, lecz w innych OkOlicznOściach...
U mnie wszystkO dObrze i jestem zdrOwa, ale wczOraj mnie cOś bOlała trzustka i wątrOba... ale Oki żyję:D
Na pOlQ już te big chOoOja zburzyli :0( a dOkładnie tO taki kOlega, który wpadł na pOmysł tej OtO ciekawej budOwli... gdyż widział, że dzieci się bawią na jądrach pOstanOwił ją rOzwalić, aby nie demoralizOwać małych dzieciaczków:] nie trzeba im rujnOwać.Ale nie pamiętam jakiej:P
Poniedziałek:
Byłam wczOraj u Moniki i Oglądałyśmy BAR4, nOrmalnie teraz takie leszcze są, że aż stwierdziłyśmy, że im się zmniejszy OglądalnOść:D są nawet dwie babeczki z Kawalera dO wzięcia:D i taka inna dzicz:0] Będę już kOńczyła, bO nie chce mi się pisać:0)
Teraz jeszcze pOstanOwiłam, że będę Was pOzdrawiała, ale wszystkich wymienię, a więc pOzdrOwiOnka dla:
Rewi-mOjej kOchanej.

Moja droga....

Trzeba je rozliczyć i wcześniej zanieść do Urzędu Skarbowego żeby szybciej dostać upragniony zwrot:) Mam nadzieje że na jakieś małe skromne wakacje mi wystarczy:|
A teraz ide się ponudzić dalej bo nie mam już nic do roboty. Czekam tylko na Kjujika aż rzyjdzie do nie i będziemy rozłączać kompa, telewizor i takie tam inne, ściągać dywan i odsuwać meble. Bleeee... Ale czego się nie robi żeby potem było ładnie:)

Był piękny a tamte chuje mieli farta i tyle, o!

A teraz czas na lulanie. A od soboty Bar... Boże, co za ludzie tam będą... A jakie dwa babsztyle... Matko! Współczujcie mi. Kto oglądał "Kawaler do wzięcia"? Porażka:|

karalucha 2004-02-27 00:04:47
skomentuj (11)

czy naprawdę nic nie dzieje się bez powodu? - Onet.pl Blog

Się mówiąc "dzień dobry". Jego, zmęczoną życiem i pełną zmarszczek, twarz rozjaśnił wesoły uśmiech "Dobranoc". Zaczęłam się śmiać przypominając sobie dawne czasy: zawsze mówiliśmy na odwrót- zamiast dzień dobry było dobranoc, a dobry wieczór był dzień dobrym. Tak sobie myślę.. tak wspaniale było kiedyś... czemu tak rzadko to doceniam? Brakuje czasu... Krytykując ludzi, którzy żyją tym codziennym biegiem sama nie umiem.

Jakiś mój błąd.. No i zrobiłam... napisałam do Marcina... Mam nadzieję, że nasze kontakty się jakoś odbudują, bo.. bo tak ^^ zajebiście mi sie z nim gada *^^*

a z ogłoszeń drobnych:
NADAL POSZUKIWANI DWAJ KAWALEROWIE DO WZIęCIA :p min. 16 latek ;p pisać np. in komentarz! :P :D

z pozdrowieniami
blanuś ;p
malinowaheroina

Pierwsza miłość - Onet.pl Blog

Może jej powiedzieć, że Aneta robiła wszystko na jego polecenie. Dzięki jej współpracy Michał został aresztowany. Teresa ma wyrzuty sumienia, że skrzywdziła Pałkowską i oczerniła ja przed Jankiem. Jedzie z Markiem do Wadlewa. Przeprosiny zostają przyjęte.

PORÓD Z KOMPLIKACJAMI

Telefon z Wrocławia stawia wszystkich na równe nogi. Kinga zaczęła rodzić! Gdy Marek na sygnale przyjeżdża do.

Przeczytaj!!! Warto!!!!

Jeszcze klika miesięcy temu 24-letni Mikołaj mówił niemal w każdym wywiadzie, że jest kawalerem do wzięcia i czeka na wielką miłość. Jak się okazało, wcale nie musiał daleko szukać. Według najświeższych plotek z planu polsatowskiej telenoweli "Pierwsza miłość", zakochał się po uszy w swojej serialowej partnerce,.