O czym chcesz poczytać na blogach?

Katrina kaif

Queen of Bollywood // Pooja's blog.


Polecam!
News from Bollywood.


Żadnych małżeńskich planów dla Katriny Kaif

Katrina Kaif mówi, że nie zamierza teraz brać ślubu, ale uważa, że małżeństwo jest słodkie. "Nie mam żadnych planów, ale uważam, że małżeństwo jest jedną ze słodszych rzeczy. Musisz pozostawić to w rękach Boga" - powiedział Katrina, która promowała swój film "Tees Maar Khan" z Akshay'em Kumar'em. Katrina występuje w piosence "Sheila Ki Jawani" w "Tees Maar Khan" w reżyserii Farah Khan, która już jest hitem. Gdy pytanie o małżeństwo Katriny skierowane było.

||Your the best site about Miranda Kerr| - Onet.pl Blog

49. Karolina Kurkova

48. Katrina Kaif

47. Carrie Underwood

shah rukh khan i kajol - Onet.pl Blog

SRK był Saif, Preity iPriyanka. Temptations Reloaded jestsequelem tamtego widowiska.Pierwszy koncert odbył się 21 czerwca wRotterdamie. Głównego składuchyba nie trzeba przypominać, aletak dla formalności – SRK, KareenaKapoor, Katrina Kaif i ArjunRampal.

Zapytany o przyszłe terminyi lokalizacje, Moraniodpowiada: „Naszym kolejnym celem jest Dubaj,Kuwejt i Niemcy. Alejak do tej pory tylko w sprawie Dubaju zostałyuzgodnione wszystkieszczegóły.” Wszystkie,.

J O H N A B R A H A M

Była Asin, która miała już podpisany kontrakt. Ale oddała swoje miejsce, i wybrała Salmana Khana grając w "Ready" reżyserowanym przez Anees Bazmi.

Desperacja, Vipul'a Shah'a wyrosło, gdy jego bohaterka z ‘London Dreams’ Katrina Kaif miała wolne terminy dla ‘Dostana 2’. Ale ona wybrała film Yashraj z Imranem Khanem.

Sprawy doszły do punktu, gdzie ekipa była gotowa kręcić bez głównej bohaterki , w nadziei, że w miedzy czasie znajdzie się.