O czym chcesz poczytać na blogach?

Katie holmes

Super blog o Paris Hilton i innych gwiazdach!! Welcome... :*:* - Onet.pl Blog


Ciesze sie, ze fotki sie podobaly:):)
Dzisiaj obiecana notka.. !! A w niej newsy.. xDD
To na tyleeee:)  
Kolejną notke zrobie hmmm... we wtoreeeek:) 


 Katie Holmes postanowila odejść od Toma Cruiza!

Sensacja w Hollywood.Katie Holmes, czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów ma dość swegomęża-tyrana. Katie właśnie wyprowadziła sie od Toma Cruise do NowegoJorku. Oficjalnie, żeby kręcić tam film. Nieoficjalnie: ma dość życia uboku szalonego scjentologa.
    


Tom Cruise

Tom Cruise w nowej roli

Czy w następnym filmie Tom Cruise zostanie wampirem? W każdym razie ostatnio w restauracji oglądał żyły swojej żony, Katie Holmes.

20:04, nagie
Link Dodaj komentarz »
.

My Story - bloog.pl

Okej, ja kończę, jeszcze dużo pisania przedemną! 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328443291,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Katie Holmes

środa, 29 grudnia.
Ma swoją grupkę dziewcząt, które jak się pewnie domyśliliście też nienawidzą Lily. Tylko. Kiedy tylko Lily wejdzie do pokoju, gdzie są też one zaczynają się przechwalać jakby dzięki temu miałyby stać się piękniejsze. Katie jest wredna. Nie wiem czemu to mówię, ale jest też śliczna. Na szczęście brzydsza od Lily. Jak już wspomniałam, nienawidzą się. To się stało kiedy do ich klasy dołączył Ryan Stevens. Obie od razu się w nim zakochały..

przyjemnostki

  08:48

  Co się komu podoba Do mnie Romantycy nie przemówili, strasznie naciągana ta ich “przyjaźń”. Anna Paquin zatrzymała się raczej na poziomie gry w True Blood i dalej się nie rozwija a szkoda. Za to Katie Holmes była z nich wszystkich najlepsza

  Odpowiedz
 • Gdy osiągnęła już wszystko, czego oczekiwała od życia, doszła do wniosku, że nie ma ono sensu, bo wszystkie dni były takie same. I postanowiła umrzeć. - Onet.pl Blog

  22 lipca 2008
  Nowa fryzura.

  Eva Longoria.

  Victoria Beckham, Katie Holmes, a teraz Eva Longoria -

  gwiazdy chętnie rezygnują z długich włosów na rzecz krótszej fryzurki. Szczerze mówiąc, jedynie Katie wygląda w takim uczesaniu naprawdę korzystnie. Victoria jest zbyt.

  ??

  Być, bo go nie kocham i tyle. po co go potem oszukiwac nie??

  wracałam sama, bo K. pojechał z kumplami w góry i akurat musiał wrócic pozniej niz ja, a ja niestety czekac nie bede, bo na mnie z kolei czekać nie będzie fryzjer. to co? na katie holmes?? czy na victorię beckham? a może na victorie z grzywka katie?? no zobaczymy,

  ..jeszcze tylko kolor bym zapodała czarny, że az fioletowy lub czarny pod światło czerwony no wisnia, no nie tak po kurewsku, ale troche z fantazją,.