O czym chcesz poczytać na blogach?

Kate middleton

Oxford Street

Włosów na głowie, klasyczny, granatowy żakiet z wywijanymi rękawami i nieśmiertelna krata.

Florencja potrafi być tez  elegancka i stylowa w klasycznym stylu. Zazwyczaj jednak bawi się wzorami i kolorami.

 

3. Kate Middleton

Początkująca w roli księżnej Cambridge "dziewczyna z ludu" Kate Middleton trochę mi się przejadła po ogromnym zainteresowaniu mediów jej osobą przed królewskim ślubem. Trzeba jej jednak przyznać, że nowe obowiązki sprawuje w.

Blog monik828

GWIAZDECZKA SIĘ TNIE?!


Komentarzy: 0 KSIĄŻE WILLIAM I KATE MIDDLETON. 2011-05-02 KATE IDZIE ŚWIETNIE STAŁA SIĘ ULUBIENICĄ MEDIÓW PRZEZ SWÓJ STYL I SWOJĄ OSOBOWOŚĆ. NIC DZIWNEGO ŻE WILLIAM ZAKOCHAŁ SIĘ WŁAŚNIE W NIEJ.

.

kasperczyk.blog

Swoich fanów nie zawiódł, gdyż kilka tygodni później rozpoczął nową karierę, tym razem  postanowił ścigać się w rajdzie Dakar.

Wiosna opętała nas na dobre na ubiegły piątek. Wówczas dwa miliardy ludzi obserwowało ślub księcia Wiliama i Kate Middleton. Nie rozumiem z czego licznie zgromadzone tam nastolatki i niewiasty się  cieszyły. Czy z tego, że pierworodny Karola z tracił wolność, czy z tego że Kate „śmignęła” im sprzed nosa najlepszą partie w Londynie. Wiem jedno w przez cały.

Przysłowia polskie

Wyjątkowy ślub :) 2011-04-29 Zachwycona ślubem dnia dzisiejszego, czyli ślubem księcia Williama i Kate Middleton, muszę napisać, że suknia panny młodej jest przepiękna.
Ale pragnę się w tym momencie pochwalić, że ja swojej córce wymyśliłam suknię podobną.
Oczywiście nie było trenu, ale także góra koronkowa, długi rękaw, dekolt podłużny, chociaż mojej córki trochę szerszy i krótszy. Koronka ze sukni mojej córki też była w motywy kwiatowe, a dół też z innego materiału, podobnie jak u Kate.
Wynika z tego, że i ja mam dobry gust :)))
Albo i ja po prostu wiem, że suknia ślubna to nie suknia balowa, tylko no... właśnie ślubna, a to wymaga pewnych kanonów piekna, które ja zrozumiałam ....
Dziś młodzi są ogłupiani.

aktualnosci

I prawie po najwiekszym popmedialnym wydarzeniu roku,z pewnością największym w Wlk Brytanii.

Ślub księcia Williama z Kate Middleton był tym wszystkim co mogli sobie wymarzyc czytelnicy i czytelnicy kolorowej prasy na świecie;para młoda prezentowała się świetnie w otoczeniu koronowanych głów najstarszej dynastii królewskiej,w oprawie katedry Westminsterskiej,paradnych,swietnych.