O czym chcesz poczytać na blogach?

Katarzyna groniec

notatnik niekulturalny

RSS
czwartek, 06 grudnia 2007

Dreszcze na wskroś serc i głów. Jakiegokolwiek opowiadania o słuchaniu Katarzyny Groniec nie mogłabym nie rozpocząć w ten właśnie sposób. Madame Groniec - szafarka marzeń niedomarzonych, mistrzyni w malowaniu głosem krain najdziwniejszych, najpiękniejszych, najsłodszych i najbardziej tajemniczych. Piosenka aktorska, czy może teatr piosenki z głosem w roli głównej?

Na "Przypadkach" - czwartej płycie artystki - doszło do skumulowania wszystkich cech jej twórczości - w tym wypadku, przez teksty, jeszcze bardziej Jej, bo Katarzyna Groniec napisała większość liryków na płytę, wyznaczając poziom, do którego powinny próbować dosięgnąć wokalistki i piosenkarki, które tak chętnie dokonują ekstrawertycznych popisów na tle swoich najbardziej osobistych przeżyć. Jacek Bończyk napisał Prolog, Piotr Dziubek.

Co nowego.. - "There must be some way out of here," said the joker to the thief

W byle pustkę iść.

Wychodząc dziś na wolną przestrzeń zacząłem się bać. Mimo, iż otaczały mnie dobrze znane widoki, ogarnął mnie strach. Świat mnie przygniótł.

Nie powinno być piosenki, gdyż otaczało mnie dużo ciszy. Jednak, czuję taką potrzebę. Musi być Kasia Groniec. I to jaka Kasia! Młodziutka, piękna Kasia, która zgubiła się na stacji Metra.
Katarzyna Groniec - Szyba

Ps.
Jednak może być gorzej niż sobie wyobrażałem.
00:44,
, Co nowego..
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
następne

Tam, gdzie tysiąc złotych róż rozwija swe marzenia - Onet.pl Blog

Przesłuchanie laureatów i wyłonienie zwycięzców w obydwu kategoriach. Po wręczeniu nagród odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru. Gdy dziś przeczytałam kto będzie gwiazdą wieczoru, aż nie mogłam w to uwierzyć! Okazało się, że w tym roku będę miała przyjemność posłuchać Katarzyny Groniec na żywo!!! Niesamowita radość mnie przepełniła  .

W tym roku tak samo jak w ubiegłym planuję wystąpić na festiwalu wraz z zespołem w którym gram. 'A CZEMU BY NIE' zaprezentuje się w trzech utworach, które są w całości własnością zespołu. W najbliższym czasie postaram.
Roxy (21:58)
12 piękno kwitnie w promieniach słońca

13 października 2008
Niewiedza prowadzi do ignorancji

Pytanie za 10 punktów:

Kim jest Katarzyna Groniec???

Jak ktoś nie wie to proszę wpisać natychmiast w Google i się.

Zaczynam pisać bloga - Moje smutki, żale i drobne radości

 
 

 

" Dzięki za miłość"

wyk. Katarzyna Groniec

PS. Obiecałam kiedyś jureczkowi, że jesli sie rozstaniemy, to zadedykuję dla niego właśnie tę piosenkę (zresztą jedna z moich ulubionych), m.in. dlatego, że on zna osobiście K.Groniec i lubi jej muzykę..