O czym chcesz poczytać na blogach?

Kaspersky

Bezpieczeństwo w sieci

Pieniądze w platformy monitoringu, jakie zdołają ustrzec nas przed napadem, bądź też łatwo wskutek temu zlokalizujemy tych, jacy są winni takiej sytuacji. Poniektórzy ludzie również noszą przy sobie na przykład gaz pieprzowy, jaki uczyni, że będą mieli ewentualność uciec, bądź również chodzą na kursy samoobrony. Lecz całkiem o bezpieczeństwie na ulicy. A co z naszym bezpieczeństwem w sprawie intymności? Mam tutaj na myśli użytkowanie z banków internetowych, bądź innych kont w sklepach internetowych, za pośrednictwem których nabywamy różne rzeczy. Właśnie tu kwestia bezpieczeństwa jest w największym stopniu zbagatelizowana. Nie wszyscy mają zainstalowane owe pakiety jak Kaspersky Internet Security. A powinni. W tym momencie nieraz słucha się o atakach w Internecie. Na przykład ostatnimi czasy była dosyć głośna sprawa z wirusem, jaki napadał kontrahentów całkiem sporego banku za pośrednictwem ich witryny internetowej. Wtedy wiele ludzi bezmyślnie przekazała swoje dane osobowe, wskutek czemu utracili osobiste pieniądze ze swoich kont bankowych. Jak się przed tym ustrzec? Tak jak wcześniej zapisałam najakuratniej jest zainstalować jakikolwiek pakiet ochronny jak przykładowo Kaspersky Internet Security. Po zainstalowaniu takiego pakietu i ustawienia go w tryb monitora od razu jesteśmy be przerwy bronieni przez zaawansowane systemy wykrywające wszystkie.

Miziaforum's Blog

brawo angole wybitnie debilni są

Odpowiedz
 • Mamba powiedział/a

  http://newworldorder.com.pl/post,679,0

  Najnowszy atak robaka Stuxnet wywołał wiele dyskusji i spekulacji odnośnie zamiarów, celów, pochodzenia i – co najważniejsze – celu i tożsamości osoby atakującej.

  Kaspersky Lab nie zdobył wystarczających danych pozwalających zidentyfikować osoby atakujące oraz zamierzony cel ataku, mogą jednak potwierdzić, że jest to unikatowy, zaawansowany atak szkodliwego oprogramowania przeprowadzony przez dobrze finansowaną grupę dysponującą dużymi umiejętnościami i specjalistyczną wiedzą o technologii SCADA. Uważają, że tego rodzaju atak mógł zostać przeprowadzony tylko przy wsparciu władz państwowych.

  -Incydent ten stanowi przełom, pokazuje, że wkroczyliśmy do całkowicie nowego świata: o ile w przeszłości mieliśmy do czynienia zaledwie z cyberprzestępcami, obawiam się, że teraz nadszedł czas cyberterroryzmu, cyberbroni i.

 • -mobile-web- - Onet.pl Blog

  Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz posiada doskonale skonstruowane narzędzia ułatwiające przeglądanie bogatych w treść stron internetowych na małym ekranie telefonu. Można przybliżać dowolną część witryny, dodawać strony do zakładek oraz przeszukiwać je w poszukiwaniu określonej frazy. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiego wysłania adresu wyświetlanej witryny w krótkiej wiadomości tekstowej SMS.

  -=LINK=-
  http://www.speedyshare.com/362870688.html

  ===*===*===*===*===*===*===*===*===*===*===*===*===*===
  Kaspersky Mobile Security
  Kaspersky lab zaprezentował w Barcelonie nową wersję programu Kaspersky Mobile Security dla Windows Mobile i Symbian OS. Jak powiedział w wywiadzie Sergey Nevstruev z Kaspersky Lab, nowy produkt posiada opcję “zabezpieczenia przed kradzieżą”. Co prawda rzecz jasna złodzieja nie powstrzyma, ale ukradziony telefon pomoże odnaleźć.
  Jeśli dojdzie do kradzieży telefonu z zainstalowanym oprogramowaniem Kaspersky Labs, właściciel może zdalnie zablokować aparat za pomocą wiadomości SMS. Inne komendy wysyłane w wiadomości tekstowej dają również możliwość całkowitego usunięcia z komórki ważnych informacji oraz, co będzie przydatne przy próbie odzyskania telefonu - sprawdzić jego aktualną lokalizację.

  Blog dami77

  Możliwość współpracy z czytnikiem ekranowym GW Micro
  # DHTML Accessibility – ułatwienia dla niepełnosprawnych w korzystaniu z dynamicznych stron
  # poprawki dla wielu błędów

  można pobrać z
  http://www.mozilla.com/products/download.html?product=firefox-1.5&os=win&lang=pl

  Komentarzy: 4 Kaspersky Anty-Virus Personal 5.0.388 2006-01-27 Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.388

  Autor: Kaspersky Labs
  Licencja: Trial 30 dni
  Platforma: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
  Data aktualizacji: 12.10.2005

  Opis pliku Kaspersky Anti-Virus Personal:
  Kaspersky™ Anti-Virus (KAV) Personal został stworzony w celu zapewnienia rzetelnej ochrony antywirusowej użytkownikom pracującym w systemach Windows 95/98/ME/XP, Windows 2000 oraz Windows NT Workstation. Czasami jeden mały wirus stanowi ogromne niebezpieczeństwo. Może zniszczyć dorobek kilku miesięcy a nawet lat naszej ciężkiej pracy. Dlatego tak ważną sprawą jest ochrona antywirusowa systemu komputerowego nawet w zaciszu domowym. Kaspersky™ Anti-Virus - to system antywirusowy którego właśnie.

  reklama

  reklama
  Kategorie: Wszystkie | Oprogramowanie | Trailer | YouTube | banner | fun | media | portale | tekst
  RSS
  piątek, 12 lutego 2010
  Kaspersky Lab w Rzeczpospolitej
  "Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z Rzeczpospolitą. Efektem współpracy jest dołączenie po raz kolejny do gazety Rzeczpospolita płyty CD z programem Kaspersky Internet Security 2010 zapewniającym ochronę komputera."
  Więcej »

  10:26, wtomczak , Oprogramowanie
  Link Dodaj komentarz »
  poniedziałek, 08 lutego 2010
  Google - Super Bowl - Paryska Miłość

  21:44,