O czym chcesz poczytać na blogach?

Kasia nosowska

...spójrz na świat, tysiące zalet i wad... - Fochy Z Mojej Głowy - bloog.pl

W zestawieniu z wcześniejszymi wydawnictwami, stanowi zupełnie nowy rozdział w działalności grupy. Jest konsekwencją zmian, jakie zaszły w głowach muzyków po wydaniu albumu "MTV Unplugged", a zwłaszcza zmian, jakich dokonała w swojej solowej twórczości Kasia Nosowska.

Hey, jak i jego wokalistka, bardzo się uwspółcześnili, otwierając na elektronikę, alternatywne brzmienia daleko wychodzące poza schemat czysto rockowych, czy zabarwionych rytmami reggae utworów. Po kilkukrotnym przesłuchaniu najnowszej płyty.Nagraniom blisko do twórczości Thoma Yorke'a i jego Radiohead. To może być spore zaskoczenie dla starszych fanów zespołu, ale otwarcie na nowoczesne brzmienia wyszło tylko Heyowi na lepsze. Pośród bogatych i różnorodnych aranżacji, doskonale czuje się Kasia Nosowska.

Jak zwykle napisała świetne teksty, w których nawet wydawałoby się banalne miłosne tematy, wypadają bardzo oryginalnie i przekonująco. Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, że Kasia jest fantastycznym autorem słów, jednak.

Kraina Nie Bycia****
Z innej beki. Jesień to przebudzenie muzyczne. Wiadomo, że w wakacje nic się nie dzieje ciekawego, wyjdzie kilka płyt maks i tyle. A większość to hity lata itp.
Natomiast jedna po drugiej prawie wyszły dwie wspaniałe płyty.
Kasia Nosowska - 8. Jak wiadomo, Kasia Nosowska to klasa, każda jej płyta jest inna, ewoluuje, a przy tym zawsze mocno liryczna. ''8'' to płyta melodyjna, występuje też orkiestra symfoniczna, co jest piękne. Teksty - wspaniałe, ale jesienne. Rzadko tak mam jak teraz - od.

komediantka. - Onet.pl Blog

Przyszłam zmęczona, wymiętoszona, jak niektórzy mówią i niby wesoła, ale coś nie działało. Chyba wiem co, ale… zostawmy to.

W Trójce w dużym pokoju grała sobie Lista. Kasia Nosowska „Karatetyka”. Ares. Youtube. Znów Ares. Winamp. 4 kawałki „Kasitet romans”, „Karatetyka”, „Sub rosa”, „Unisexblues”. Potem jeszcze „Puk puk”.

Izek.blog.pl czyli moje miejsce w sieci

papierosy, praktyki, redakcja, ekskluzywność, wkurzanie
skomentuj (1)
2009-07-13 00:01:28 >> :)

Uraczam moją współlokatorkę muzyką moją. Jest przerażona, ale zaczyna jej się podobać. Będą z niej ludzie...

A Kasia Nosowska zaprosiła ziomala na scenę. Kocham...Tagi: muzyka, kasia nosowska
skomentuj (2)
2009-07-14 18:34:19 >> "Rzym uważa twoje wysiłki za mierne"

Około 20 milionów kont.

pamiętnik (nie do końca) normalnych dziewczyn... czyli o dwóch zakochanych w sobie hetero... - Onet.pl Blog

    - Broken Boy Soldier
Renata Przemyk & Kasia Nosowska - "Kochana"

Nie muszę pytać czy otworzysz
Bo wiem że jeśli zjawię się
To w progu będziesz stać
I zdejmę płaszcz podszyty lękiem
Gdy przy mnie i przy nikim więcej

Twoja jasna twarz
Dajesz mi niepokorne myśli i.

heyowa.mblog.pl - mBlog.pl

skomentuj (1)

Naszła mnie nagła oraz niespodziewana chęć założenia bloga

Tak więc zrobiłam to. 

 

Jestem dziewczyną. Lat 15; z północy polski. Przedstawię się tu jako Kasia, bo takie imię wzięłam sobie na bierzmowanie, a prawdziwego wolałabym nie podawać.

Moją największą pasją jest muzyka. Gram. Śpiewam.  Poświęcam wiele czasu, żeby się rozwijać w tych kierunkach i kocham to robić

Ulubionym przedmiotem.

Kręcą mnie te wszystkie sprawy. Kiedyś lubiłam matematykę, ale zdanie zmieniłam jednocześnie ze zmianą nauczyciela.

Mój nick wziął się od tego, że jestem nałogową słuchaczką zespołu Hey. Szanuję całą ich ekipę, ale moją guru jest Kasia Nosowska (tak, moje imię od bierzmowania ma z nią związek ) i jej mądrością przenikające teksty. Także słucham też jej solowych płyt. Fanką Hey jestem od 5 lat; moja miłość do nich zaczęła się, gdy siostra puściła nam w samochodzie ich piosenkę - Mimo.