O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kartki

Kartki bożonarodzeniowe - Onet.pl Blog

Mianem biznesowych, ponieważ zawsze obowiązkowo znaleźć się na nich musi informacja o tym, jakie przedsiębiorstwo odpowiada za ich treść. Kartki biznesowe stanowią w dużej mierze element strategii marketingowej i motywującej. W przypadku wysyłania ich do pracowników przedsiębiorcy chcą docenić ich trud włożony w realizację określonych zadań. 

W ten sposób okazują swoja wdzięczność i szacunek a zarazem pogłębiają więź z takimi jednostkami. W momencie, gdy karty te otrzymują klienci nabywają oni poczucia, iż dana firma interesuje się nimi i dba o ich dobre samopoczucie. Tak wiec kartki biznesowe mają swoje określone zadania do wypełnienia. Najczęściej wysyłane są one w okresie świątecznym. 

Dotyczy to zarówno Wielkanocy jak i Bożego Narodzenia. Kartki takie z uwagi na ich masową produkcje zazwyczaj mają dość prostą formę. Są tak przygotowane, aby w żaden sposób nie obrazić czyichś uczuć. Rzadko, kiedy wykorzystują zbyt silne symbole religijne. Jednocześnie zachowana pozostaje ich wysoka jakość. Przedsiębiorcy nie chcą, bowiem wręczać czy to pracownikom czy klientom produktu wykonanego niedbale i niestarannie, ponieważ mogłoby to przynieść efekt.

Kartka niezwykła...

Czas intensywnie spędzany...

Ostatnimi dniami ciężko mi zebrać się do napisania tu czegokolwiek...Ostatnie dni upłynęły mi na załatwianiu, organizowaniu, ustalaniu, dopinaniu spraw, a wszystko w związku z małą imprezą w jakiej będę za niespełna miesiąc uczestniczyć.
Z tej okazji powstało też zaproszenie, które chcę tu dziś pokazać. Jest to jedna z dwóch wersji jakie zrobiłam - druga już wkrótce...


Tagi: Kartki ręcznie robione ślub zaproszenia ślubne
14:33, muki1984
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 lipca 2011
Czas płynie i ...

Mimo, że mamy pełnię lata - choć widok za oknem wcale na to nie wskazuje - pomyślałam, że wstawię dziś zdjęcia kartek zrobionych z okazji Świąt Bożego Narodzenia, powstało kilka wariacji, ale żeby nie przesadzać wstawiam tylko kilka.

Nitką malowane - Onet.pl Blog

 Portal Nasze Hafty
 Zalukaj.pl

Księga Gości
Wpisz się...
Wpisz się
Zobacz, co napisali inni
Przeglądnij

20 kwietnia 2011
Miś z prezentem - kartka okolicznościowa
 

Do wykonania kartki okolicznościowej wykorzystałam:
  • wyszywankę o wymiarach ok 7,5x10 cm,

Zawrót głowy.

Coś świetnego. Może kartka troszkę nie w moim guście (nie cierpię Opowieści z Narni), ale Heli-keiju napisała, że bardzo lubi ten film, więc ok. Filmy to ja także uwielbiam, więc taka Narnia nie zaszkodzi;). Spodobało mi się jednak to co zrobiła na odwrocie. Poleciła mi dwóch pisarzy i film. Napisała coś wiecej niż dwa zdania. Coś więcej niż: Happy postcrossing!. I to było coś. Zaangażowała się. Aż świetnie mi się coś takiego czytało. i nie można zapomnieć, że nakleiła przepiękny znaczek. Po prostu przepiękny!

Dziękuję za kartki. Za każdą jedną. Nawet tą z Chin czy Niemczech. I jestem wdzięczna za postcrossing. Wreszcie znaazłam hobby i świetny sposób na podrasowanie języka. A dziś zatagowałam dwie osoby. W każdym tagu mam napisać list;). Czyli to już trzy licząc z dziewczyną z Irlandii;).

19:34, yo_ssi , Postcrossing
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 sierpnia 2009

magia - Onet.pl Blog

Moc swoich pragnień.

Rzeczy potrzebne do zrobienia amuletu

Załóżmy, że uda Ci się zdobyć któreś z wyżej wymienionych kamieni albo masz w domu prawdziwe czerwone korale (lub tzw. sieczkę koralową), możesz delikatnie uszczuplić je o dwa jednakowe koraliki. Następnie trzeba je starannie umyć pod zimną bieżącą wodą.
Przygotuj również dwie czerwone świece (a jeśli nie uda Ci się ich kupić, to białe obwiąż czerwonymi wstążeczkami), białą kartkę lub brystol formatu A-4, klej albo czerwoną nitkę z igłą, jeśli będziesz korzystać z koralików lub guzików. No i oczywiście dwie jednakowe kartki walentynkowe lub "życzeniowe", koniecznie z czerwonymi kwiatami na obrazku.


Polącz dwa serca
Zanim przystąpisz do sporządzania miłosnego amuletu musisz się wyciszyć i uspokoić. Jeśli uznasz, że jesteś gotowy, zapal obie świeczki i postaw je przed sobą. Na samym środku białej kartki formatu A-4 narysuj czerwoną kredką lub flamastrem duże serce. Następnie połóż u góry - z jednej i drugiej strony serca - po czerwonym kamyczku. Postaraj się, aby leżały symetrycznie.
Potrzyj dłoń o dłoń i zatocz rękami od góry do dołu serca, a potem złóż dłonie na krzyż, tak by prawa znajdowała.

nasza Irlandia

Jest czarny- jak już to ustaliliśmy), z naszym biznesem było podobnie...

Będąc rozstawieni z kartkami na tablicy korkowej, tuż obok Green Housa,  życie spokojnie płynęło, a przechodzący turyści mieli możliwość oglądania i ewentualnego nabywania ich w procesie zakupu pamiątek, który zwykle następował po opuszczeniu zamku...

Nikt nigdy złego słowa nie powiedział na naszą działaność, wręcz przeciwnie- wzbudzała ona zainteresowanie i ogólną aprobatę wśród odwiedzających Blarney. Do momentu, kiedy Kieran wygrzebał dwa oryginalne, obrotowe stojaki na kartki, do których oczywiście się chętnie przeprowadziliśmy z naszym craftem. W tym momencie, kiedy stoisko zaczęło nabierać bardziej profesjonalnych kształtów, zainteresowała się nim właścicielka stojącego obok "Erin Giftstore" - sklepiku z pamiątkami i widokówkami (można dostrzec na zdjęciu w poprzednim wpisie), pytając nas czy...

...mamy pozwolenie na sprzedaż uliczną takich kartek? My odpowiedzieliśmy, że TAK, mamy zgodę Kierana. Jednak ona zaczęła nam tłumaczyć, że chodzi o zgodę wydaną przez jakiś oficjalny organ państwowy... Heh.. potraktowaliśmy ją z.

Kartki świąteczne

kaloryfer at blog'06

- O czym myślisz? - zapytała N.N. smutnego Pedingtona, dla którego to pytanie było jak wyznanie miłości. Od zawsze doszukiwał się drugiego sensu w słowach kierowanych w jego stronę.
- O tym co się dzieje z ludźmi jak przestaje być ona/on, a jest "my". Jak znajomi zaczynają się do nas zwracać "wy". Jak świąteczne kartki, zaproszenia są adresowane do nas obojga. O tym jak długo nie wracasz do domu, szukam Twoich odcisków palców na szklankach w kuchni. Jak wszędzie czuję Twój wiśniowy błyszczyk. Pościel pachnie bardziej Tobą niż mną. O tym jak mój pies się cieszy na Twój widok. Prawie tak jak ja, tylko że mi nie wypada na.

'Bezpieczniej jest pozostać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu'. Paulo Coelho - Onet.pl Blog


19 grudnia 2006

Zbliżaja się święta Bożego Narodzenia

więc dziś dam pare

rzeczy z tematem związanych   

 

~~ŻYCZENIA~~ czyli to co piszesz na kartce świątecznej i wysyłasz do bliskich   

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie.

Niech Aniołek Was mocno od nas uściśnie.

I złoży serdeczne życzenia z okazji:

ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Kartki urodzinowe

NaSzEeSlOwAa - Onet.pl Blog


14 lutego 2008
wwwwaaalentyyynkiiii
Na poczatku jeszcze raz serdeczne zyczonka urodzinowe dla Anulki :**
Manius - thx za kwiatka (nie z okazji walentynek ) :*
Hmm, no ja naleze do tych osob co to nie obchodza walentynek... :P Ozcywiscie nie mam nic do ludzi postepujacych inaczej...
Ja twierdze, ze jezeli ktos chce wyznac komus milosc, to powinien to zrobic sam, a nie wysylajac.
Dnia sobie nie moglam wybrac... :)) oczywiscie na wstepie wspomne o tym ze jak dzisiaj weszlam sobie cala zadowolna do szkoly razem z marta :) spotkala mnie mila niespodzianka a mianowicie Natala i Ashley zaczely spiewac sto lat a ja z takim tekstem ej nie robcie wstydu:) to bylo zabawne i dostalam sliczne kartki jeszcze raz dziekuje:) potem jakies nudne przedstawianie na ktorym zostalam tylko ja (Anulka) Ola i chlopacy...:) i do domu... pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
anulka (16:01)

Some say that time changes best friends can become strangers...

 ... notka urodzinowa...


Wszystkiego najlepszego Mar... < szepnęła wznosząc kieliszek z szampanem do księżyca > ... tylko ty o mnie pamiętasz... < siedziała na parapecie. Odchyliła głowę do tyłu i zamknęła oczy >

Wszystko co piękne tak rzadko się zdarza, błąkamy się po.
Nienawiści. No, ale przecież nie mógł wyrzucić z pracy, któregokolwiek za spojrzenie. Sytuacja była beznadziejna. Wszyscy w agencji czuli to napięcie i wszyscy się mu podporządkowywali. Od kilku dni panowała tu nienaturalna cisza...
- To ja już pójdę – ona nagle wstała, wzięła plik kartek ze stołu – chyba, że jestem Ci do czegoś potrzebna...
- Nie, możesz odejść – skinęła głową i wyszła, bez pożegnania. Och, jak bardzo tęsknił za "nią sprzed kilku dni". Czuł, że stracił przyjaciółkę, a najgorsze było to, że nie mógł jej pomóc.
- Co jest?.