O czym chcesz poczytać na blogach?

Karpacz

japonica-polonica-fantastica

W przeliczeniu wyszyły mi prawie 3 tygodnie!!! Jejku, jak o tym dłużej myślałam łzy same wypływać z oczu. Wytrzymałam kiedyś dwa miechy bez ukochanej osóbki, więc czemu miałabym nie wytrzymać prawie 3 tygodni, no nie.;] Ale już mi tęskno. Za bardzo się przyzwyczaiłam do jednej osóbki. W sumie nie dziwota, codziennie się widywać w szkole po 7 godzin. Najdłużej to nie widziałam Go tydzień, ale to było co innego, chciałam od niego odpocząć, nabrać dystansu, potrzebowałam tamtego tygodnia. A teraz jest między nami tak dobrze, oczywista jest powód do radości.^^ Ehhhh... ale nic się nie da z tym zrobić, trzeba być dzielną.;] Jade do Karpacza, więc jestem happy, ale to tylko na 2 dni badz 3. Jak zobaczę Szymka, Kotka to ich zmiętole.;] Znowu będe łazić po lasach, łąkach, strumykach, słuchać szumu wodospadu i podziwiać piękno gór.^^ Zobaczę jak tam z rodzicami będe żyła przez ten tydzień, mam nadzieję, że będzie wszystko oki.^^ Ale jak narazie czeka mnie spanko u Akakabu, ale fajno.^^ Za nią też będe tęsknić, mam nadzieję, ze dobrze będzie się bawić w Holandii.;]

Link 07.07.2006 :: 15:46 Komentuj (6)

Nocka u Akakabu i zabawy z moją Duszyczką
He, he gdzieś tak o 15 wpadła do mnie Akakabu, by.

przewozy wrocław - Onet.pl Blog

k.b. (10:34)
klawiatura nie gryzie ;)
adada

Czy jest W Polsce Dolnoślązak, który może powiedzieć, że nie był w miejscowości http://www.zadrna.com.pl? Ponad 90% Dolnoślązaków i nie tylko na pewno była w Karpaczu i to nie jeden raz. Jest to malutka miejscowość z licznymi atrakcjami, którą rocznie odwiedzają tłumy turystów! Sezon tam trwa cały rok, a na brak turystów właściciele hoteli, domków i innych noclegowni nie mogą narzekać. Często jadąc do Karpacza turyści nie mogą znaleźć noclegów, często z bardzo dużym wyprzedzeniem! Gdzie w takich sytuacjach kierować się, by znaleźć nocleg w okolicach Karpacza? Dobrym rozwiązaniem jest Chełmsko Śląskie, Lubawka, czy Kamienna Góra. Stamtąd mają Państwo także nie daleko do innych miejscowości, w których także można zwiedzić ciekawe zabytki. I tak w samym Chełmsku Śląskim warte.

Kamila Borkowska TreflStudio strony internetowe

Czas publikacji:
wtorek, 28 czerwca 2011 10:10

Opcje

 • Przejdź do wpisu „imprezzka”
 • Dodaj komentarz do wpisu „imprezzka”
 • karpieee

  Czy jest W Polsce Dolnoślązak, który może powiedzieć, że nie był w miejscowości Karpacz? Ponad 90% Dolnoślązaków i nie tylko na pewno była w Karpaczu i to nie jeden raz. Jest to malutka miejscowość z licznymi atrakcjami, którą rocznie odwiedzają tłumy turystów! Sezon tam trwa cały rok, a na brak turystów właściciele hoteli, domków i innych noclegowni nie mogą narzekać. Często jadąc do Karpacza turyści nie mogą znaleźć noclegów, często z bardzo dużym wyprzedzeniem! Gdzie w takich sytuacjach kierować się, by znaleźć nocleg w okolicach Karpacza? Dobrym rozwiązaniem jest Chełmsko Śląskie, Lubawka, czy Kamienna Góra. Stamtąd mają Państwo także nie daleko do innych miejscowości, w których.

 • How long have you been seventeen? - Onet.pl Blog

  Czas, tak zdecydowala p. Ela :)

  Co prawda zobaczymy się dopiero za dwa tygodnie, bo jadę do Lądka Zdroju, do Tynci ;* i Citi ;* tam mam nadzieję pojeździmy duużo :)

  Pozdrawiam wszystkich. :*
  Brila (12:24)
  5 | skomentuj

  10 lutego 2008
  [ 48 ] Jazda na Karpaczu, 13.01.2008
  I następna jazda na Karpiu :P .

  ----------------------------

  Znów nie miałam specjalnej ochoty na jazdę (niemożliwe!! ;/ na jazdę zawsze sie ma ochotę! ). Jednak zacisnęłam zęby i udałam że jestem cała w skowronkach .. .
  Na początku faktycznie byłam. Przy wyprowadzaniu Karpacza do koniowiązu czułam na swoich plecach wzrok pełen respektu , że 'ale ten Karpacz faktycznie duży!' . Przeczyściłam sobie Smoka (ksywka wałaszka) na szczęście nie był taki brudny jak ostatnio. Potem wrzuciłam siodło na grzbiet, co prawda i.