O czym chcesz poczytać na blogach?

Karmelici

► Source-Hamster > ۞ Źródło informacji o chomikach! ۞ - Onet.pl Blog

Polikach) oraz mają własne spiżarnie (każdy chomik taką posiada). Spiżarnie można znaleźć gdzieś na rogu klatki oraz w domku chomika (można to poznać po dużej ilości pokarmu  w danym miejscu, lub po zaobserwowania chomika, gdy już napcha sobie policzki to zanosi to do swojej spiżarni, albo wyjmuję i zjada co nieco).Migdow = Migdałów! Pomyliło mi się.

IKONKI by me
 By me ;) Pobierasz? Credit i powiadomienie pod najnowszą notką na stronie głównej.
6 sztuk
Pixelki by pixelworld
  Sesja zdjęciowa Karmelity i Pimpusia (c) by me...

histeryjka

28 marca 2009
...

...i zrobił to, co w takiej chwili zrobiłby każdy facet. zapalił papierosa. nie tam jakiegoś zwykłego radomka czy populasa. on zajarał marlboro! tak! czerwone, mocne jak skurwysyn marlboro, które jest symbolem męskości i raka płuc. takie dwa w jednym. wash and go. pal i zdychaj. Karmelita wyjęła zaś kamela. kamel dobrze komponował się z jej osobowością, której ziemskim przejawem było jej imię KARMELITA.
facet zaciągnął się porządnie (smoła dokładnie penetrowała jego lewe płuco, prawe było już dawno ostatecznie spenetrowane) i zagaił. a od tego zagajenia Karmelicie ciary przeleciały po karku...

- ej, maleńka...


16:13, anulina
Link Komentarze (2) »
piątek, 14 listopada 2008
...brakowało jej drugiej połowy! Tak, no właśnie...i kiedy tak stała z dogorewającym pod jej uściskiem Mańkiem, rozmarzona, daleka, coraz to bardziej odległa...z piskiem opon wjechało na podwórko krwistoczerwone Ferrari, hamulce zaćmiły całą scenę...a.

Bo góry moga ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość Moja nie odstąpi od Ciebie mówi Pan, który ma litość nad Tobą - Onet.pl Blog

O śmierci Mistrza, żebyśmy uczyli się wiązać coraz bardziej nasz los z losem Jezusa, aż do końca, cokolwiek by to miało kosztować. Ten dzisiejszy akcent pasyjny pośrodku radości bożonarodzeniowej to mocne przypomnienie nam, co czeka Nowonarodzonego – i każdą z nas, każdego, kto zdecyduje się być Mu wiernym do końca. „Przez Twoich męczenników, którzy dobrowolnie śmierć ponieśli dając świadectwo wierze, obdarz nas, Panie, prawdziwą wolnością ducha.” (Liturgia godzin). Ks. Michał Czajkowski
małgorzata
Otwórz Karmelu drzwi
Rozważania na 24 grudnia

W milczeniu i podczas ciemnej nocy Maryja wyda na świat Syna: „Syna Najwyższego” (Łk 1, 32) Tak wreszcie dokonało się „to, co było powiedziane...: „Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emanuel”, to znaczy «Bóg z nami»” (Mt 1, 22-23). O Miłości najwyższa i przemieniona! O boskie widzenie! O Niewysłowiony! Kiedy, o Jezu Chryste, dajesz mi poznać,.

By spotkać Jego Miłość... - Ogólne - bloog.pl

    Paschalną zostaliśmy w sakramencie chrztu pogrzebani wespół z Chrystusem w Jego śmierci, dozwól nam razem z Nim wkroczyć w nowe życie. Przyjmij więc odnowienie naszych przyrzeczeń chrztu świętego, w których niegdyś wyrzekliśmy się złego ducha i jego spraw, a teraz na nowo przyrzekamy służyć Tobie wiernie w świętym Kościele katolickim.
    O Boże wszechmogący, Ojcze naszego Pana Jezusa Chrystusa, który udzielił nam odpuszczenia grzechów i odrodził nas z wody i Ducha Świętego, strzeż nas łaską swoją na życie wieczne (zob. Mszał Polski: Wigilia Paschalna).

O. Gabriel od św. Marii Magdaleny, karmelita bosy
Żyć Bogiem, t. I,
str. 417

 

http://mateusz.pl/czytania/2009/20090411.htm

 Podziel się:

Tylu zabrało głos... (0) | Powiedz coś...

Wielki Piątek- niezgłębiona tajemnica Miłości Boga. . .

piątek, 10 kwietnia 2009 14:45

Pierwsza wirtualna polska szkoła - Onet.pl BlogMajka Kwiecień.
25

Uczniowie i uczennice
  •  Agata Linka
  •  Alicja Czerwionek
  •  Estera Karmelita
  •  Daniel Karmelita
  •  Majka Kwiecień