O czym chcesz poczytać na blogach?

Karim benzema

zgredkowanie na ekranie

Jedynie Annę Gomis (to ta bez liścia na piersiach, pupą do obiektywu). Też Fracuzka, w dodatku kiedyś bardzo ładna, ale nie piłkarka :)
A dzięki fuszerce naszych fachowców od stawiania stadionów będę miał okazję zobaczyć Karima Benzemę, Francka Ribéry'ego, Steve'a Mandandę (o ile Lolo Blanc da mu postać pomiędzy słupkami), Loïka Rémy'ego czy Bacary'ego Sagnę. Nie wiadomo czy akurat oni wybiegną na murawę stadionu przy Łazienkowskiej, ale przynajmniej są w.Go w momencie kiedy jego trasa koncertowa przebiega przez miasto w którym mieszkamy.
Widziałem i Trójkolorowych i senegalską gwiazdę muzyki world :)
Oczywiście żal, że na murawę przy Łazienkowskiej nie wyszli Mandanda, Ribéry czy Benzema, ale cóż z miejsca gdzie siedziałem i tak ciężko było rozróżnić kto jest przy piłce. Np. Polaków, poza Wojtkiem Szczęśnym, nie odróżniałem wcale. Telebimy może i są pomocne, ale wg mnie za małe. Jednak całościowo obiekt Legii robi.

Miłość jest jak wojna, łatwo zacząć, trudno skończyć, niemożliwie zapomnieć. - Onet.pl Blog

Zamiast iść na imprezę siadywałam z Gutim i Torresem na molo i gadaliśmy bez końca. Wracałam na jacht nad ranem, gdy Pablo wybierał się na jogging a Reza z Moratą wracali z jakiejś imprezy. Dnie spędzałam na zabawach z Norą i Leo. Chyba, że Karim obiecywał mi pokazanie delfinów na pełym morzu.
Canales wrócił w środę. Od razu do mnie zadzwonił, ale nie odebrałam. Nawet wyłączyłam telefon i powędrowałam do Villi i dziewczynek. Szanowny David przybył na Ibizę z byłą żoną.Jedenasty rok! Środa! - syknęłam.
-A to nie wiem - wyszczerzył się radośnie. - Mała, co jest?
-Nic. Wakacje - zamknęłam oczy, żeby nie wiedzieć jego zatroskanego wzroku. Guti z Rezą wrócili do Madrytu, Torres też szykuje się do powrotu. Benzema przebąkuje coś Mauritius, Morata i Sarabia też chcą wracać. Przecież z Villą nie zostanę!
-A jak tam Canales? - zainteresował się.
-Żyje -burknęłam.
-Tylko?
-Nie! - zdenerwowałam się i wstałam. - Wyrosły mu skrzela i teraz.

Kochaj tak, jakbyś miał Nienawidzić, Nienawidź, jakbyś miał Pokochać. . . - Onet.pl Blog

Te dwa tygodnie zleciały aż za szybko. Przez jej ręce  przewinęło się wielu piłkarzy. Od Pepe, poprzez Marcelo ( bardzo pocieszny z jego człowiek) na Karimie kończąc. Dziwny koleś. Po prostu trzeba mieć sposób, by do niego dotrzeć. Od rana miała jakieś złe przeczucia. Coś pójdzie nie tak. Całą sesję treningową spędziła w ośrodku. Nastepnie ubrała się bardziej „osobowo”. Swój.

-Trzeba było szybciej zwlec się na treningi, ale nie..   bo wielkie gwiazdy mundialu miały dłuższe wakacje – zaczął swój słynny już monolog Benzema.

              

"Pisanie to lekarstwo. Katharsis. Pisanie to sposób na bycie wolnym" Yossi Avni-Levy - Onet.pl Blog

Obok bramki, a gdyby była taka możliwość, śmiem twierdzić, ze próbowałby strzelić i pod. Na nic się zdały jęki i biadolenia, pretensje kolegów i groźna mina Mou, Ronaldo dalej robił po swojemu i w końcu los utarł mu nosa. Najpierw gola strzelił Karim Benzema, który nie miał takiego szczęścia jak Portugalczyk, choć był dużo lepiej ustawiony. Jednak w końcu szczęście uśmiechnęło się do postawnego Francuza, który wpisał się na listę strzelców. Czy Cristiano żałował, że to nie on.