O czym chcesz poczytać na blogach?

Karel gott

Towarzystwo Pierwszego Rzędu

Postawił teczkę na kolanie ( by współpasażerowie z drugiej strony nic nie mogli zobaczyć), i patrząc w dal, zaczął się masować. Swędziało go…
Oczami wróciłem do swych kolegów. Po chwili kolejny dowcip spowodował, że podniosłem wzrok i, cóż, kolega nie zważając na okoliczności, już w najlepsze się masturbował.

Przypomniał mi się Karel Gott, który był dwukrotnie zatrzymywany przez czeską milicję, za to, że podczas podróży tramwajem dogadzał sobie. „Wiosna, panie sierżancie, dziewczęta w zwiewnych sukienkach, nie mogłem się powstrzymać” tłumaczył.

Jak człowiek za dużo pamięta, to mu się potem wszystko przypomina.

Szczęśliwie dojeżdżaliśmy do Ordynackiej,.

Blog angelus1994Pierwszy większy sukces na polu muzyki odniosła mając 11 lat, kiedy wygrała konkurs piosenki na Morawach. Krótko potem zdobyła pierwsze miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie (Morawy), gdzie przewodniczącym jury był Leszek Wronka (znany w Czechach polski producent i autor piosenek m.in. Karela Gotta i Heleny Vondraczkowej), który rodzicom Ewy - niemal natychmiast po usłyszeniu wokalnych możliwości młodej artystki - zaproponował współpracę. Wspólnie rozpoczęli żmudną pracę przygotowywania pierwszych utworów demo, które Wronka przekazał czeskiemu oddziałowi Universal Music Group.

W tym czasie w Polsce Ewa wzięła.

.:Eurowizja.Blog.PL:.

Udał się do hotelu, gdzie powitały go wspaniałe fajerwerki. Rozświetlały one niebo nad całym Sopotem.

3 dzień - ostatni dzień festiwalu to "Koncert Wspomnień". Na scenie pojawili się wspaniali aryści, którzy dawno, dawno temu brali już udział w Sopockim Festiwalu. Swój występ przygotowali: Karel Gott, Drupi, Demis Roussos i genialna Helena Vondrackova, która w latach siedemdziesiątych z piosenką "Malowany dzbanku" zdobyła Bursztynowego Słowika.
Wszyscy artyści dali z siebie wszystko, szczególnie można to powiedzieć o Demisie Roussosie i Helenie Vondrackovej.
Publiczność śpiewała razem z artystami stare hity - m.in. "Goodbye my love,.

upskirt blog

Chlebakami rządzą n a s z y m przecież terenem sprzed tygodnia, ale szybko mi minęło, ponieważ interesuje mnie tylko czas teraźniejszy, różne drobne szaleństwa wieczorami, pożeranie książek i rozwijanie wyobraźni, stare płyty gramofonowe (Karel Gott, Czesiu Niemen z archiwum polskiego beatu [whoa], Okudżawa, Mozart, Strauss, Czajkowski, Beethoven [najlepsze symfonie], Randy Crawford [hottie], top of the pops z '72, the big movie themes, the Zombies[!!!], Anna German, Grechuta, Irena Jarocka),.