O czym chcesz poczytać na blogach?

Kappa

Mój mały świat - bloog.pl

Jestem zła... to znaczy chyba byłam zła... bo wydaje mi się, że ktoś sobie ze mnie stroi żarty... zła to mało powiedziane, bliska łez ze złości.... Hmm... Zaczęło się od tego niefortunnego wyznania Lorda Jima, nie mówiąc o wyznaniu Kappy (ale z niego akurat byłam zadowolona:)... i wszystko by moze było dobrze, gdybym nie uświadomiła sobie, że coś w tym wszystkim jest nie tak... troche taki wyścig szczurów... zaczynam sie zastanawiać czy ktos przypadkiem nie stroi sobie ze mnie żartów...??

Najlepsze w tym wszystkim, że umówiona byłam z Kappa, Lordem Jim'em oraz Szyndel na piatkowy wieczór i nie bardzo miałam jak to odwołać... a po tym niefortunnym wyznaniu dzień wcześniej nie wiedziałam kompletnie co sie dzieje... cały dzień chodziłam jak struta - przeżyłam go o 3 kawach, 3 gorących czekoladach... (i alkoholu, ale o tym zaraz)...

Tak więc na uczelni zamiast skupić sie nad ubezpieczeniami na życie i dożycie, zastanawiałam sie jak ja sama mam do tego dożyć, jak sie zachować...?? Bo nie wiem jak jest z wami, ale mnie nie często ktos wali tak z grubej rury, że mnie kocha...

Zajecia konczyłam o 20... wpadłam.

runo i dan - Onet.pl Blog

Go wyłączyć zwaliłam go z szafki stojącej koło łóżka. Wtedy musiałam wstać. Poszłam do łazienki i wzięłam zimny prysznic.Uczesałam się, ubrałam i wyszłam z pokoju. Poszłam do kuchni, zobaczyłam że Alice już tam jest. Alice piła herbatę.

-Cześć Runo, jak się spało?-powiedziała odkładając pusty kubek po herbacie do zmywarki.
-Cześć, dobrze a tobie?
-Też, czyli dzisiaj jedziemy do miasta Kappa.
-Chyba tak, ale Mira powiedziała że może za dwa dni bo nasz pojazd się popsuł, ale i tak im dużo nie pomożemy przy rozwalaniu kontrolera. 
-Dlaczego?
-Bo nie mamy bakuganów.-powiedziałam i skończyłam sobie robić kanapkę.
-Zastanawiałaś się gdzie są Hydranoid, Tigrerra, Gorem, Skires i Breias?

Tylko dla miłośniczek biżuterii

Greckiego, a logo także zawiera grecki akcent, postanowiłam rozwinąć ten akcent również na nazwy wzorów, zwłaszcza, że musiały być w miarę krótkie.

Poniżej znajdziesz linki do opisów poszczególnych modeli wraz ze zdjęciami:

 1. Naszyjniki:
  • ALPHA

   Naszyjnik ALPHA z onyksu

  • CHI

   Naszyjnik CHI ze szkła weneckiego

  • DELTA

   Naszyjnik DELTA z kryształu górskiego

  • GAMMA

   Naszyjnik GAMMA z agatów

  • KAPPA

   Naszyjnik KAPPA z koralem i onyksem

  • LAMBDA

..::Harry Potter::.. - Onet.pl Blog

Gryfa z koniem. Po raz pierwszy pojawia się w XVI w. w poemacie Ariosta 'Orlando szalony', gdzie jest symbolem miłości. W HPiWA Hagrid podkreśla dumną naturę hipogryfów i radzi odnosić się do nich z szacunkiem. Hipogryfów można dosiadać jak koni.Aby je okiełznąć, należy się głęboko ukłonić, patrząc przy tym głęboko w oczy zwierzęcia;

 

KAPPA - jest japońskim demonem wodnym, który zamieszkuje płytkie stawy i rzeki. Często porównuje się ją do małpy, która zamiast z futra ma rybie łuski, a na czubku głowy lejek pełen wody. Kappa żywi się ludzką krwią, ale można ją powstrzymać przed atakiem, rzucając jej ogórek z wyrytym na nim imieniem niedoszłej ofiary. Czarodziej, który spotka kappę, musi spowodować, aby się ukłoniła, wtedy woda z lejka wyleje się, a kappa całkowicie utraci swą moc.

Jak narazie to tyle . I Jeszcze obiecane konkursiki.

Najpierw obrazki(ludzie na nich z HP)(Za obrazek 5 komci)

 1. 

2.  

Sorki ale tylko tyle . A co Do Quizu to znajdziecie go na

Animkowe Yaoice^^ - Onet.pl Blog

I Cho Hakkai. Sami. Goku gdzieś się zawieruszył, więc Sanzo poszedł go szukać (co to? dzień dobroci dla zwierząt? upił się? na haju jest? jednak ma serce?! nie... pistolet też zgubił, więc Goku to tak przy okazji xDD). Siedzieli. W hotelu nie było żadnych innych gości, a właścicielem był 74 letni staruszek. Gojyo niezadowolony (wybacz, hentaje to nie moja działka xDD). Hakkai czytał sobie jakąś książkę grubością przypominającą słownik lub encyklopedię. Gojyo nudził się coraz bardziej. Papierosy już mu się skończyły. Szkarłatnowłosny nudzi się coraz bardziej. Lało i lało... Kappa już nie wytrzymał:
-Hakkai, prześpij się ze mną.
-Hę - Hakkai raczej się zdziwił
-Nuuudzi mi się. To co ^^? - uśmiechnął się
-Hm... - czarnowłosy musiał się nad tym zastanowić - Dobrze , nie mam nic przeciwko. -powiedział ze swym zwyczajowym uśmieszkiem
-E... serio?  O_o? Ale ja tak tylko na żarty... - naprawdę się zdziwił Gojyo
-A ja nie żartowałem <3 -powiedział Hakkai zbliżając się do półdemona
-Hej...! hej! C-co ci odbiło?! Hakkai?!
Cho położył delikatnie rękę na piersi Gojyo i zaczął zdejmować jego odzienie. Drugą ręką zaś złapał jego.