O czym chcesz poczytać na blogach?

Kapitan ameryka

`Dobro i zło muszą istnieć obok siebie, a człowiek musi dokonywać wyboru.` - Onet.pl Blog

Przez cały rok panuje tam słoneczna pogoda, dziewczyny chodzą roznegliżowane, mężczyźni łypią na nie pożądliwymi spojrzeniami, a wszyscy w mieście znają się z widzenia. Nic dziwnego, skoro miasto liczy niecałe dwieście tysięcy mieszkańców.
Carlos Bocanegra, kapitan Ameryka jak zwykli go nazywać maluczcy. Bohater narodowy i obiekt westchnień wielu amerykanek. Otóż Carlos mieszkał właśnie w Fontanie i od kilku dni koczował z lornetką na balkonie i wypatrywał kto ma zamiar wprowadzić się do domu obok. Kapitalny remont został wykonany w.

Libertyni wszystkich krajów, łączcie się!

Ratingiem po dupach

Jak nazywają się ci, którzy rządzą światem? Obama, Putin, Merkel, Sarkozy? A może Mędrcy Syjonu? Czy też grupa Bilderberg? No chyba, że kapitan Ameryka? Pudło, pudło, pudło, to Fitch, Poors i Moodys. Kim, do kurwy nędzy, są Fitch, Poors i Moodys? Jeszcze kilka pięknych miesięcy temu niewielu zwykłych zjadaczy big maców wiedziało o istnieniu kogoś tak osobliwego jak te trzy szare eminencje współczesnych finansów..

Johnkelly - bloog.pl

Satyrystyczny komentarz do bieżących wydarzeń politycznych czy gospodarczych( po dziś dzień spotyka się go w gazetach ). Jednak najbardziej popularne komiksy to te, opowiadające o superbohaterach i ich nadzwyczajnych mocach. Powstały one pod koniec lat trzydziestych XX wieku. Kapitan Ameryka, Iron Man, Spider-man, Hulk, Punisher, Daredevil, Fantastyczna czwórka, Blade oraz Grupa wojowników X-man to tytuły amerykańskich bestsellerów, które podbiły serca fanów nowel graficznych na całym świecie. Właśnie ta niezwykła popularność opowieści o bohaterach.

Reżyseria do Skate-man - Onet.pl Blog

8|
61.Harry Potter i kamień Filozoficzny- 7|
62. Harry Potter i komnata tajemnic- 8|
63.Harry Potter i wjęzień askabanu- 7|
64. Harry Potter i czara ognia- 7|
65.Harry Potter i zakon feniksa- 7|
66. Harry Potter i książe półkrwi- 7|
67.Thor- 8|
68. Kapitan Ameryka: pierwsze starcie- 10|

_BLOG binxunio - e-blogi.pl

95% mężczyzn to lesbijki bo wolą kobiety. Lesbijki wolą kobiety, nie??

Apropos tematu, ja jestem aseksualny, więc się nie przypierdzielać

I nie na darmo zwą mnie mózgiem

Skomentuj [2]

Umarł Kapitan Ameryka 2007-03-10

Uczcijmy to minutą ciszy...

Skomentuj [1]

Wszystkiego 2007-03-08

Wszystkiego.

About Paris Hilton - bloog.pl

Legenda wydawnictwa Marvel Comics, Stan Lee, zamierza uczynić z Paris Hilton jedną ze swych nowych bohaterek.

Twórca kultowych komiksów "Kapitan Ameryka", "Daredevil", "Fantastyczna Czwórka" i "X-Men"Pamelą Anderson, którą uczynił główną postacią programu MTV "Striperella". chce dla dziedziczki hotelarskiej fortuny przygotować animowaną serię. Podobnego zabiegu dokonał.