O czym chcesz poczytać na blogach?

Kaos

Iluminaci Pomorscy

Ktorzy je odnalezli. istnieja wskazowki przez nich pozostawione. ich zrodlo bije w dalekiej przeszlosci, chyba w pierwszyej ozywionej kombinacji molekuu. taka linia przekazu. w obecnych czasach do tego stopnia zatomizowana, ze adepci sciezki pochlaniaja cale jej odcinki nie zdajac sobie z tego sprawy. wehikuly kia mimo woli... wchlanianie tych pierwiastkow oswiecenia bez "swiadomej czujnosci" popartej praktyka... dryf na fali chaosu, to tak samo nie ma sensu jak zwykle zycie. dzisiaj wracam do niewidzialnej bazyliki sabaziusa. czytam o kiblah. troche brzydze sie slowiem 'magija', pojecie 'kaos magick' jest smieszne, w dobie flashmobow traci kolejnym -izmem (czy nie?), ciezko jest zamknac w jakims slowie to cos, czego czynienie albo i nieczynienie jest drogou, jest panaceum, jest ok.

skomentuj (2)

2003-09-23 17:59:21
2(zz)3.3x3.2>3

ZIOMALE I ZIOMALKI
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z OKAZJI
DWUDZIESTEGOTRZECIEGO.

kolejny 23. przezyty, niech infosferka, swiad towie sie, ze jestesmy w dobrym zdrowiu, bogaci,.

,,Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich towarzystwie''


All Apologies
Where Did You Sleep Last Night 

Komentarzy: 0 Nirvana - „Transmissions Digibook” 2007.08.20 2007-10-05 Nirvana - „Transmissions Digibook” 

 

Koncert nagrany podczas występu w KAOS FM Radio w 1987 roku. Wydany digibooku z 72-stronicową książeczką. Wydawnictwo zawiera dodatkowo cztery utwory z Saturday Night Live z 1992 roku oraz cztery kawałki w wersji wideo.


Utwory

1. Love Buzz
2. Floyd The Barber
3. Downer
4. Mexican Seafood
5. White Lace And Strange
6. Spank Thru
7. Anorexorcist
8. Hairspray Queen
9. Pen Cap Chew
10. Rape Me (Saturday Night Live)
11. Smells Like Teen Spirit (Saturday Night Live)
12. Territorial Pissings (Saturday Night Live)
13. Heart.

magana blog

Sobie, pomalutku sączę pyszny napój i oddaję się lenistwu i myszkowaniu po innych blogach.
****************************************
A jeśli kotś spojrzy na godz. wpisu i stwierdzi, że powinnam być w pracy to ma rację. Jestem w pracy, ale lenistwo ogarnęło wszystkich. I stąd tyle luzu :o)
Szkoda, że tak rzadko to się zdarza.
magana 2002-02-22 14:33:41
skomentuj (1)
braki
siedzę sobie sama w pracy, bo szefów niet i nawet za bardzo nie mam z kim pogadać - a mi tak rozmowy się chce- takiej prawdziwej, długiej akurat teraz i już - a kandydata na rozmówcę brakuje; kandydatki nie biorę pod uwagę, bo z dziewczynami nie umiem gadać; z facetami kaos lepiej mi zawsze szło :o)
magana 2002-02-25 10:16:13
skomentuj (1)
kara
za wczorajszy luz i lenistwo w pracy dzisiaj mnie wszyscy pokarali i nawet śniadanka nie miałam kiedy zjeść.

magana 2002-02-26 15:31:04
skomentuj (0)

[ bullet with butterfly wings. ]

*Powrót* 2004-07-05 09:02:40
ten koniec
Czesc wam wszystkim
jak chyba wiecie jestem juz samotna dziewczyna dokladnie 19 czerwca na zlocie czatownikow zerwałam z chlopakiem niestety zle mnie wyedy potraktowal istnak ompromitacja przed znajomymi i przyacielem naszczescie tylko przed nimi niestety tak mi sie skonczył zwiazaek jezeli takmnaprawde zaluje innej decyzij o dalszym chodzeniu 26.03 zaluje ale cuz to co bylo nie wuc juz wiem niestety ale cuz muszej kaos z tym zyc niestety juz takm ma niestety wbaczcie mi wszytko ludzie zaluje zej estem jeszczetaka glupia naiwna 15 latka ale cuź zawsze panny wm om wieku sa naiwne i glupia ile to sie lez wylalo przez faceta eh niestety cuź no ludzie czasem popelniaj bledy japopelnilam za duzo niestety
yu pewnie powinna byc notka wakacyjna ale tka nie bedize bo nie ij uz poniewarz wcale nie ciesze sie z wakacij jak przyppomnue sobie tamtego roku wakacije ot jestm i zle i chcala bym zeby wrucily tamte wakacije zeby zrobic to czego nei zrobilam a juz dawno powinnam
eh niestety mam peha do.

Przystanek Skandynawia

Jako taka oaza spokoju na tle reszty świata, a gdzie się nie obrócisz: stres! Do dziś dobrze pamiętam, jak się uśmiałem, gdy zobaczyłem jedną pozycję na kwitku od wypłaty w Islandii. Jedna z pozycji mówiła wyraźnie, za co są pieniądze: stres zmianowy. No rzeczywiście - to ogromy stres, pracować na zmiany. Ba! W ogóle sama praca, to bardzo stresujące i męczące zajęcie.A praca na kierowniczym stanowisku, gdy przywali śniegiem - jak to było wczoraj w Bergen - to dopiero stresujące zajęcie. Tu kilka zdjęć z wczorajszego "snø kaos", czyli śnieżnego chaosu.

Tagi: codzienność pogoda prywatnie
15:05, slawnw , Aaateraz przystanek.no
Link Komentarze (2) »
niedziela, 04 grudnia 2011
Podróże kształcą (PKS-em)