O czym chcesz poczytać na blogach?

Kanye west power

Offbeat w mainstreamie.

Minut wcale mnie nie porwali. Maxim cały czas pytał się o 'polish muthafuckin warriors', Flint biegał po scenie i pokazywał coś publice, a Liam zasuwał na kibordzie. No spoko, siedzi w tym naturalny power, zna się wszystkie numery, które grają, tylko że brakuje tutaj jakiegoś pierwiastka zajebistości. Tylko żałuję bardzo, że nie miałem przyjemności pobujać się do Out Of Space, którym.

wtorek, 23 czerwca 2009
CLIPSE - KINDA LIKE A BIG DEAL (FT. KANYE WEST) [VIDEO]

Jest klip do pierwszego singla, z mocno oczekiwanej przeze mnie płyty Clipse'ów, którą będziemy mieli przyjemność.

Kraina Nie Bycia

- Kings of Leon - Radioactive
- Kanye West - Power
- Tryo -

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Świetną płytę, która na długo pozostanie w moim odtwarzaczu.W dniu dzisiejszym na rynku debiutuje zupełnie nowa płyta Ras Kassa "Institutionalized Vol. 2'". Raper z West Coastu uważany za wielki talent jak do tej pory wydawał powiedzmy przeciętne płyty - nie potrafił dobrać sobie dobrych bitów. Tym razem jest jednak inaczej. Ras wydał naprawdę bardzo dobrą.

To dobra raperka, co w połączeniu z podkładami od 9th Wonder dało piorunujący efekt. Pozycja obowiązkowa, zwłaszcza dla uczestników tegorocznego Hip Hop Kempu - artystka zagra koncert na scenie "GIRL POWER".


Ps. To już 100 notka na blogu. Powoli zabieram się do zmiany wyglądu bloga. Mam już w 70% ukończony nowy design.

[Komentuj (0)]
Wyprodukowany przez Timbalanda. Ostatecznie Shawn Carter zdementował taką plotkę, ale przyznał, że pracuje nad nowym albumem. Ostatnio ujawnił tytuł 11 płyty Hovy - Blueprint 3. Podczas koncertu Kanye Westa Jay wykonał jeden utwór z tego albumu. Atmosfera wokół Blueprint 3 zaczeła robić się coraz bardziej gorąca, kiedy Jigga wypuścił kawałek wykonany na koncercie w wersji studyjnej..

KELENDRIA KELLY ROWLAND - Onet.pl Blog

Kelly powiększyła sobie biust ??

Wcześniej w czwartek widziano Kelly w purpurowym bikini, czytała książkę pod tytułem The Power of a Praying Woman” Stormie Omartian. Krążą plotki, że Kelly powiększyła sobie biust , no ale.


Mam dla was więcej fotek z rozdania nagród Brit Awards. Kelly Rowland wręczyła nagrodę w kategorii najlepszy artysta międzynarodowy, statuetka przypadła Kanye'mu Westowi, który nie przybył do Londynu.

         

Kelly Rowland po wręczeniu nagrody - czerwony dywan.