O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kansas city

Amerykańskie podróże Dreamki - Onet.pl Blog

- zamknijcie bramę!
Jeszcze chwilę zostajewmy na Pawnee Rock, Techniczny jak zwykle wspina się na samą górę.
Czy nie przypomina wam Wojciecha Cejrowskiego?
Mnie tak:)
  
Jeszcze kilka zdjęć i pora ruszać dalej.
  
A co to za obelisk? - Zapytacie.
  
Hmmm... to postawiły "córki amerykańskiej rewolucji" zrzeszone w klubie Kansaskich Kobiet, honorując w ten sposób przodków, którzy zasiedlali te ziemie i budowali kolej do Santa Fe.
 

**************

Posuwamy się na zachód. Gdzie?
Do Greensburga zniszczonego niecały rok temu przez tornado.

CDN

  

(03:03)
Nas.
Okazuje się, że jest to nauczycielka, zarazem miłośniczka historii regionu.
Proponuje nam, że podjedzie z nami w miejsce, które rzadko odwiedzają
przybysze, ale miejsce to ciekawe, ciekawsze od torów .
Wzbudza naszą ciekawość do tego stopnia, że ruszamy za nią.

CDN
  
(16:43)
53 - POZOSTAW ŚLAD PO SOBIE - SKOMENTUJ

14 lipca 2008
Dreamka w Kansas City

Chleba Powszedniego

„Powiadam wam bowiem, iż wielu proroków i królów chciało widzieć, co wy widzicie, a nie ujrzeli, i słyszeć, co wy słyszycie, a nie usłyszeli”.

 Droga z Chicago do Kansas okazała się dłuższa niż myśleliśmy. Po pierwszych 100 km Ameryka widziana z autostrady zaczyna się powtarzać: centra logistyczne, salony samochodowe, stacje paliw z dużymi parkingami i restauracjami,  i.t.d. W St. Louis przejeżdżamy przez leniwą Missisippi, w Kansas City jesteśmy późnym wieczorem i po kilku małych wpadkach GPS jesteśmy w IHOP. A więc jesteśmy w tym niesamowitym miejscu modlitwy i uwielbienia, które wznosi się do Boga w dzień i w nocy nieprzerwanie już 8 lat. Pierwsze wrażenie to skromne budynki i  parking pełen samochodów. To dzieje się naprawdę! Tymi samochodami ludzie przyjechali aby spędzić jakiś czas w Sali Modlitwy..

W trąbę słonia!

Nie skorzystałem, bo przy tej ilości ruchu, jaką tego dnia zażyłem, spokojnie wystarczała mi bagietka, kupiona w promocji w Los Angeles. Kiedy się ściemniło, wróciłem do swojego wagonu spać. Okazało się jednak, że wiele miejsc przy oknie w międzyczasie się zwolniło, a sympatyczna czarnoskóra konduktorka – niepytana – powiedziała mi, że pozostaną wolne do Kansas City, kiedy układałem się na moim starym miejscu. Po uprzejmym podziękowaniu jej za informację przeniosłem się więc na jedno z nich – mój, teraz już były, sąsiad, jechał podobnie jak ja do Chicago, więc nie było co czekać na zwolnienie się miejsca. Spało mi się po prostu rewelacyjnie. Na noc większość świateł w wagonach jest gaszona, więc nic nie waliło mi po.

Ha Ha You're Dead!

– dopytywał się Jeff. Chwilę potrwało, zanim odpowiedziałam – musiałam się nacieszyć obrazem Chada, widzianym w swojej głowie.
- Potem wróciłam do Stanów i wylądowałam w Luizjanie. Tylko na pięć dni, pamiętam, że trafiłam wtedy na Święto Dziękczynienia i weekend i w ogóle nie dotarłam do szkoły. Nie ma czego żałować. Następnie było to nieszczęsne Salt Lake City, a pierwsze Święta Bożonarodzeniowe w Ameryce spędziłam w Junction City w Kansas. Uwierz mi, jedne z najdziwniejszych świąt w moim życiu. Ale było fajnie. Dostałam wtedy album Celine Dion, „On Ne Change Pas”, uwielbiam go. Mam go do tej pory. Po Kansas była znowu Kanada i miasto Cloverdale. I jeżeli stałabym pod ścianą i miałabym wybierać swoje miejsce na ziemi, byłoby to właśnie Cloverdale. Byłam trzy razy na planie „Smallville’a”, mam.

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Pierwszej części sezonu 1971-72 został pominięty w wyborze do Meczu Gwiazd, do końca sezonu rzucał średnio 34 punkty mecz, dzięki czemu zakończył sezon ze średnią 28,2 punktów. Ludzie go docenili dopiero na koniec sezonu, jak został wybrany do drugiej drużyny NBA. Niestety, jego Royals znowu zawiedli, uzyskując bilans 30-52.

Przed sezonem 1972-73 Royals przenieśli się do Kansas City, gdzie zmienili nazwę na Kings. I to właśnie jako Król, Tiny Archibald stał się prawdziwą gwiazdą ligi, stając się automatycznie jednym z lepszych zawodników, którzy zostali wybrani w drugiej rundzie draftu. Po 80 rozegranych meczach zdobywał średnio 34 punkty oraz 11,4 asysty, stając się jedynym zawodnikiem w historii ligi, który w tym samym sezonie był liderem ligi w.

piosenkarze i zespoły

16:50, roksi1414
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 01 stycznia 2006
eminem

Imię: Eminem Nazwisko: Pseudonim(y): Slim Shady Data urodzenia: 17. października 1973 Miejsce urodzenia: Kansas City, Missouri, USA Wzrost: 170cm Kolor włosów: blondyn Zajęcie(a): piosenkarz

Eminem (pseudonim Slim Shady) urodził się 17. października 1973 w miejscowości Kansas City. Kraj, którego jest obywatelem to USA. Jego matką jest Deborah Mathers - Briggs. Jego ojcem jest Marshall Mathers Jr.. Jest to biały blondyn, jego zawód to piosenkarz. Pracuje także jako aktor i raper..

Kansas city missouri

Życie Marshalla Mathersa - EMINEM

III

Data urodzenia: 

1972-10-17

Miejsce urodzenia: 

Kansas City, stan Missouri

Gatunki muzyczne: 

HipHop

Strony oficjalne: 

The last...

Arturowi Younkinowi (waga:225 kg) schudniecie o 50 kg i zakazał jedzenia wiecej niż jednego posiłku dziennie. Skazany stracił z powodu otyłości prace i nie spłacał kredytu. Odchudza się w więzieniu.

2. W Sacco w Missouri (USA) kobiety nie moga nosiś kapeluszy, które mogłyby przerazić dzieci, osoby wrażliwe i zwierzęta.

3. Każdy brytyjczyk usiłujący sprzedać np. odkurzacz w miejscu publicznym naraża się na karę.I noszenia kolczyka w wardze do marzeń o byciu Dr. Dre, byciu Ice Cubem. To największy producent hip-hopu w historii.

Jednak jak dla wielu innych raperów, droga Eminema do sławy nie była łatwa. Przyszedł na świat w Kansas City i zanim wraz z matką wprowadził się w wieku 12 lat do wschodniej części Detroit, podróżował tam i z powrotem pomiędzy miejscem urodzenia i obszarem metropolitarnym Detroit. Zmiany szkoły co dwa lub trzy miesiące sprawiły,.