O czym chcesz poczytać na blogach?

Kandydaci do senatu

MOJE STRZEMIESZYCE

Formy kampanii był urzędujący Prezydent Dąbrowy Górniczej, który w poprzedniej kampanii wyborczej spoglądał ze ściany 11-sto piętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Kościuszki. Obecnie pomysł ten wykorzystał Grzegorz Dolniak (PO) z Będzina, który prezentuje swoje biuro poselskie na dawnym kinie ARS.

Te trzy elementy najbardziej zwróciły moją uwage. Oczywiście w tej kampanii nie obeszło się bez oklejania plakatami.

Sondaż Gazety Wyborczej - Meres z Dąbrowy Górniczej Senatorem!
Według sondażu zamieszczonego w piątkowej Gazecie Wyborczej największe szanse na wygranie wyborów do Senatu ma obok Zbigniewa Szaleńca z Czeladzi kandydat z Dąbrowy Górniczej Zbigniew Meres (Platforma Obywatelska).
Do Senatu wybierzemy w okręgu sosnowieckim 2 senatorów. Według sondażu oba miejsca zajmą kandydaci PO.
więcej: http://miasta.gazeta.pl/katowice/51,35019,4549846.html?i=3

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4549846.html

Według tego samego sondażu Platforma Obywatelska wygrywa także.

Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

Z pełnieniem takich obowiązków funkcjonariusz publiczny korzysta z ochrony prawnej. Zatem takie działanie naraziłoby Pana na ewentualny zarzut naruszenia dóbr osobistych pracownika U.M.Kr. Ustosunkowując się natomiast do kwestii nie umówienia Pana na spotkanie ze mną w ramach przyjęć stron informuję, iż pracownicy obsługującego mnie sekretariatu nie przypominają sobie rozmowy z Panem. Niemniej jednak należy wskazać, że w przypadku ,.Polski Trybunał Stanu, pomimo iż sam powinien strzec warunku by nic nie grzebać w ordynacji wyborczej w krótszym niż sześć miesięcy, to wypowiedział się w kilku kwestiach. Nie przywiązuje wagi do orzeczenia w sprawie jedno mandatowych wyborów do Senatu. DTo i tak nadal tam się buduje i w przyszłości narazi się na kłopoty mieszkańców, byle zadbać o interesy swoich.  O drugim kandydacie to znaczy P.Prezydencie mojego miasta Jacku M. nie długo napiszę o negatywach, bo o pozytywach nie piszę, to zwykła powinność wybranej służebnej osoby, dla pełnienia służby dla dobra Polski i Polaków.

Świat według trzydziestolatka

Boję??? Nie!!! Raczej nie, ale będzie to dla mnie coś nowego, będę w tym uczestniczył w tych zmianach od samego początku, co nie było mi dane przy moim synku...będę przewijał małego zasrańca, będę go kąpał, tulił do snu, przyjdzie czas kiedy to będę wychodził na spacery, i prowadził głupkowate rozmowy "dlaczego" które zmierzają do niczego...będę wyrozumiały kiedy to poczuje jak ścieka mi po placach cipły haft, bo się mleczko.Dwa długie weekendy sama w domu, pewna młoda osoba, która również jechała na to szkolenie, przyszła do mnie na pocztę, by sobie mnie obejrzeć...czy ówczesne mi kobiety są tak zdesperowane, ze przy każdej okazji szukaja kandydata na męża, gdy byłem poza domem, tylko jedna pani byłaby wstanie zawrócić mi w głowie, ale tylko jako prawdziwy kumpel, jestem facetem i tak to odbierałem, poprosiła mnie nawet do wolnego tańca, po długim.

CZĘŚĆ SIÓDMA; czyli napięcie przedwyborcze... 2005-09-25 21:44:42

Dziś spełniliśmy swój obowiązek wobec naszego narodu i udaliśmy się oddać swój głos na kandydata do sejmu i senatu...
Wtargneliśmy więc do naszego okręgu komisji wyborczej z Bobą na czele, który to w czasie podpisywania "listy obecności" uwalił się na zielonym obrusie dając do zrozumienia nadąsanym cipą z komisji, że.

Ruda Śląska

Europy to używane i sprawdzone rozwiązanie.

W tym roku na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Marsz rozpocznie się w sobotę 16 lipca w samo południe na katowickim placu Wolności. Plac Sejmu Śląskiego (punkt docelowy Marszu) stanie się miejscem obchodów pierwszego Dnia Górnośląskiego. Będą występy artystów utożsamiających się z naszym regionem. W przerwach między koncertami będzie występował kabaret. Poza tym uczestnicy.

W salce Parafii św.Wawrzyńca w Wirku te trudne chwile staraliśmy się dzieciom osłodzić w towarzystwie Henryka Mercika - radnego Sejmiku wojewódzkiego, Basi Benigier- radnej w naszym mieście i Janusza Dubiela – naszego kandydata do Senatu RP, też zresztą nauczyciela. Marian Makula dzieciaki egzaminował z ich umiejętności prezentowania imienia i uśmiechu, nie brakło też przedstawicieli prasy – dzieci czuły tym samym, że to ważne dla nich.

Przemysław Górski - Onet.pl Blog

Kujawsko-Pomorskiego. Jestem Członkiem Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnickie".

W roku 2006 w okręgu wyborczym nr 2 (gminy: Jabłonowo Pom., Bobrowo) zdobyłem poparcie społeczne zostając radnym Powiatu Brodnickiego III kadencji. Jestem konsekwentny w działaniu, pogodny w życiu i wrażliwy na drugiego człowieka. W życiu publicznym wyznaczyłem sobie trudne cele i skutecznie je realizuję – razem z ludźmi i dla dobra ludzi.
Napisz do mnie


10 września 2011
POPIERAM
Moim Kandydatem do Sejmu RP jest Zbigniew Sosnowski - lista nr 5, pozycja nr 2.
 
Moim Kandydatem do Senatu RP jest Ryszard Bober.

Przemysław Górski (08:31)

BLOG GEN. DYW. REZ. PIOTRA MAKAREWICZA - Onet.pl Blog

Klicha, złamanie prawa przy wyczarterowaniu bez przetargu od LOT-u dwóch samolotów Embraer 175. Czy byłego ministra spotkają jakieś konsekwencje? Wątpię, bo przecież nie na darmo PO wystawiła go jako swego kandydata do senatu w ostatnich wyborach. Immunitet senatora będzie chronił go jeszcze prawie cztery lata, a potem … kto to wie.

Tylko z wykształcenia psychiatra, mówiąc o Afganistanie może powiedzieć, że „jeżeli tam powinie nam się noga, jako NATO, to z naszym bezpieczeństwem tutaj będzie znacznie gorzej”. Pikanterii tym słowom dodaje fakt że, „noga” NATO w Afganistanie już dawno się „powinęła”, a gdy dodamy do tego wymyśloną przez pana Klicha „profesjonalizację”  „wmotany” w kampanię wyborczą. Miejscowe media mocno sprzyjające rządzącej partii usiłowały przekonać elblążan, a nawet samych żołnierzy i pracowników likwidowanej jednostki, że na skutek działań polityka kandydującego do Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej, pułk ten nie zostanie rozformowany. Polityk ten zaprosił w ramach swojej kampanii do Elbląga ministra Siemoniaka i po tej wizycie triumfalnie ogłoszono, że minister.

Blog

Tylko dwa hasła: “będzie lepiej” i “zaciskać pasa!

Miałyśmy wyjątkowe szczęście. Wśród zagadniętych przez nas przechodniów znalazł się ówczesny kandydat do Senatu, przewodniczący komisji wyborczej na Mokotowie w wyborach ’89 oraz działacz opozycyjny, Jerzy Wieteszka. Wszyscy nasi rozmówcy z sentymentem wspominali nastrój, jaki panował w polskim społeczeństwie w tamtych.