O czym chcesz poczytać na blogach?

Kancelaria prezydenta

i tak i siak

Takich jak Kancelaria Prezydenta doskonale wie, że będą potrzebne nieustannie i to w znacznej liczbie, a to wynajmowanie nie będzie niczym innym, tylko… leasingiem! Więc jaka to będzie zmiana? Zamiast kupować samochody (ale przezież nie trzeba ich kupować, bo już są) i zapłacić za nie jakąś rozsądną – wytargowaną itp. cenę, Kancelaria będzie płaciła za nie więcej, bo leasing na tym (w dużym uproszczeniu) polega, że platności rozłożone są w czasie, ale w sumie płaci się za towar więcej niż przy jednorazowej wpłacie. I o ile w przypadku podmiotów komercyjnych zabieg może mieć uzasadnienie m.in. podatkowe, to Kancelaria Prezydenta może na tym tylko stracić…

No i jeszcze "Fakt" przedstawił fakt, że prezydent ma korzystać z samochodu BOR też jako jakies novum zmierzające do oszczędności… Z tym że prezydenci cały czas korzystają z samochodu BOR! Bo tylko BOR ma tzw. pancerki.

Reasumując -Nowak wyszedł do mediów z akcją PRowską,.

Autografy Kamila - Onet.pl Blog

Zbigniew Dębski – członek Kapituły Orderu Wojennego Virtuti Militari, sekretarz Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari

 • Katarzyna Doraczyńska – pracownik biura prasowego Kancelarii Prezydenta, radna dzielnicy Praga Południe w Warszawie
 • Aleksander Fedorowicz – tłumacz języka rosyjskiego
 • ks. Roman Indrzejczyk – kapelan prezydenta
 • Dariusz Jankowski – aspirant w Zespole Obsługi Organizacyjnej.

 • Blog zwolenników Jarosława Kaczyńskiego ! - bloog.pl

  Która się tym zajęła, po przetłumaczeniu całej rozmowy prawie zemdlała z przerażenia. Na tym nagraniu zarejestrowano polecenie wydane Krasnokuckiemu przez „Logikę”. To było polecenie uwiarygodniające tezę o zamachu. Było to chwilę po 8:20. Sygnał z Moskwy doprowadził do zerwania połączenia z telefonu satelitarnego prezydenta Kaczyńskiego i przerwania jego rozmowy z bratem.

  Po tym, jak na lotnisku włączone zostały syreny alarmowe, na miejscu zjawiły się ekipy ratunkowe, dochodzeniowcy z OMON-u, lekarze i grupy ratunkowe z FSB. Wśród nich był pułkownik Nikita Siergiejewicz Pawlenko – zastępca szefa OMON. Następnego dnia, w rozmowie z.

  Bronisław Gostomski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich i
  innych stowarzyszeń

  27. ppłk Robert Grzywna, drugi pilot samolotu

  28. Mariusz Handzlik, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP

  29. ks. prałat Roman Indrzejczyk, kapelan Prezydenta RP

  30.kpt. Paweł Janeczek, funkcjonariusz BOR

  31. Dariusz Jankowski, Kancelaria Prezydenta RP

  32. Natalia Januszko, stewardessa

  33. Izabela Jaruga-Nowacka, posłanka RP

  34. o. Józef Joniec, prezes Stowarzyszenia Parafiada

  35. Sebastian Karpiniuk, poseł RP

  36. adm. floty Andrzej Karweta, Dowódca Marynarki Wojennej RP

  37. Mariusz Kazana, dyrektor Protokołu.

  Niezależny Żyrardów

  Nade wszystko. Nie wiem, skąd to się bierze. Z pychy, obcego nadania, zacietrzewionej nienawiści, egoizmu? Pragnienia totalnego władania nad wszystkim. Nie wiem. Ale ludzie nie chcą już ich słuchać. Odsiewają ziarno od plewy. Jasnowidząca przenikliwość objawiła się w tych dniach. Spadło bielmo. Odczytali przesłanie zmarłego w katastrofie prezydenta. Jednoczą się w Jego wizji Polski.

  Nie zmarnujmy po raz kolejny życiodajnej szansy. Żeby to źródło, które wybiło, nie wyschło i wreszcie przeistoczyło się w porywisty strumień działania dla wspólnego dobra. Dla nas. Dla ojczyzny. Będzie to najlepsze pożegnanie i uczczenie pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

  Miejcie nadzieję...

  Dziś do kraju wróciły ciała trzydziestu ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu. Wśród nich są ciała m.in. wicemarszałka Sejmu Krzysztofa Putry i szef Kancelarii Prezydenta Władysława Stasiaka oraz Czesława Cywińskiego, Leszka Deptuły, Zbigniewa Dębskiego, Mirona Chodakowskiego, Katarzyny Doraczyńskiej, Aleksandra Fedorowicza, Janiny Fetlińskiej, Jarosława Florczaka, Pawła Janeczka, Dariusza Jankowskiego, Mariusza Kazany, Stanisława Komornickiego, Stanisława Jerzego Komorowskiego, Pawła.

  tak było ... i tak jest - bloog.pl

  Deptuła - Poseł RP

  14. Ppłk. Zbigniew Dębski - Członek Kapituły Orderu Wojennego Virtuti Militari

  15. Pan Grzegorz Dolniak - Poseł RP

  16. Pani Katarzyna Doraczyńska - Przedstawicielka Kancelarii Prezydenta

  17. Pan Edward Duchnowski - Sekretarz Generalny Związku Sybiraków

  18. Pan  Aleksander Fedorowicz - Tłumacz języka rosyjskiego

  19. Pani Janina Fetlińska - Senator RP